Humpolec - Hněvkovice 2026 (Pelhřimov)
O pohár SDH Hněvkovice
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Pelhřimovská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 29. 08. 2026 14:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Pelhřimov |
| Kraj: | Vysočina |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Přáslavice B | Pelhřimov | 16,59 | 16,49 | 16,59 | 0,10 | |
![]() | 2. | Přáslavice C | Pelhřimov | 17,33 | 17,24 | 17,33 | 0,09 | |
![]() | 3. | Vřesník | Pelhřimov | 17,61 | 17,41 | 17,61 | 0,20 | |
![]() | 4. | Litohošť | Pelhřimov | 17,72 | 17,57 | 17,72 | 0,15 | |
![]() | 5. | Buřenice | Pelhřimov | 17,80 | 17,26 | 17,80 | 0,54 | |
![]() | 6. | Pacov | Pelhřimov | 18,16 | 18,16 | 17,98 | 0,18 | |
![]() | 7. | Vřesník B | Pelhřimov | 18,25 | 18,25 | 17,74 | 0,51 | |
![]() | 8. | Lukavec | Pelhřimov | 18,48 | 18,48 | 18,37 | 0,11 | |
![]() | 9. | Věžná | Pelhřimov | 18,86 | 18,61 | 18,86 | 0,25 | |
![]() | 10. | Libkova Voda | Pelhřimov | 19,35 | 19,35 | 19,03 | 0,32 | |
![]() | 11. | Červená Řečice | Pelhřimov | 20,53 | 20,53 | 19,67 | 0,86 | |
![]() | 12. | Vokov | Pelhřimov | 21,40 | 21,22 | 21,40 | 0,18 | |
![]() | 13. | Jiřice | Pelhřimov | 22,06 | 21,96 | 22,06 | 0,10 | |
![]() | 14. | Markvarec | Pelhřimov | 24,77 | 24,77 | 22,47 | 2,30 | |
![]() | 15. | Sedliště | Pelhřimov | 25,57 | 25,10 | 25,57 | 0,47 | |
![]() | 16. | Hořice | Pelhřimov | 26,14 | 26,14 | 24,83 | 1,31 | |
![]() | 17. | Onšov | Pelhřimov | 28,95 | 28,42 | 28,95 | 0,53 | |
![]() | 18. | Hněvkovice | Pelhřimov | 35,69 | 35,69 | 30,63 | 5,06 | |
![]() | 19. | Samšín | Pelhřimov | NP | NP | NP | - | |
![]() | 20. | Cetoraz | Pelhřimov | NP | NP | NP | - |
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Přáslavice B | Pelhřimov | 16,59 | 16,49 | 16,59 | 0,10 | |
![]() | 2. | Přáslavice C | Pelhřimov | 17,33 | 17,24 | 17,33 | 0,09 | |
![]() | 3. | Vřesník | Pelhřimov | 17,61 | 17,41 | 17,61 | 0,20 | |
![]() | 4. | Litohošť | Pelhřimov | 17,72 | 17,57 | 17,72 | 0,15 | |
![]() | 5. | Buřenice | Pelhřimov | 17,80 | 17,26 | 17,80 | 0,54 | |
![]() | 6. | Pacov | Pelhřimov | 18,16 | 18,16 | 17,98 | 0,18 | |
![]() | 7. | Vřesník B | Pelhřimov | 18,25 | 18,25 | 17,74 | 0,51 | |
![]() | 8. | Lukavec | Pelhřimov | 18,48 | 18,48 | 18,37 | 0,11 | |
![]() | 9. | Věžná | Pelhřimov | 18,86 | 18,61 | 18,86 | 0,25 | |
![]() | 10. | Libkova Voda | Pelhřimov | 19,35 | 19,35 | 19,03 | 0,32 | |
![]() | 11. | Červená Řečice | Pelhřimov | 20,53 | 20,53 | 19,67 | 0,86 | |
![]() | 12. | Vokov | Pelhřimov | 21,40 | 21,22 | 21,40 | 0,18 | |
![]() | 13. | Jiřice | Pelhřimov | 22,06 | 21,96 | 22,06 | 0,10 | |
![]() | 14. | Markvarec | Pelhřimov | 24,77 | 24,77 | 22,47 | 2,30 | |
![]() | 15. | Sedliště | Pelhřimov | 25,57 | 25,10 | 25,57 | 0,47 | |
![]() | 16. | Hořice | Pelhřimov | 26,14 | 26,14 | 24,83 | 1,31 | |
![]() | 17. | Onšov | Pelhřimov | 28,95 | 28,42 | 28,95 | 0,53 | |
![]() | 18. | Hněvkovice | Pelhřimov | 35,69 | 35,69 | 30,63 | 5,06 | |
![]() | 19. | Samšín | Pelhřimov | NP | NP | NP | - | |
![]() | 20. | Cetoraz | Pelhřimov | NP | NP | NP | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Přáslavice B | Pelhřimov | 16,49 | 16,59 | 16,59 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Přáslavice C | Pelhřimov | 17,24 | 17,33 | 17,33 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Vřesník | Pelhřimov | 17,41 | 17,61 | 17,61 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Litohošť | Pelhřimov | 17,57 | 17,72 | 17,72 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Buřenice | Pelhřimov | 17,26 | 17,80 | 17,80 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Pacov | Pelhřimov | 18,16 | 17,98 | 18,16 