Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Vřeskovice | Klatovy | 17,99 | 17,64 | 17,99 | |
| 2. | Poděvousy | Domažlice | 18,11 | 17,92 | 18,11 | |
| 3. | Malinec | Plzeň-jih | 18,25 | 17,89 | 18,25 | |
| 4. | Louňová | Plzeň-jih | 18,97 | 18,21 | 18,97 | |
| 5. | Štichovice | Plzeň-sever | 18,99 | 18,62 | 18,99 | |
| 6. | Brodeslavy | Plzeň-sever | 19,20 | 18,57 | 19,20 | |
| 7. | Hubenov A | Plzeň-sever | 20,10 | 20,10 | 18,44 | |
| 8. | Nekmíř | Plzeň-sever | 20,43 | 18,90 | 20,43 | |
| 9. | Seč | Plzeň-jih | 20,58 | 19,79 | 20,58 | |
| 10. | Krašovice | Plzeň-sever | 20,78 | 19,22 | 20,78 | |
| 11. | Štěnovický Borek | Plzeň-jih | 21,38 | 18,28 | 21,38 | |
| 12. | Hadačka | Plzeň-sever | 22,09 | 21,91 | 22,09 | |
| 13. | Hůrky | Rokycany | 22,82 | 22,61 | 22,82 | |
| 14. | Obora | Plzeň-sever | 23,55 | 23,55 | 18,30 | |
| 15. | Hubenov B | Plzeň-sever | 25,01 | 24,71 | 25,01 | |
| 16. | Horní Kamenice | Domažlice | 26,46 | 25,37 | 26,46 | |
| 17. | Hejná | Klatovy | NP | 19,56 | 20,91 | |
| 17. | Bolkov | Plzeň-jih | NP | NP | NP | |
| 17. | Hadačka B | Plzeň-sever | NP | 24,04 | 26,72 | |
| 17. | Dolní Hradiště | Plzeň-sever | NP | NP | NP | |
| 17. | Mokrouše | Plzeň-jih | NP | NP | 29,31 | |
| 17. | Chotíkov | Plzeň-sever | NP | NP | NP | |
| 17. | Žebnice | Plzeň-sever | NP | NP | NP | |
| 17. | Mrtník | Plzeň-sever | NP | NP | NP | |
| 17. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | NP | NP | 17,74 | |
| 17. | Žákava | Plzeň-jih | NP | NP | NP | |
| 17. | Dolní Hradiště B | Plzeň-sever | NP | NP | NP | |
| 17. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | NP | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Chválenice | Plzeň-jih | 18,28 | 18,28 | 17,61 | |
| 2. | Bučí | Plzeň-sever | 19,14 | 19,14 | 18,76 | |
| 3. | Poděvousy | Domažlice | 20,71 | 18,65 | 20,71 | |
| 4. | Hůrky | Rokycany | 20,73 | 20,23 | 20,73 | |
| 5. | Horní Hradiště | Plzeň-sever | 20,76 | 20,76 | 20,47 | |
| 6. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 21,14 | 21,14 | 20,43 | |
| 7. | Chotíkov | Plzeň-sever | 22,44 | 20,22 | 22,44 | |
| 8. | Seč | Plzeň-jih | 22,83 | 21,61 | 22,83 | |
| 9. | Mrtník | Plzeň-sever | 23,27 | 23,27 | 22,64 | |
| 10. | Horní Bělá | Plzeň-sever | NP | NP | NP | |
| 10. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | NP | 17,50 | NP | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Horní Metelsko Růžoví panteři | Domažlice | 15,45 | 15,60 | 15,60 | 2020/01/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 2. | Mochtín #20centimeter | Klatovy | 15,27 | 15,88 | 15,88 | 2020/01/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 3. | Vranovice Peklo | Příbram | 16,24 | 15,61 | 16,24 | 2020/01/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 4. | Chotíkov | Plzeň-sever | 15,73 | 16,29 | 16,29 | 2020/01/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 