| Liga: | Šumavská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 05. 07. 2010 13:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Strakonice |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Václav Zaunműller |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Žernovice | Prachatice | 20,03 | 20,03 | 19,19 | |
| 2. | Budilov B | Prachatice | 22,34 | 22,34 | 20,68 | |
| 3. | Dolany | Prachatice | 22,50 | 21,94 | 22,50 | |
| 4. | Chrbonín | Tábor | 23,37 | 20,02 | 23,37 | |
| 5. | Novosedly | Strakonice | 24,04 | 23,60 | 24,04 | |
| 6. | Řepeč | Tábor | 24,15 | 24,15 | 20,43 | |
| 7. | Vacov | Prachatice | 25,17 | 25,17 | 22,50 | |
| 8. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 26,92 | 26,92 | 19,83 | |
| 9. | Budilov A | Prachatice | 30,47 | 20,64 | 30,47 | |
| 10. | Pracejovice | Strakonice | 78,50 | 78,50 | 36,08 | |
| 11. | Sudoměř | Strakonice | NP | NP | NP | |
| 11. | Bohumilice | Prachatice | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahorčice | Strakonice | 16,78 | 16,06 | 16,78 | 2018/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Kalenice | Strakonice | 16,86 | 16,56 | 16,86 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Novosedly | Strakonice | - | - | 17,02 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Líchovy | Příbram | 16,92 | 17,05 | 17,05 | 2013/09/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Žernovice A | Prachatice | 16,73 | 17,10 | 17,10 | 2012/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Doubravice u Volyně | Strakonice | 16,94 | 17,12 | 17,12 | 2013/09/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Novosedly | Strakonice | 17,04 | 17,13 | 17,13 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Kalenice | Strakonice | 17,10 | 17,19 | 17,19 | 2013/09/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Šipoun | Prachatice | - | - | 17,21 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Žernovice A | Prachatice | 17,24 | 17,05 | 17,24 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Doubravice u Volyně | Strakonice | - | - | 17,38 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Drachkov | Strakonice | - | - | 17,45 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Nišovice | Strakonice | - | - | 17,52 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Novosedly | Strakonice | 17,53 | 17,41 | 17,53 | 2018/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Drachkov | Strakonice | 17,54 | 17,26 | 17,54 | 2010/07/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Kalenice | Strakonice | 17,56 | 17,49 | 17,56 | 2010/07/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Bezdědovice | Strakonice | - | - | 17,59 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Zahorčice | Strakonice | 17,52 | 17,59 | 17,59 | 2012/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Šipoun | Prachatice | 17,45 | 17,63 | 17,63 | 2013/09/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Přechovice | Strakonice | 16,79 | 17,72 | 17,72 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Přechovice | Strakonice | 17,60 | 17,73 | 17,73 | 2013/09/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Bezdědovice | Strakonice | 17,71 | 17,73 | 17,73 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Přechovice | Strakonice | - | - | 17,73 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Žernovice A | Prachatice | 17,74 | 16,49 | 17,74 | 2013/09/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Nišovice | Strakonice | 16,94 | 17,78 | 17,78 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Zahorčice | Strakonice | - | - | 17,78 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Drachkov | Strakonice | 17,79 | 17,56 | 17,79 | 2013/09/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Přechovice | Strakonice | - | - | 17,83 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Šipoun | Prachatice | - | - | 17,89 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Žernovice A | Prachatice | 17,89 | 17,32 | 17,89 | 2010/07/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2018/07/06 | Drachkov, Drachkov | |
| 2017/07/08 | Drachkov, Drachkov | |
| 2016/07/02 | Drachkov, Drachkov | |
| 2015/07/04 | Drachkov, soutěž zařazená do ŠHL | |
| 2014/09/13 | Drachkov, O pohár drachkovské lamy | |
| 2013/09/14 | Drachkov, O pohár drachkovské lamy | |
| 2012/07/06 | Drachkov, O pohár drachkovské lamy | |
| 2010/07/05 | Drachkov, O pohár drachkovské lamy | |
| 2009/07/05 | Drachkov, O pohár drachkovské lamy | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















