| Liga: | Fire night cup |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 16. 06. 2018 21:15 |
| Kontakt: | SDH Frýdštejn |
| Telefon: | |
| Okres: | Jablonec nad Nisou |
| Kraj: | Liberecký |
| Zadal: | FNC |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zlatá Olešnice | Jablonec nad Nisou | 18,52 | 17,37 | 18,52 | |
| 2. | Raspenava | Liberec | 18,69 | 18,65 | 18,69 | |
| 3. | Jílové u Držkova Comeback | Jablonec nad Nisou | 19,71 | 19,71 | 19,04 | |
| 4. | Štrbice | Teplice | 20,38 | 20,38 | 17,88 | |
| 5. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 22,31 | 21,10 | 22,31 | |
| 6. | Jeřmanice | Liberec | 22,92 | 22,92 | 17,81 | |
| 7. | Karlinky | Liberec | 24,33 | 24,33 | 24,21 | |
| 8. | Kosořice | Mladá Boleslav | 26,10 | 26,10 | 21,09 | |
| 9. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 34,53 | 34,53 | 32,92 | |
| 10. | Mělník Blata | Mělník | 35,41 | 35,41 | 34,66 |
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chyjice | Jičín | 19,23 | 19,02 | 19,23 | |
| 2. | Janův Důl | Liberec | 19,81 | 19,81 | 19,54 | |
| 3. | Škodějov | Semily | 20,35 | 20,35 | 19,98 | |
| 4. | Bechov | Mladá Boleslav | 22,02 | 22,02 | 20,72 | |
| 5. | Mělník Blata | Mělník | 22,11 | 22,06 | 22,11 | |
| 6. | Příchovice | Jablonec nad Nisou | 22,49 | 22,49 | 22,44 | |
| 7. | Záskalí | Liberec | 22,58 | 21,94 | 22,58 | |
| 8. | Bystřice | Jičín | 22,80 | 20,47 | 22,80 | |
| 9. | Nová Ves | Liberec | 24,15 | 22,78 | 24,15 | |
| 10. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 24,33 | 24,33 | 23,19 | |
| 11. | Děčín XXXII-Boletice nad Labem | Děčín | 28,76 | 28,76 | 27,19 | |
| 12. | Odolenovice | Jablonec nad Nisou | 30,22 | 20,35 | 30,22 | |
| 13. | Jeřmanice | Liberec | 31,40 | 31,40 | 29,09 | |
| 14. | Hradčany | Liberec | 33,69 | 33,69 | 32,22 | |
| 15. | Koberovy | Jablonec nad Nisou | 45,50 | 42,87 | 45,50 |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Smržovka | Jablonec nad Nisou | 20,92 | 20,92 | 20,71 | |
| 2. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 21,92 | 21,92 | 20,47 | |
| 3. | Raspenava | Liberec | 26,38 | 24,80 | 26,38 | |
| 4. | Desná I | Jablonec nad Nisou | 26,65 | 26,03 | 26,65 | |
| 5. | Pilínkov, Liberec XXIV B | Liberec | 28,58 | 27,65 | 28,58 | |
| 6. | Frýdštejn Z | Jablonec nad Nisou | 30,23 | 30,23 | 29,49 | |
| 7. | Ostroměř | Jičín | 34,78 | 33,23 | 34,78 | |
| 8. | Roztoky u Semil | Semily | 34,96 | 34,83 | 34,96 | |
| 9. | Smržovka ŽENY | Jablonec nad Nisou | 35,73 | 35,73 | 32,14 | |
| 10. | Frýdštejn B | Jablonec nad Nisou | 37,17 | 21,46 | 37,17 | |
| 11. | Těpeře | Jablonec nad Nisou | 39,86 | 39,86 | 39,73 | |
| 12. | Frýdštejn Veteráni | Jablonec nad Nisou | 40,16 | 38,64 | 40,16 | |
| 13. | Frýdštejn ŽENY | Jablonec nad Nisou | 48,10 | 43,59 | 48,10 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hradčany | Liberec | 14,94 | 15,28 | 15,28 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 2. | Březová | Liberec | 15,50 | 15,07 | 15,50 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 3. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 15,75 | 14,99 | 15,75 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 4. | Karlinky | Liberec | 15,51 | 15,77 | 15,77 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 5. | Brada - Rybníček | Jičín | 15,15 | 15,92 | 15,92 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 6. | Jirkov B | Jablonec nad Nisou | 16,11 | 16,00 | 16,11 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 7. | Jílové u Držkova | Jablonec nad Nisou | 16,65 | 15,41 | 16,65 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 8. | Sezemice | Mladá Boleslav | 16,82 | 16,67 | 16,82 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 9. | Bystřice | Jičín | 16,90 | 16,68 | 16,90 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 10. | Roudný | Jablonec nad Nisou | 16,98 | 17,20 | 17,20 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 11. