| Liga: | Velká cena okresu Vyškov |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 02. 08. 2014 13:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Vyškov |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Zadal: | Tomáš Urbánek |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dražovice | Vyškov | 17,90 | 17,90 | 17,70 | |
| 2. | Drnovice | Vyškov | 18,26 | 18,22 | 18,26 | |
| 3. | Ivanovice na Hané B | Vyškov | 18,62 | 18,52 | 18,62 | |
4. | Černá Hora | Blansko | 18,82 | 18,82 | 18,52 | |
5. | Mělčany | Brno-venkov | 19,07 | 19,07 | 18,44 | |
| 6. | Hodějice | Vyškov | 19,12 | 19,12 | 18,34 | |
| 7. | Luleč | Vyškov | 19,84 | 19,76 | 19,84 | |
| 8. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 20,23 | 19,05 | 20,23 | |
9. | Drnovice B | Vyškov | 20,53 | 20,53 | 20,31 | |
| 10. | Kobeřice u Brna | Vyškov | 21,65 | 21,65 | 21,31 | |
11. | Drnovice C | Vyškov | 22,44 | 21,15 | 22,44 | |
| 12. | Radslavice | Vyškov | 22,52 | 22,52 | 21,41 | |
| 13. | Hlubočany | Vyškov | 25,97 | 25,97 | 22,84 | |
14. | Kuřim A | Brno-venkov | 26,27 | 26,27 | 26,13 | |
15. | Kuřim B | Brno-venkov | 45,06 | 45,06 | 44,85 |
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Topolany | Vyškov | 16,40 | 16,33 | 16,40 | |
| 2. | Tučapy | Vyškov | 18,42 | 18,42 | 17,88 | |
| 3. | Pustiměř | Vyškov | 21,49 | 21,49 | 20,14 | |
| 4. | Radslavice | Vyškov | 29,53 | 18,64 | 29,53 | |
| 5. | Luleč | Vyškov | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hodějice | Vyškov | 16,91 | 16,98 | 16,98 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Radíkov | Olomouc | 16,97 | 17,53 | 17,53 | 2013/05/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Dětkovice | Vyškov | 17,61 | 16,57 | 17,61 | 2017/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Hodějice | Vyškov | 16,59 | 17,82 | 17,82 | 2017/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Dražovice | Vyškov | 17,90 | 17,70 | 17,90 | 2014/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 17,67 | 17,95 | 17,95 | 2015/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Žernovník | Blansko | 17,11 | 18,04 | 18,04 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Dražovice | Vyškov | 18,06 | 18,14 | 18,14 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Drnovice | Vyškov | 17,90 | 18,18 | 18,18 | 2015/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Drnovice | Vyškov | 18,22 | 18,26 | 18,26 | 2014/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 18,53 | 18,24 | 18,53 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Hodějice | Vyškov | 17,94 | 18,59 | 18,59 | 2015/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Ivanovice na Hané B | Vyškov | 18,52 | 18,62 | 18,62 | 2014/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Černá Hora | Blansko | 18,82 | 18,52 | 18,82 | 2014/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Radíkov | Přerov | 18,96 | 18,20 | 18,96 | 2012/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Radslavice | Vyškov | 16,87 | 18,97 | 18,97 | 2017/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Lipová | Přerov | 18,46 | 18,97 | 18,97 | 2012/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Mělčany | Brno-venkov | 19,07 | 18,44 | 19,07 | 2014/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Drnovice C | Vyškov | 18,58 | 19,08 | 19,08 | 2015/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Hodějice | Vyškov | 19,12 | 18,34 | 19,12 | 2014/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Drnovice C | Vyškov | 19,13 | 19,14 | 19,14 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Drnovice | Vyškov | 19,67 | 19,42 | 19,67 | 2012/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 19,53 | 19,71 | 19,71 | 2012/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Hlubočany B | Vyškov | 19,50 | 19,80 | 19,80 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Luleč | Vyškov | 19,76 | 19,84 | 19,84 | 2014/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Radslavice | Vyškov | 19,88 | 17,94 | 19,88 | 2015/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Lipová | Prostějov | 19,55 | 20,05 | 20,05 | 2013/05/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Drnovice B | Vyškov | 18,10 | 20,14 | 20,14 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 19,05 | 20,23 | 20,23 | 2014/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Hlubočany B | Vyškov | 19,94 | 20,33 | 20,33 | 2017/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2017/07/29 | Drnovice, O pohár obce Drnovice | |
| 2016/07/30 | Drnovice, O pohár obce Drnovice | |
| 2015/08/01 | Drnovice, O pohár starosty obce | |
| 2015/08/01 | Drnovice, O pohár obce Drnovice | |
| 2014/08/02 | Drnovice, O pohár starosty obce Drnovice | |
| 2014/08/02 | Drnovice, O pohár obce Drnovice | |
| 2013/05/11 | Drnovice, fotbalové hřiště, 11. ročník O pohár obce Drnovice | |
| 2013/05/11 | Drnovice, O pohár starosty obce | |
| 2012/05/12 | Drnovice, O pohár starosty obce Drnovice | |
| 2012/05/12 | Drnovice, O pohár starosty obce Drnovice | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















