| Liga: | Fire Sport |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 14. 01. 2018 11:00 |
| Kontakt: | Josef Vokáč |
| Telefon: | 730 579 494 |
| Okres: | Plzeň-sever |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Houk |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Úněšov | Plzeň-sever | 18,93 | 18,62 | 18,93 | |
| 2. | Mělník | Mělník | 23,63 | 23,31 | 23,63 | |
| 3. | Rožmitál pod Třemšínem | Příbram | 23,94 | 23,29 | 23,94 | |
| 4. | Chlum | Plzeň-jih | 24,47 | 24,47 | 23,69 | |
| 5. | Štítary | Domažlice | NP | NP | NP |
|
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Brodeslavy | Plzeň-sever | 16,86 | 17,09 | 17,09 | 2008/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 17,35 | 17,23 | 17,35 | 2008/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 17,42 | 17,27 | 17,42 | 2009/09/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,43 | 17,36 | 17,43 | 2012/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 17,49 | 17,38 | 17,49 | 2012/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 17,58 | 17,82 | 17,82 | 2008/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Brodeslavy | Plzeň-sever | 17,81 | 17,87 | 17,87 | 2009/09/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Vřeskovice | Klatovy | 17,52 | 17,91 | 17,91 | 2012/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Brodeslavy | Plzeň-sever | 17,92 | 17,90 | 17,92 | 2007/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Strážov | Klatovy | 17,71 | 17,95 | 17,95 | 2007/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Vřeskovice | Klatovy | 17,64 | 17,99 | 17,99 | 2011/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Strážov | Klatovy | 17,79 | 17,99 | 17,99 | 2006/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 17,99 | 17,60 | 17,99 | 2007/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 18,00 | 17,94 | 18,00 | 2006/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Malinec | Plzeň-jih | 17,71 | 18,00 | 18,00 | 2010/08/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 18,03 | 17,63 | 18,03 | 2010/08/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Horní Kamenice | Domažlice | 18,06 | 17,42 | 18,06 | 2012/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Poděvousy | Domažlice | 17,92 | 18,11 | 18,11 | 2011/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Úherce | Plzeň-sever | 17,90 | 18,12 | 18,12 | 2009/09/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Poděvousy | Domažlice | 18,10 | 18,15 | 18,15 | 2012/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Strážov | Klatovy | 17,65 | 18,18 | 18,18 | 2008/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | - | - | 18,18 | 2004/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Strážov | Klatovy | - | - | 18,24 | 2004/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Malinec | Plzeň-jih | 17,89 | 18,25 | 18,25 | 2011/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Poděvousy | Domažlice | 18,25 | 18,06 | 18,25 | 2010/08/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Hubenov B | Plzeň-sever | 18,30 | 18,39 | 18,39 | 2012/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Hubenov B | Plzeň-sever | 18,52 | 18,49 | 18,52 | 2010/08/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Horní Hradiště | Plzeň-sever | - | - | 18,57 | 2004/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Louňová | Plzeň-jih | 18,61 | 18,53 | 18,61 | 2009/09/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Louňová | Plzeň-jih | 18,25 | 18,69 | 18,69 | 2008/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Fire Sport - Muži | 15,79 | https://youtu.be/XJLNsZ9lvtI | Jícháč | |
Fire Sport - Muži | 17,03 | https://youtu.be/nSC1qIB0vL0 | Jiří Studnička | |
Fire Sport - Muži | 17,03 | https://youtu.be/z5RduVUedlk | Jiří Studnička | |
Fire Sport - Muži | 18,47 | https://youtu.be/emIwja12Fiw | Dušan Faitenhanzl | |
Fire Sport - Ženy | NP | https://youtu.be/grTJJmuRiTo | Václav Pejsar | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















