Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Šumvald | OL | 16,58 | 16,19 | 16,58 | |
2. | Nenakonice | OL | 17,84 | 15,41 | 17,84 | |
3. | Velký Týnec | OL | 16,79 | 16,25 | 16,79 | |
4. | Hoštice | KM | 16,82 | 16,56 | 16,82 | |
5. | Otinoves | PV | NP | NP | NP | |
6. | Chvalnov | KM | 18,79 | 18,41 | 18,79 | |
7. | Kokory | PR | 19,20 | 17,36 | 19,20 | |
8. | Sobíšky | PR | NP | NP | NP | |
9. | Zborovice | KM | 27,91 | 17,59 | 27,91 | |
10. | Grygov | OL | 21,00 | 20,05 | 21,00 | |
11. | Bělkovice-Lašťany | OL | 24,36 | 24,36 | 18,68 | |
12. | Dub nad Moravou | OL | 27,12 | 26,99 | 27,12 | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Mladeč | OL | 20,57 | 20,31 | 20,57 | |
2. | Dub nad Moravou | OL | 20,98 | 20,98 | 20,30 | |
3. | Blatec | OL | 21,18 | 20,56 | 21,18 | |
4. | Nětčice | KM | 35,13 | 18,16 | 35,13 | |
5. | Tovačov | PR | 22,85 | 22,68 | 22,85 | |
6. | Drahlov | OL | 24,80 | 22,82 | 24,80 | |
7. | Náměšť na Hané | OL | NP | NP | NP | |
8. | Nenakonice | OL | 29,71 | 20,33 | 29,71 | |
9. | Císařov | PR | 33,96 | 19,52 | 33,96 | |
Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Šumvald | OL | NP | NP | NP | |
2. | Nenakonice | OL | 16,71 | 16,71 | 15,75 | |
3. | Velký Týnec | OL | NP | NP | NP | |
4. | Hoštice | KM | 17,47 | 17,47 | 16,78 | |
5. | Otinoves | PV | 17,55 | 17,55 | 16,66 | |
6. | Chvalnov | KM | 23,89 | 23,89 | 23,87 | |
7. | Kokory | PR | 18,84 | 18,84 | 18,75 | |
8. | Sobíšky | PR | 20,03 | 18,21 | 20,03 | |
9. | Zborovice | KM | 20,68 | 20,68 | 20,20 | |
10. | Grygov | OL | NP | NP | NP | |
11. | Bělkovice-Lašťany | OL | NP | NP | NP | |
12. | Dub nad Moravou | OL | NP | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 2, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Mladeč | OL | 21,38 | 21,22 | 21,38 | |
2. | Dub nad Moravou | OL | NP | NP | NP | |
3. | Blatec | OL | 29,27 | 27,28 | 29,27 | |
4. | Nětčice | KM | 22,41 | 21,61 | 22,41 | |
5. | Tovačov | PR | 27,75 | 27,75 | 22,60 | |
6. | Drahlov | OL | 25,23 | 25,23 | 24,24 | |
7. | Náměšť na Hané | OL | 24,97 | 24,97 | 24,69 | |
8. | Nenakonice | OL | 37,11 | 37,11 | 32,15 | |
9. | Císařov | PR | NP | NP | NP | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Komentáře