| Liga: | Přerovská liga požárních útoků |
| Stránky pořadatele: | http://www.sdhdrevohostice.estranky.cz |
| Kdy: | 24. 06. 2016 21:30 |
| Kontakt: | Pavel Mrtvý |
| Telefon: | 725136619 |
| Okres: | Přerov |
| Kraj: | Olomoucký |
| Zadal: | Admin Přerovská liga PÚ |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pravčice | Kroměříž | 19,13 | 19,10 | 19,13 | |
| 2. | Hlinsko | Přerov | 19,84 | 19,84 | 19,65 | |
3. | Býškovice | Přerov | 23,51 | 23,51 | 23,05 | |
| 4. | Henčlov - Přerov VIII | Přerov | 26,53 | 26,17 | 26,53 | |
| 5. | Císařov | Přerov | 31,91 | 31,91 | 31,00 | |
| 6. | Čechy | Přerov | 38,13 | 38,13 | 37,81 | |
7. | Tršice | Olomouc | 40,85 | 24,39 | 40,85 | |
8. | Pavlov-výběr | Šumperk | NP | NP | NP | |
8. | Němčice | Kroměříž | NP | NP | NP | |
8. | Rychlov | Kroměříž | NP | 19,44 | NP | |
8. | Sulimov | Kroměříž | NP | NP | NP |
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dřevohostice | Přerov | 19,55 | 19,55 | 17,76 | |
| 2. | Čechy | Přerov | 52,16 | 46,37 | 52,16 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Luboměř | Nový Jičín | 14,37 | 14,38 | 14,38 | 2017/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Zahnašovice | Kroměříž | 14,65 | 14,01 | 14,65 | 2017/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Pravčice | Kroměříž | - | - | 14,83 | 2018/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Břevenec | Olomouc | 14,92 | 14,75 | 14,92 | 2017/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Hlinsko | Přerov | 15,06 | 15,20 | 15,20 | 2017/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Zahnašovice | Kroměříž | 15,33 | 14,78 | 15,33 | 2016/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Podhradní Lhota | Kroměříž | - | - | 15,39 | 2018/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Podhradní Lhota | Kroměříž | 15,50 | 15,50 | 15,50 | 2019/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Mladcová | Zlín | 15,50 | 14,73 | 15,50 | 2017/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Hranice | Přerov | 14,67 | 15,52 | 15,52 | 2017/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Podolí | Vsetín | 15,85 | 15,66 | 15,85 | 2016/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Ratiboř | Vsetín | 15,86 | 15,58 | 15,86 | 2019/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Tošovice | Nový Jičín | - | - | 15,89 | 2018/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Velká (Hranice III) | Přerov | 14,87 | 15,93 | 15,93 | 2022/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Hrabůvka | Přerov | - | - | 15,93 | 2018/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Hrabůvka | Přerov | 15,94 | 14,74 | 15,94 | 2017/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Podolí | Vsetín | - | - | 15,96 | 2018/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Hranice | Přerov | 15,99 | 15,76 | 15,99 | 2016/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Křenovice | Přerov | 15,14 | 16,15 | 16,15 | 2022/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Opatovice | Přerov | - | - | 16,16 | 2018/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Podhradní Lhota | Kroměříž | 16,19 | 15,90 | 16,19 | 2016/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Hranice | Přerov | - | - | 16,24 | 2018/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Ratiboř | Vsetín | - | - | 16,27 | 2018/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Císařov | Přerov | 16,28 | 16,11 | 16,28 | 2016/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Provodovice | Přerov | 16,33 | 16,17 | 16,33 | 2017/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Hranice | Přerov | 16,54 | 15,95 | 16,54 | 2019/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Chropyně | Kroměříž | 16,45 | 16,56 | 16,56 | 2022/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Radkova Lhota | Přerov | - | - | 16,59 | 2018/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Radkova Lhota | Přerov | 14,80 | 16,61 | 16,61 | 2017/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Křenovice | Přerov | 16,66 | 15,59 | 16,66 | 2017/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahnašovice | Kroměříž | 15,47 | 17,41 | 17,41 | 2017/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Pravčice A | Kroměříž | - | - | 17,52 | 2018/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Hlinsko | Přerov | 18,86 | 18,71 | 18,86 | 2019/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Pravčice | Kroměříž | 19,10 | 19,13 | 19,13 | 2016/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Karolín | Kroměříž | 18,35 | 19,54 | 19,54 | 2022/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Zahnašovice | Kroměříž | 19,55 | 18,50 | 19,55 | 2019/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Hlinsko | Přerov | 19,84 | 19,65 | 19,84 | 2016/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Čechy | Přerov | 19,89 | 20,63 | 20,63 | 2017/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Loukov | Kroměříž | 20,69 | 20,01 | 20,69 | 2019/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Dub nad Moravou | Olomouc | 20,77 | 19,62 | 20,77 | 2022/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Počenice | Kroměříž | 20,88 | 20,58 | 20,88 | 2022/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Čechy B | Přerov | 21,45 | 20,96 | 21,45 | 2017/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Zahnašovice | Kroměříž | - | - | 21,86 | 2018/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Hlinsko | Přerov | 21,93 | 19,51 | 21,93 | 2022/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Medlov | Kroměříž | 21,98 | 21,20 | 21,98 | 2022/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Dřevohostice B | Přerov | 22,50 | 22,34 | 22,50 | 2022/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Břevenec | Olomouc | 22,73 | 21,56 | 22,73 | 2017/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Pravčice B | Kroměříž | - | - | 22,73 | 2018/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Radkova Lhota | Přerov | 22,98 | 21,69 | 22,98 | 2019/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Býškovice | Přerov | 23,51 | 23,05 | 23,51 | 2016/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Císařov | Přerov | 25,44 | 20,93 | 25,44 | 2019/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Henčlov - Přerov VIII | Přerov | 26,17 | 26,53 | 26,53 | 2016/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Hlinsko | Přerov | - | - | 27,06 | 2018/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Tovačov | Přerov | - | - | 27,33 | 2018/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Špičky | Přerov | 30,39 | 16,36 | 30,39 | 2017/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Opatovice | Přerov | 30,61 | 28,09 | 30,61 | 2019/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Císařov | Přerov | 31,91 | 31,00 | 31,91 | 2016/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Dřevohostice A | Přerov | 27,61 | 32,10 | 32,10 | 2022/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Staměřice | Přerov | 33,83 | 33,24 | 33,83 | 2017/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Radotín | Přerov | - | - | 36,37 | 2018/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
| NP | https://youtu.be/xwvrcVcVwd0 | Svatopluk Minařík | | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2025/06/27 | Dřevohostice, Noční soutěž Memoriál br. Vašíčka 2B | |
| 2023/06/30 | Dřevohostice, Memoriál br. Vašíčka 2B | |
| 2022/06/24 | Dřevohostice, 4.kolo Moravského poháru | |
| 2021/06/25 | Dřevohostice - ZRUŠENO, 6.kolo Moravského poháru - O pohár starosty | |
| 2020/06/26 | Dřevohostice - ZRUŠENO!, 6.kolo Moravského poháru - O pohár starosty | |
| 2019/06/28 | Dřevohostice, O pohár starosty | |
| 2018/06/29 | Dřevohostice, Memoriál br. Vašíčka | |
| 2017/09/30 | Dřevohostice, Memoriál br. Vašíčka | |
| 2016/06/24 | Dřevohostice, zámecký areál, Memoriál br. Vašíčka | |
| 2015/06/27 | Dřevohostice,zámecká zahrada, Memoriál br. Vašíčka,noční soutěž 2B | |
| 2014/06/21 | Dřevohostice, Noční soutež "Memoriál br. Vašíčka" | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