5. | Únětice 1911 B | Plzeň-jih | 15,20 | 16,70 | 16,70 | 2020/01/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 6. | Příšov | Plzeň-sever | 16,77 | 16,39 | 16,77 | 2020/01/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 7. | Nebílovy | Plzeň-jih | 16,97 | 17,28 | 17,28 | 2020/01/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 8. | Mirošov A | Rokycany | 17,44 | 17,53 | 17,53 | 2020/01/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 9. | Křelovice | Plzeň-sever | 17,64 | 17,53 | 17,64 | 2020/01/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 10. | Úněšov | Plzeň-sever | 18,24 | 17,77 | 18,24 | 2020/01/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 11. | Drahkov | Plzeň-jih | 18,20 | 18,60 | 18,60 | 2020/01/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 12. | Štítary A | Domažlice | 18,58 | 19,02 | 19,02 | 2020/01/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 13. | Čelákovy | Plzeň-jih | 19,34 | 16,11 | 19,34 | 2020/01/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 14. | Křištín | Klatovy | 19,89 | 19,41 | 19,89 | 2020/01/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 15. | Svaté Pole | Příbram | 16,30 | 20,33 | 20,33 | 2020/01/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 16. | Horšovský Týn | Domažlice | 20,75 | 22,27 | 22,27 | 2020/01/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 17. | Chrást | Plzeň-sever | 21,90 | 22,44 | 22,44 | 2020/01/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 18. | Hostivice | Praha-západ | 22,53 | 19,91 | 22,53 | 2020/01/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 19. | Vidice | Domažlice | 17,35 | 23,58 | 23,58 | 2020/01/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 20. | Chrást | Příbram | 22,96 | 23,62 | 23,62 | 2020/01/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 21. | Stýskaly | Plzeň-sever | 23,15 | 24,90 | 24,90 | 2020/01/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 22. | Letiny | Plzeň-jih | 25,73 | 27,94 | 27,94 | 2020/01/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 23. | Mirošov B | Rokycany | 27,14 | 29,09 | 29,09 | 2020/01/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 24. | Obora | Plzeň-sever | 30,22 | 28,96 | 30,22 | 2020/01/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 25. | Nová Ves ( Domažlice) | Domažlice | 38,83 | 46,41 | 46,41 | 2020/01/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 26. | Dolní Hradiště | Plzeň-sever | NP | NP | NP | 2020/01/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 27. | Sedlčany | Příbram | NP | NP | NP | 2020/01/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 28. | Nevřeň #pětdevět | Plzeň-sever | NP | NP | NP | 2020/01/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 29. | Zahorčice | Klatovy | NP | NP | NP | 2020/01/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Mělník - Blata | Mělník | 18,59 | 18,87 | 18,87 | 2020/01/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 2. