| Liga: | Jihočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 28. 09. 2013 19:00 |
| Kontakt: | Labaj Antonín |
| Telefon: | 608308508 |
| Okres: | Český Krumlov |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Ondřej Pecha |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Žernovice | Prachatice | 19,11 | 18,99 | 19,11 |
|
| 2. | Nihošovice | Strakonice | 20,34 | 19,47 | 20,34 | |
| 3. | Holubov | Český Krumlov | 20,72 | 20,72 | 20,70 | |
| 4. | Srubec | České Budějovice | 21,08 | 18,51 | 21,08 | |
| 5. | Lišov B | České Budějovice | 21,81 | 17,46 | 21,81 | |
| 6. | Češnovice | České Budějovice | 21,89 | 21,85 | 21,89 | |
| 7. | Třísov | Český Krumlov | 22,39 | 20,85 | 22,39 | |
| 8. | Výškovice | Prachatice | 24,42 | 24,42 | 23,10 | |
| 9. | Mydlovary | České Budějovice | 24,50 | 24,50 | 23,43 | |
| 10. | Lišov A | České Budějovice | 24,73 | 19,95 | 24,73 | |
| 11. | Chlum | Český Krumlov | 25,92 | 24,73 | 25,92 | |
| 12. | Besednice | Český Krumlov | 26,43 | 26,43 | 23,96 | |
| 13. | Netřebice | Český Krumlov | 28,37 | 25,60 | 28,37 | |
| 14. | Velešín | Český Krumlov | 42,05 | 41,63 | 42,05 | |
| 15. | Belarus ( Bělorusko ) Babinec | bez určení okresu | 51,34 | 46,82 | 51,34 | |
| 16. | Dolní Dvořiště | Český Krumlov | 56,85 | 56,85 | 24,67 | |
| 17. | Chmelná | Český Krumlov | NP | - | - |
Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Žernovice | Prachatice | 18,05 | 18,05 | 17,56 | |
| 2. | Doubravice u Volyně | Strakonice | 18,55 | 17,57 | 18,55 | |
| 3. | Chlum B | Český Krumlov | 21,27 | 20,30 | 21,27 | |
| 4. | Holašovice | České Budějovice | 24,20 | 23,95 | 24,20 | |
| 5. | Srubec | České Budějovice | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Lišov B | České Budějovice | - | - | 18,84 | 2011/09/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Žernovice | Prachatice | 18,99 | 19,11 | 19,11 | 2013/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Žernovice | Prachatice | - | - | 19,52 | 2011/09/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Svatá Maří | Prachatice | - | - | 19,64 | 2011/09/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Mydlovary | České Budějovice | 19,18 | 19,75 | 19,75 | 2015/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Chlum | Český Krumlov | - | - | 19,78 | 2014/09/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Ledenice | České Budějovice | - | - | 20,00 | 2014/09/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Lišov A | České Budějovice | - | - | 20,12 | 2014/09/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Lišov B | České Budějovice | 19,61 | 20,29 | 20,29 | 2015/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Lišov A | České Budějovice | 20,31 | 19,74 | 20,31 | 2015/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Nihošovice | Strakonice | 19,47 | 20,34 | 20,34 | 2013/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Srubec | České Budějovice | 20,36 | 19,36 | 20,36 | 2015/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Holubov | Český Krumlov | 20,58 | 20,24 | 20,58 | 2015/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Holubov | Český Krumlov | 20,72 | 20,70 | 20,72 | 2013/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Dolany | Prachatice | - | - | 20,78 | 2011/09/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Žernovice | Prachatice | - | - | 20,96 | 2014/09/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Srubec | České Budějovice | 18,51 | 21,08 | 21,08 | 2013/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Chmelná | Český Krumlov | 20,95 | 21,10 | 21,10 | 2015/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Výškovice | Prachatice | - | - | 21,23 | 2014/09/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Žernovice | Prachatice | 21,32 | 18,80 | 21,32 | 2015/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Třísov | Český Krumlov | - | - | 21,43 | 2014/09/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Srubec | České Budějovice | - | - | 21,45 | 2014/09/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Vacov | Prachatice | 20,55 | 21,81 | 21,81 | 2015/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Lišov B | České Budějovice | 17,46 | 21,81 | 21,81 | 2013/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Češnovice | České Budějovice | 21,85 | 21,89 | 21,89 | 2013/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Chmelná | Český Krumlov | - | - | 21,94 | 2011/09/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Třísov | Český Krumlov | 20,85 | 22,39 | 22,39 | 2013/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Třísov B | Český Krumlov | - | - | 22,48 | 2011/09/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Chlum | Český Krumlov | 19,54 | 22,48 | 22,48 | 2015/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Lišov A | České Budějovice | - | - | 22,53 | 2011/09/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Jihočeská hasičská liga - Muži | 18,47 | https://youtu.be/4Z6qw-kKEUw | Václav Sedlecký | |
Jihočeská hasičská liga - Ženy | 19,11 | https://youtu.be/_f2oRfuE9EQ | Václav Sedlecký | |
Jihočeská hasičská liga - Muži | 19,36 | https://youtu.be/kRz_YvrkOcU | Václav Sedlecký | |
Jihočeská hasičská liga - Muži | 20,49 | https://youtu.be/pAw2YYi8d60 | Redakce FireSport | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2015/09/19 | Frymburk, Pohár starosty města, noční soutěž | |
| 2014/09/27 | Frymburk, Pohár starosty města, noční soutěž | |
| 2013/09/28 | Frymburk, Pohár starosty města, noční soutěž | |
| 2012/09/22 | Frymburk, | |
| 2011/09/24 | Frymburk, O pohár | |
| 2010/09/25 | Frymburk, CK, | |
| 2009/09/26 | Frymburk, CK, | |
| 2008/09/27 | Frymburk 2, CK, | |
| 2008/09/27 | Frymburk 1, CK, | |
| 2007/09/22 | Frymburk - finále, CK, | |
| 2007/09/22 | Frymburk, CK, | |
| 2006/09/23 | Frymburk, CK, | |
| 2006/09/23 | Frymburk - finále, CK, | |
| 2005/09/10 | Frymburk, CK, | |
| 2004/09/18 | Frymburk, CK, | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















