Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Niva | Prostějov | 17,35 | 16,98 | 17,35 | |
| 2. | Plumlov | Prostějov | 17,39 | 16,65 | 17,39 | |
| 3. | Dětkovice A | Prostějov | 17,90 | 17,61 | 17,90 | |
| 4. | Lipová | Prostějov | 17,98 | 17,98 | 17,77 | |
| 5. | Loučany | Olomouc | 18,04 | 18,04 | 17,73 | |
| 6. | Soběsuky | Prostějov | 18,16 | 17,69 | 18,16 | |
| 7. | Janovice | Bruntál | 18,23 | 17,42 | 18,23 | |
| 8. | Chválkovice | Olomouc | 18,29 | 18,29 | 18,21 |
|
| 9. | Bílovice | Prostějov | 18,30 | 18,30 | 17,52 | |
| 10. | Dětkovice B | Prostějov | 18,44 | 18,14 | 18,44 | |
| 11. | Čelechovice na Hané | Prostějov | 18,51 | 18,51 | 18,04 | |
| 12. | Olešnice | Olomouc | 18,77 | 18,77 | 18,22 | |
| 13. | Myslejovice | Prostějov | 18,84 | 18,84 | 17,60 |
|
| 14. | Náměšť na Hané A | Olomouc | 20,11 | 18,32 | 20,11 | |
| 15. | Nové Dvory | Olomouc | 21,25 | 20,68 | 21,25 | |
| 16. | Ludéřov | Olomouc | 22,31 | 22,31 | 17,81 | |
| 17. | Buková | Prostějov | 22,56 | 22,56 | 21,35 | |
| 18. | Určice | Prostějov | 25,29 | 25,29 | 23,52 | |
| 19. | Cholina | Olomouc | 25,33 | 21,81 | 25,33 | |
| 20. | Domamyslice | Prostějov | NP | NP | NP | |
| 20. | Hlubočky | Olomouc | NP | NP | NP | |
| 20. | Plinkout | Olomouc | NP | NP | NP | |
| 20. | Brodek u Konice | Prostějov | NP | NP | NP | |
| 20. | Břevenec | Olomouc | NP | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Soběsuky A | Prostějov | 18,63 | 17,81 | 18,63 | |
| 2. | Bílovice A | Prostějov | 18,71 | 18,71 | 18,71 | |
| 3. | Soběsuky B | Prostějov | 20,17 | 20,17 | 19,75 | |
| 4. | Olešnice | Olomouc | 20,34 | 19,74 | 20,34 | |
| 5. | Droždín Chvadrož | Olomouc | 20,79 | 20,79 | 19,02 | |
| 5. | Haňovice | Olomouc | 20,79 | 19,42 | 20,79 | |
| 7. | Chválkovice | Olomouc | 22,69 | 22,69 | 21,24 | |
| 8. | Nová Dědina | Olomouc | 23,36 | 23,36 | 19,02 | |
| 9. | Bílovice B | Prostějov | 23,56 | 23,56 | 22,49 | |
| 10. | Náměšť na Hané | Olomouc | 23,83 | 23,66 | 23,83 | |
| 11. | Ludéřov | Olomouc | 28,29 | 19,53 | 28,29 | |
| 12. | Loučany | Olomouc | 32,33 | 32,33 | 30,72 | |
| 13. | Pěnčín | Prostějov | NP | NP | NP | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Domamyslice | Prostějov | 17,39 | 17,20 | 17,39 | 2013/06/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 2. | Loučany | Olomouc | 17,68 | 17,35 | 17,68 | 2013/06/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 3. | Bílovice | Prostějov | 17,04 | 17,94 | 17,94 | 2013/06/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 4. | Nová Dědina | Prostějov | 18,12 | 17,96 | 18,12 | 2013/06/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 5. | Čelechovice na Hané | Prostějov | 17,99 | 18,17 | 18,17 | 2013/06/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 6. | Cholina | Olomouc | 18,29 | 17,89 | 18,29 | 2013/06/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 7. | Dětkovice A | Prostějov | 17,66 | 18,49 | 18,49 | 2013/06/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 8. | Niva | Prostějov | 19,17 | 19,13 | 19,17 | 2013/06/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 9. | Brodek u Konice | Prostějov | 19,27 | 18,49 | 19,27 | 2013/06/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 10. | Lipová | Prostějov | 19,61 | 19,52 | 19,61 | 2013/06/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 11. | Dolany | Olomouc | 19,79 | 17,81 | 19,79 | 2013/06/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 12. | Ludéřov | Olomouc | 20,59 | 20,15 | 20,59 | 2013/06/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 13. | Seloutky | Prostějov | 21,25 | 20,89 | 21,25 | 2013/06/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 