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 18,65 | 18,94 | 18,94 | 2020/01/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 3. | Úněšov | Plzeň-sever | 19,61 | 19,48 | 19,61 | 2020/01/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 4. | Štítary | Domažlice | 19,59 | 20,14 | 20,14 | 2020/01/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 5. | Vidice | Domažlice | 21,04 | 22,26 | 22,26 | 2020/01/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 6. | Horšovský Týn | Domažlice | 45,00 | 25,72 | 45,00 | 2020/01/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 7. | Mirošov | Rokycany | NP | NP | NP | 2020/01/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
| Lucie Reinwartová | 17,10 | 0 | | 21.07.2011 19:39 |
| Anet Studničková | 17,11 | 0 | | 29.07.2011 19:36 |
| Jan Hůla | 17,18 | 0 | | 29.07.2011 14:09 |
| Kristýna Ječmenová | 17,24 | 0 | | 29.07.2011 11:02 |
| Libor Valeš | 17,25 | 0 | | 19.07.2011 06:22 |
| Kay | 17,27 | 0 | | 25.07.2011 12:24 |
| Luděk Bech | 17,27 | 0 | | 17.07.2011 19:06 |
| cibas | 17,32 | 0 | | 30.07.2011 08:35 |
| Andrea Kiesenbauerová | 17,32 | 0 | | 30.07.2011 06:27 |
| Vlastimil Žák | 17,34 | 0 | | 22.07.2011 16:18 |
| Petr Jezek | 17,35 | 0 | | 18.07.2011 10:13 |
| Luboš Balvín | 17,35 | 0 | | 27.07.2011 09:21 |
| Matty | 17,37 | 0 | | 20.07.2011 11:32 |
| Jan Vávra | 17,38 | 0 | | 30.07.2011 17:31 |
| Tomáš ŠKOLNÍK Svoboda | 17,40 | 0 | | 18.07.2011 07:42 |
| Jiří Šmolík | 17,41 | 0 | | 28.07.2011 21:49 |
| Dominika Machálková | 17,42 | 0 | | 29.07.2011 14:10 |
| Pavel Hůla | 17,44 | 0 | | 30.07.2011 18:11 |
| Honza Petržík | 17,45 | 0 | | 29.07.2011 20:04 |
| Václav Fiala | 17,50 | 0 | | 21.07.2011 13:43 |
| Zbyněk Šebek | 17,50 | 0 | | 17.07.2011 10:16 |
| Josef Holub | 17,51 | 0 | | 29.07.2011 23:49 |
| Redakce FireSport | 17,53 | 0 | | 30.07.2011 22:11 |
| Michal Hodan | 17,55 | 0 | | 30.07.2011 17:32 |
| Filip Štochl | 17,57 | 0 | | 29.07.2011 22:57 |
| MartinaR | 17,57 | 0 | | 30.07.2011 21:13 |
| ohio | 17,60 | 0 | | 30.07.2011 17:55 |
| Václav Strnad | 17,62 | 0 | | 30.07.2011 20:11 |
| Petr Frána | 17,65 | 0 | | 31.07.2011 07:46 |
| Jan Kryč | 17,70 | 0 | | 30.07.2011 21:18 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
| Lucie Reinwartová | 17,26 | 0 | | 21.07.2011 19:39 |
| Petr Jezek | 17,30 | 0 | | 18.07.2011 10:13 |
| Anet Studničková | 17,31 | 0 | | 29.07.2011 19:37 |
| Vlastimil Žák | 17,40 | 0 | | 22.07.2011 16:19 |
| Pavel Hůla | 17,41 | 0 | | 18.07.2011 09:26 |
| Andrea Kiesenbauerová | 17,48 | 0 | | 30.07.2011 06:27 |
| Libor Valeš | 17,50 | 0 | | 19.07.2011 06:22 |
| Václav Fiala | 17,50 | 0 | | 21.07.2011 13:43 |
| Zbyněk Šebek | 17,50 | 0 | | 20.07.2011 17:04 |
| Jan Vávra | 17,52 | 0 | | 30.07.2011 17:32 |