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Vřesník B | Pelhřimov | 18,25 | 17,74 | 18,25 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Lukavec | Pelhřimov | 18,48 | 18,37 | 18,48 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Věžná | Pelhřimov | 18,61 | 18,86 | 18,86 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Libkova Voda | Pelhřimov | 19,35 | 19,03 | 19,35 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Červená Řečice | Pelhřimov | 20,53 | 19,67 | 20,53 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Vokov | Pelhřimov | 21,22 | 21,40 | 21,40 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Jiřice | Pelhřimov | 21,96 | 22,06 | 22,06 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Markvarec | Pelhřimov | 24,77 | 22,47 | 24,77 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Sedliště | Pelhřimov | 25,10 | 25,57 | 25,57 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Hořice | Pelhřimov | 26,14 | 24,83 | 26,14 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Onšov | Pelhřimov | 28,42 | 28,95 | 28,95 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Hněvkovice | Pelhřimov | 35,69 | 30,63 | 35,69 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Samšín | Pelhřimov | NP | NP | NP | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Cetoraz | Pelhřimov | NP | NP | NP | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Přáslavice B | Pelhřimov | 16,49 | 16,59 | 16,59 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Přáslavice C | Pelhřimov | 17,24 | 17,33 | 17,33 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Vřesník | Pelhřimov | 17,41 | 17,61 | 17,61 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Litohošť | Pelhřimov | 17,57 | 17,72 | 17,72 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Buřenice | Pelhřimov | 17,26 | 17,80 | 17,80 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Pacov | Pelhřimov | 18,16 | 17,98 | 18,16 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Vřesník B | Pelhřimov | 18,25 | 17,74 | 18,25 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Lukavec | Pelhřimov | 18,48 | 18,37 | 18,48 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Věžná | Pelhřimov | 18,61 | 18,86 | 18,86 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Libkova Voda | Pelhřimov | 19,35 | 19,03 | 19,35 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Červená Řečice | Pelhřimov | 20,53 | 19,67 | 20,53 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Vokov | Pelhřimov | 21,22 | 21,40 | 21,40 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Jiřice | Pelhřimov | 21,96 | 22,06 | 22,06 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Markvarec | Pelhřimov | 24,77 | 22,47 | 24,77 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Sedliště | Pelhřimov | 25,10 | 25,57 | 25,57 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Hořice | Pelhřimov | 26,14 | 24,83 | 26,14 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Onšov | Pelhřimov | 28,42 | 28,95 | 28,95 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Hněvkovice | Pelhřimov | 35,69 | 30,63 | 35,69 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Cetoraz | Pelhřimov | NP | NP | NP | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Samšín | Pelhřimov | NP | NP | NP | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'order by V.cas,A.kdy,V.kategorieid' at line 19 in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php:22020
Stack trace:
#0 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22020): mysqli_query()
#1 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22412): sels()
#2 {main}
thrown in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php on line 22020












