| Liga: | Okresní liga Svitavska |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 02. 07. 2023 10:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Svitavy |
| Kraj: | Pardubický |
| Zadal: | Jakub Střítežský |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Plumlov mamby | Prostějov | 15,67 | 15,67 | 15,65 | |
| 2. | Žernovník A | Blansko | 16,57 | 16,49 | 16,57 | |
| 3. | Kamenec u Poličky B | Svitavy | 16,85 | 16,85 | 16,71 | |
| 4. | Pomezí | Svitavy | 17,14 | 17,14 | 16,41 | |
| 5. | Cerekvice nad Loučnou | Svitavy | 17,33 | 17,33 | 17,11 | |
| 6. | Nedvězí | Svitavy | 17,59 | 17,59 | 17,33 | |
| 7. | Kamenec u Poličky A | Svitavy | 17,64 | 17,31 | 17,64 | |
| 8. | Desná | Svitavy | 17,81 | 17,81 | 17,38 | |
| 9. | Přívrat A | Ústí nad Orlicí | 18,06 | 18,06 | 17,44 | |
| 10. | Žernovník B | Blansko | 18,11 | 17,29 | 18,11 | |
| 11. | Pohodlí | Svitavy | 18,52 | 17,88 | 18,52 | |
| 12. | Předměstí.. | Svitavy | 18,64 | 17,40 | 18,64 | |
| 13. | Dolní Újezd | Svitavy | 18,72 | 18,72 | 18,14 | |
| 13. | Hartmanice | Svitavy | 18,72 | 18,72 | 16,55 | |
| 15. | Bořitov | Blansko | 21,59 | 21,44 | 21,59 | |
| 16. | Zbožnov | Chrudim | 22,37 | 22,04 | 22,37 | |
| 17. | Hartmanice B | Svitavy | 23,66 | 18,85 | 23,66 | |
| 18. | Široký Důl | Svitavy | 27,14 | 25,84 | 27,14 | |
| 19. | Oldřiš C | Svitavy | 28,11 | 28,11 | 27,55 | |
| 20. | Sebranice | Blansko | 29,34 | 29,34 | 28,76 | |
| 21. | Lubná | Svitavy | NP | NP | NP |
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hartmanice | Svitavy | 15,29 | 14,70 | 15,29 | |
| 2. | Oldřiš | Svitavy | 15,54 | 15,54 | 15,39 | |
| 3. | Jevíčko | Svitavy | 15,60 | 15,56 | 15,60 | |
| 4. | Perálec | Chrudim | 15,76 | 15,76 | 15,11 | |
| 5. | Sádek | Svitavy | 30,42 | 30,42 | 30,22 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Plumlov mamby | Prostějov | 15,67 | 15,65 | 15,67 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Žernovník A | Blansko | 16,49 | 16,57 | 16,57 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Kamenec u Poličky B | Svitavy | 16,85 | 16,71 | 16,85 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Pomezí | Svitavy | 17,14 | 16,41 | 17,14 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Cerekvice nad Loučnou | Svitavy | 17,33 | 17,11 | 17,33 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Nedvězí | Svitavy | 17,59 | 17,33 | 17,59 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Kamenec u Poličky A | Svitavy | 17,31 | 17,64 | 17,64 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Desná | Svitavy | 17,81 | 17,38 | 17,81 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Přívrat A | Ústí nad Orlicí | 18,06 | 17,44 | 18,06 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Žernovník B | Blansko | 17,29 | 18,11 | 18,11 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Pohodlí | Svitavy | 17,88 | 18,52 | 18,52 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Předměstí.. | Svitavy | 17,40 | 18,64 | 18,64 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Hartmanice | Svitavy | 18,72 | 16,55 | 18,72 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Dolní Újezd | Svitavy | 18,72 | 18,14 | 18,72 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Bořitov | Blansko | 21,44 | 21,59 | 21,59 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Zbožnov | Chrudim | 22,04 | 22,37 | 22,37 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Hartmanice B | Svitavy | 18,85 | 23,66 | 23,66 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Široký Důl | Svitavy | 25,84 | 27,14 | 27,14 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Oldřiš C | Svitavy | 28,11 | 27,55 | 28,11 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Sebranice | Blansko | 29,34 | 28,76 | 29,34 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Lubná | Svitavy | NP | NP | NP | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2025/06/29 | Hartmanice, 3. kolo OLSY - O pohár starosty obce | |
| 2024/06/30 | Hartmanice- 3. kolo OLSY, O pohár starosty obce | |
| 2023/07/02 | Hartmanice, O pohár starostky obce | |
| 2023/07/02 | Hartmanice, 2. kolo OLSY, O pohár starosty obce | |
| 2021/07/04 | Hartmanice (sy), O pohár starostky obce Hartmanice 2021 | |
| 2021/07/04 | Hartmanice, O pohár starostky obce | |
| 2020/07/05 | Hartmanice - Hřiště, SDH Hartmanice - O pohár starostky obce | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