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 16,84 | 17,24 | 17,24 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 12. | Březovice | Mladá Boleslav | 16,39 | 17,59 | 17,59 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 13. | Škodějov | Semily | 16,49 | 17,63 | 17,63 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 14. | Janův Důl | Liberec | 15,51 | 18,00 | 18,00 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 15. | Sezemice | Mladá Boleslav | 17,60 | 18,04 | 18,04 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 16. | Desná III | Jablonec nad Nisou | 18,22 | 18,01 | 18,22 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 17. | Škodějov Dorost | Semily | 18,79 | 18,65 | 18,79 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 18. | Škodějov CHASSA | Semily | 18,70 | 18,94 | 18,94 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 19. | Pilínkov, Liberec XXIV | Liberec | 19,17 | 19,36 | 19,36 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 20. | Koberovy | Jablonec nad Nisou | 19,88 | 18,12 | 19,88 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 21. | Lvová | Česká Lípa | 20,03 | 19,57 | 20,03 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 22. | Příchovice | Jablonec nad Nisou | 18,57 | 20,06 | 20,06 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 23. | Bukovina, Turnov | Semily | 20,10 | 20,51 | 20,51 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 24. | Jirkov B | Jablonec nad Nisou | 20,83 | 15,15 | 20,83 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 25. | Běchary | Jičín | 22,17 | 16,73 | 22,17 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 26. | Bozkov | Semily | 23,65 | 17,50 | 23,65 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 27. | Pěnčín | Liberec | 24,10 | 23,11 | 24,10 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 28. | Záskalí | Liberec | 23,58 | 24,48 | 24,48 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 29. | Doubrava | Mladá Boleslav | 25,25 | 25,19 | 25,25 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 30. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 15,69 | 25,87 | 25,87 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 17,74 | 17,82 | 17,82 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 2. | Radimovice | Liberec | 19,20 | 18,82 | 19,20 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 3. | Slatiny | Jičín | 18,93 | 19,39 | 19,39 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 4. | Jeřmanice | Liberec | 18,83 | 19,45 | 19,45 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 5. | Jeřmanice | Liberec | 19,46 | 19,69 | 19,69 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 6. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 18,82 | 19,77 | 19,77 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 7. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 19,79 | 18,06 | 19,79 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 8. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 19,80 | 19,09 | 19,80 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 9. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 19,59 | 19,93 | 19,93 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 10. | Slatiny | Jičín | 20,10 | 20,34 | 20,34 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 11. | Radimovice | Liberec | 19,71 | 20,64 | 20,64 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 12. | Radimovice B | Liberec | 22,30 | 23,41 | 23,41 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 13. | Březová | Liberec | 24,48 | 23,12 | 24,48 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 14. | Pilínkov, Liberec XXIV | Liberec | 24,66 | 25,20 | 25,20 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 15. | Malá Skála B | Jablonec nad Nisou | 25,49 | 20,07 | 25,49 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 16. | Olešnice | Semily | 32,37 | 32,40 | 32,40 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 17. | Pěnčín | Liberec | 42,67 | 42,77 | 42,77 | 2023/06/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 18. | Pěnčín | Liberec | 45,36 | 44,31 | 45,36 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 19. | Roudný | Jablonec nad Nisou | 48,29 | 26,10 | 48,29 | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 20. | Hodkovice nad Mohelkou | Liberec | NP | NP | NP | 2022/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/06/20 | Frýdštejn - koupaliště, Noční soutěž Frýdštejn | |
| 2025/06/21 | Frýdštejn - koupaliště, Noční soutěž Frýdštejn, 2B, Muži, Ženy, PS12 | |
| 2024/06/15 | Frýdštejn - koupaliště, Noční soutěž Frýdštejn, 2B, Muži, Ženy, PS12 | |
| 2023/06/17 | Frýdštejn, FNC Frýdštejn | |
| 2022/06/18 | Frýdštejn, FNC Frýdštejn | |
| 2019/06/15 | Frýdštejn, Frýdštejn | |
| 2018/06/16 | Frýdštejn, FNC Frýdštejn | |
| 2017/06/17 | Frýdštejn, FNC Frýdštejn | |
| 2016/11/19 | Kulturní dům Frýdštejn, Celkové vyhlášení FNC 2016 | |
| 2016/06/18 | Frýdštejn, 3. kolo Frýdštejn | |
| 2015/06/20 | Frýdštejn, FNC Frýdštejn | |
| 2014/06/21 | Frýdštejn, FNC Frýdštejn | |
| 2013/06/15 | Frýdštejn, Noční soutěž Frýdštějn | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