| Kristýna Ječmenová | 17,53 | 0 | | 29.07.2011 11:02 |
| Luděk Bech | 17,56 | 0 | | 17.07.2011 19:06 |
| cibas | 17,56 | 0 | | 30.07.2011 08:36 |
| ohio | 17,60 | 0 | | 30.07.2011 00:53 |
| Luboš Balvín | 17,63 | 0 | | 27.07.2011 09:23 |
| Dominika Machálková | 17,64 | 0 | | 29.07.2011 14:15 |
| Kay | 17,65 | 0 | | 25.07.2011 12:25 |
| Redakce FireSport | 17,73 | 0 | | 30.07.2011 22:12 |
| Honza Petržík | 17,73 | 0 | | 29.07.2011 20:04 |
| Tomáš ŠKOLNÍK Svoboda | 17,80 | 0 | | 18.07.2011 07:42 |
| MartinaR | 17,80 | 0 | | 30.07.2011 21:14 |
| Filip Štochl | 17,85 | 0 | | 29.07.2011 22:58 |
| Michal Hodan | 17,89 | 0 | | 31.07.2011 07:32 |
| Jiří Šmolík | 17,90 | 0 | | 28.07.2011 21:50 |
| Josef Holub | 17,95 | 0 | | 29.07.2011 23:49 |
| Petr Frána | 18,00 | 0 | | 31.07.2011 07:45 |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
| 2026/01/10 |
Dolní Hradiště, ICE CUP 2026 |
FSEU |
| 2025/01/11 |
Dolní Hradiště, ICE CUP 2025 |
FSEU |
| 2024/01/13 |
Dolní Hradiště, ICE CUP 2024 |
FSEU |
| 2023/01/14 |
Dolní Hradiště, ICE CUP 2023 |
FSEU |
| 2020/01/11 |
Dolní Hradiště, ICE CUP 2020 |
FSEU |
| 2019/01/12 |
Dolní Hradiště, ICE CUP 2019 |
FSEU |
| 2018/01/14 |
Dolní Hradiště, ICE CUP 2018 |
FSEU |
| 2017/01/14 |
Dolní Hradiště, ICE CUP 2017 |
FSEU |
| 2016/01/23 |
Dolni Hradiste, ICE cup 2016 |
FSEU |
| 2015/01/23 |
Dolni Hradiste, ICE cup 2015 |
FSEU |
| 2014/01/18 |
Dolní Hradiště, ICE CUP 2014, 10. ročník |
FSEU |
| 2013/05/25 |
Dolní Hradiště, Okresní kolo hra plamen |
FSEU |
| 2013/05/25 |
Dolní Hradiště,okresní kolo PS, okresní kolo Hra plamen |
FSEU |
| 2013/01/19 |
Dolní Hradiště, ICE CUP 2013, 9. ročník |
FSEU |
| 2012/07/29 |
Dolní Hradiště, Pohár Dolního Hradiště |
ZČHL |
| 2012/01/14 |
Dolním Hradišti, ICE CUP 2012, 8. ročník |
FSEU |
| 2011/07/31 |
Dolní Hradiště, O POHÁR DOLNÍHO HRADIŠTĚ |
ZČHL |
| 2011/01/22 |
Dolním Hradišti, ICE CUP 2011, 7. ročník |
FSEU |
| 2010/08/01 |
Dolní Hradiště (PS), O pohár - SDH Dolní Hradiště |
ZČHL |
| 2010/01/16 |
Dolním Hradišti, ICE CUP 2011, 6. ročník |
FSEU |
| 2009/09/13 |
Dolní Hradiště (PS), O pohár - SDH Dolní Hradiště |
ZČHL |
| 2009/01/17 |
Dolním Hradišti, ICE CUP 2011, 5. ročník |
FSEU |
| 2008/07/27 |
Dolní Hradiště (PS), O pohár - SDH Dolní Hradiště |
ZČHL |
| 2008/01/19 |
Dolním Hradišti, ICE CUP 2011, 4. ročník |
FSEU |
| 2007/07/28 |
Dolní Hradiště (PS), O pohár - SDH Dolní Hradiště |
ZČHL |
| 2007/01/20 |
Dolním Hradišti, ICE CUP 2011, 3. ročník |
FSEU |
| 2006/07/29 |
Dolní Hradiště (PS), O pohár - SDH Dolní Hradiště |
ZČHL |
| 2006/01/21 |
Dolním Hradišti, ICE CUP 2011, 2. ročník |
FSEU |
| 2005/08/20 |
Dolní Hradiště (PS), O pohár - SDH Dolní Hradiště |
ZČHL |
| 2005/01/22 |
Dolním Hradišti, ICE CUP 2011, 1. ročník |
FSEU |
| 2004/07/31 |
Dolní Hradiště, O pohár - SDH Dolní Hradiště |
ZČHL |
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.