14. | Okrouhlá | Blansko | 21,25 | 17,17 | 21,25 | 2013/06/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 15. | Ptení | Prostějov | 22,20 | 21,96 | 22,20 | 2013/06/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 16. | Soběsuky | Prostějov | 22,78 | 26,62 | 26,62 | 2013/06/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 17. | Vícov | Prostějov | 33,29 | 34,41 | 34,41 | 2013/06/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 18. | Buková | Prostějov | 38,75 | 36,72 | 38,75 | 2013/06/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 19. | Kelčice | Prostějov | 40,56 | 21,61 | 40,56 | 2013/06/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 20. | Stražisko | Prostějov | NP | 16,82 | NP | 2013/06/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 21. | Horní Poříčí | Blansko | NP | NP | NP | 2013/06/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 22. | Dětkovice B | Prostějov | NP | 31,48 | NP | 2013/06/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 23. | Břevenec | Olomouc | NP | NP | NP | 2013/06/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 24. | Ostrov u Macochy | Blansko | NP | 17,88 | NP | 2013/06/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 25. | Drnovice A | Vyškov | NP | NP | NP | 2013/06/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 26. | Plinkout | Olomouc | NP | NP | NP | 2013/06/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Otaslavice | Prostějov | 18,22 | 18,36 | 18,36 | 2013/06/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 2. | Lipová | Prostějov | 20,76 | 20,17 | 20,76 | 2013/06/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 3. | Bílovice | Prostějov | 20,63 | 21,93 | 21,93 | 2013/06/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 4. | Dětkovice | Prostějov | 22,06 | 20,68 | 22,06 | 2013/06/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 5. | Soběsuky | Prostějov | 35,32 | 34,14 | 35,32 | 2013/06/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 6. | Pěnčín | Prostějov | 46,56 | 25,55 | 46,56 | 2013/06/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
Ženy
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
| 2022/07/09 |
Dětkovice, BIOMAC HE + VCPV - Dětkovice (3B) |
BIOMAC HE |
| 2022/07/09 |
Dětkovice, O pohár starosty |
VCPV |
| 2021/07/03 |
Dětkovice, O pohár starosty |
VCPV |
| 2021/07/03 |
Dětkovice, BIO-HE Dětkovice |
BIOMAC HE |
| 2020/07/05 |
Hasičský areál Dětkovice, HE Dětkovice |
BIOMAC HE |
| 2019/06/16 |
Dětkovice, O pohár starosty |
VCPV |
| 2019/06/15 |
Dětkovice, Dětkovice |
BIOMAC HE |
| 2018/07/07 |
Dětkovice, Dětkovice |
BIOMAC HE |
| 2018/05/26 |
Dětkovice, Pohár starosty |
VCPV |
| 2017/09/16 |
Dětkovice, Dětkovice |
BIOMAC HE |
| 2017/05/13 |
Dětkovice, O pohár starosty |
VCPV |
| 2017/05/04 |
Dětkovice, O pohár starosty |
FSEU |
| 2016/06/04 |
Dětkovice, O pohár |
VCPV |
| 2016/06/04 |
Hasičský areál Dětkovice, Hanácká extraliga 3B |
BIOMAC HE |
| 2015/05/09 |
Dětkovice, Dětkovice |
BIOMAC HE |
| 2015/05/09 |
Dětkovice, u rybníka, O pohár starosty |
VCPV |
| 2014/06/07 |
Dětkovice, O pohár starosty |
VCPV |
| 2013/06/08 |
Prostějov, has. dráha U lip, O pohár starosty obce Dětkovice |
FSEU |
| 2013/06/08 |
Dětkovice, O pohár |
VCPV |
| 2012/07/28 |
Dětkovice, |
VCPV |
| 2011/07/23 |
Dětkovice, |
VCPV |
| 2010/07/24 |
Dětkovice, O pohár starosty |
VCPV |
| 2009/07/25 |
Dětkovice, PV, |
BIOMAC HE |
| 2008/07/26 |
Dětkovice, PV, |
BIOMAC HE |
| 2004/07/24 |
Dětkovice, PV, |
PROL |
| 2003/07/26 |
Dětkovice, PV, |
PROL |
| 2002/07/27 |
Dětkovice, PV, |
PROL |
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.