| Liga: | Jihočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 25. 05. 2013 13:00 |
| Kontakt: | Ondřej Pecha |
| Telefon: | 721181452 |
| Okres: | Jindřichův Hradec |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Ondřej Pecha |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Srubec | České Budějovice | 20,94 | 20,94 | 20,36 |
|
| 2. | Mydlovary | České Budějovice | 22,80 | 21,17 | 22,80 | |
| 3. | Lišov B | České Budějovice | 24,69 | 20,42 | 24,69 | |
| 4. | Češnovice | České Budějovice | 26,25 | 21,59 | 26,25 | |
| 5. | Chlum u Třeboně | Jindřichův Hradec | 27,18 | 24,41 | 27,18 | |
| 6. | Chmelná | Český Krumlov | 30,27 | 20,72 | 30,27 | |
| 7. | Budeč | Jindřichův Hradec | 32,68 | 32,49 | 32,68 | |
| 8. | Lišov A | České Budějovice | 37,06 | 20,53 | 37,06 | |
9. | Nová Říše | Jihlava | NP | 25,49 | 27,03 | |
| 9. | Zdešov | Jindřichův Hradec | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Sedlatice A | Jihlava | 14,53 | 14,53 | 14,53 | 2013/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Jakubov u Moravských Budějovic | Třebíč | 14,59 | 14,59 | 14,59 | 2013/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Dolní Němčice A | Jindřichův Hradec | 14,73 | 14,73 | 14,73 | 2013/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Dvorce B | Tábor | 14,75 | 14,75 | 14,75 | 2013/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Sedlatice B | Jihlava | 14,91 | 14,91 | 14,91 | 2013/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Heřmaneč | Jindřichův Hradec | 15,35 | 15,35 | 15,35 | 2013/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Budeč | Jindřichův Hradec | 15,36 | 15,36 | 15,36 | 2013/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Markvarec | Jindřichův Hradec | 15,89 | 15,89 | 15,89 | 2013/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Dvorce A | Tábor | 16,32 | 16,32 | 16,32 | 2013/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Radkov | Jihlava | 16,79 | 16,79 | 16,79 | 2013/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Horní Meziříčko | Jindřichův Hradec | 17,19 | 17,19 | 17,19 | 2013/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Kaliště | Jihlava | 17,54 | 17,54 | 17,54 | 2013/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Novosedly nad Nežárkou | Jindřichův Hradec | 17,88 | 17,88 | 17,88 | 2013/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Lásenice | Jindřichův Hradec | 18,25 | 18,25 | 18,25 | 2013/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Slapy | Tábor | 18,13 | 18,62 | 18,62 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 18,69 | 19,06 | 19,06 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Dvorce | Tábor | 17,73 | 19,12 | 19,12 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bílý Kámen | Jihlava | 19,45 | 19,23 | 19,45 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Mysletice | Jihlava | 19,63 | 19,99 | 19,99 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Střížov | Jihlava | 19,84 | 20,36 | 20,36 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Drunče | Jindřichův Hradec | 20,54 | 20,76 | 20,76 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Markvarec | Jindřichův Hradec | 20,42 | 20,78 | 20,78 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Heřmaneč | Jindřichův Hradec | 18,20 | 21,16 | 21,16 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Horní Meziříčko | Jindřichův Hradec | 19,93 | 21,19 | 21,19 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 21,33 | 21,53 | 21,53 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Rohovka | Pelhřimov | 21,70 | 20,24 | 21,70 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Bohdalín | Pelhřimov | 22,06 | 18,32 | 22,06 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Studená | Jindřichův Hradec | 22,30 | 22,30 | 22,30 | 2013/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Žirovnice A | Pelhřimov | 22,73 | 23,05 | 23,05 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Libkova Voda | Pelhřimov | 22,98 | 23,32 | 23,32 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dolní Cerekev | Jihlava | 17,43 | 18,11 | 18,11 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Lišov B | České Budějovice | 17,73 | 18,51 | 18,51 | 2016/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Boršov | Jihlava | 18,33 | 18,57 | 18,57 | 2024/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Mydlovary | České Budějovice | 18,76 | 18,49 | 18,76 | 2016/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Lišov B | České Budějovice | 18,63 | 18,77 | 18,77 | 2017/05/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 18,11 | 18,84 | 18,84 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Srubec | České Budějovice | 18,92 | 18,90 | 18,92 | 2017/05/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Dolní Cerekev | Jihlava | 18,67 | 19,00 | 19,00 | 2024/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Zajíčkov | Pelhřimov | 19,05 | 18,87 | 19,05 | 2016/09/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Chmelná | Český Krumlov | 19,05 | 18,91 | 19,05 | 2017/05/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 19,15 | 18,73 | 19,15 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 19,09 | 19,16 | 19,16 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Zajíčkov | Pelhřimov | - | - | 19,17 | 2018/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Lišov B | České Budějovice | 19,24 | 18,70 | 19,24 | 2014/05/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Nová Říše | Jihlava | 19,24 | 19,24 | 19,24 | 2013/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Zajíčkov | Pelhřimov | 18,98 | 19,29 | 19,29 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Hrdějovice | České Budějovice | 19,30 | 19,44 | 19,44 | 2016/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Boršov | Jihlava | 19,21 | 19,55 | 19,55 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Mydlovary | České Budějovice | 19,52 | 19,64 | 19,64 | 2015/05/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Kamenice nad Lipou A | Pelhřimov | 17,25 | 19,72 | 19,72 | 2015/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Strachoňovice | Jihlava | 19,62 | 19,75 | 19,75 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Kamenice nad Lipou B | Pelhřimov | 19,81 | 19,46 | 19,81 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Krasonice | Jihlava | 18,99 | 19,84 | 19,84 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 20,00 | 19,80 | 20,00 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Holubov | Český Krumlov | 20,12 | 19,91 | 20,12 | 2017/05/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Mydlovary | České Budějovice | 19,73 | 20,12 | 20,12 | 2014/05/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 19,94 | 20,15 | 20,15 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Kamenice nad Lipou B | Pelhřimov | 20,25 | 18,61 | 20,25 | 2015/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Lišov A | České Budějovice | 19,37 | 20,31 | 20,31 | 2015/05/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 20,33 | 19,23 | 20,33 | 2016/09/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Budeč | Jindřichův Hradec | 16,09 | 15,18 | 16,09 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Budeč | Jindřichův Hradec | 16,73 | 17,35 | 17,35 | 2023/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Budeč | Jindřichův Hradec | 17,63 | 16,86 | 17,63 | 2024/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Písečné | Jindřichův Hradec | 21,03 | 19,95 | 21,03 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | ŽiKa | Pelhřimov | 17,17 | 22,57 | 22,57 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Telč | Jihlava | 25,12 | 26,97 | 26,97 | 2023/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Boršov | Jihlava | 32,35 | 31,50 | 32,35 | 2024/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Domamil | Třebíč | 57,16 | 58,08 | 58,08 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | ŽiKa | Pelhřimov | NP | NP | NP | 2024/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Jihočeská hasičská liga - Muži | 18,75 | https://youtu.be/HAxpHg446Ss | Milan Malý | |
Jihočeská hasičská liga - Ženy | 20,94 | https://youtu.be/KF6AXmI-QoE | Milan Malý | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://youtu.be/vPvRZCjS8cw Kód: vPvRZCjS8cw |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















