| Liga: | Pelhřimovská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 27. 05. 2023 21:00 |
| Kontakt: | COUFAL Aleš |
| Telefon: | 601228295 |
| Okres: | Jindřichův Hradec |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | František Janů |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Jakubov u Moravských Budějovic | Třebíč | 18,06 | 17,73 | 18,06 | |
| 2. | Stařeč | Třebíč | 18,92 | 18,92 | 17,45 | |
| 3. | Štěměchy | Třebíč | 20,10 | 17,64 | 20,10 | |
| 4. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 20,42 | 19,06 | 20,42 | |
| 5. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 21,13 | 21,13 | 20,72 | |
| 6. | Žirovnice | Pelhřimov | 22,54 | 22,54 | 22,02 | |
| 7. | Dolní Cerekev | Jihlava | 22,98 | 22,49 | 22,98 | |
| 8. | Strachoňovice | Jihlava | 25,92 | 22,74 | 25,92 | |
| 9. | Batelov | Jihlava | 40,72 | 22,51 | 40,72 | |
| 10. | Dešná | Jindřichův Hradec | NP | - | - |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Budeč B | Jindřichův Hradec | 28,64 | 28,64 | 28,26 | |
| 2. | Telč B | Jihlava | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Oponešice | Třebíč | 14,42 | 14,41 | 14,42 | 2018/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Krasonice | Jihlava | 14,36 | 14,66 | 14,66 | 2019/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 14,51 | 14,96 | 14,96 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Mladoňovice | Třebíč | 14,14 | 14,99 | 14,99 | 2018/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Dešná B | Jindřichův Hradec | 15,32 | 15,41 | 15,41 | 2018/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Krasonice | Jihlava | 15,42 | 15,18 | 15,42 | 2018/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Dešná B | Jindřichův Hradec | 14,46 | 15,42 | 15,42 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Nevcehle | Jihlava | 15,43 | 15,20 | 15,43 | 2018/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Police | Třebíč | 15,13 | 15,46 | 15,46 | 2018/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Markvarec | Jindřichův Hradec | 15,55 | 15,51 | 15,55 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Žirovnice | Pelhřimov | 15,57 | 15,24 | 15,57 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Mladoňovice | Třebíč | 15,60 | 14,04 | 15,60 | 2019/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 15,60 | 14,91 | 15,60 | 2023/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Police B | Třebíč | 15,64 | 15,46 | 15,64 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Budeč | Jindřichův Hradec | 15,69 | 14,85 | 15,69 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Mikulovice | Znojmo | 15,41 | 15,75 | 15,75 | 2023/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Police | Třebíč | 15,05 | 15,76 | 15,76 | 2019/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Sedlatice | Jihlava | 15,04 | 15,76 | 15,76 | 2018/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Hornice | Třebíč | 15,85 | 15,63 | 15,85 | 2018/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Dešná B | Jindřichův Hradec | 15,87 | 15,91 | 15,91 | 2022/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Markvarec | Jindřichův Hradec | 15,98 | 15,03 | 15,98 | 2023/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Krasonice | Jihlava | 14,79 | 15,99 | 15,99 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Budeč | Jindřichův Hradec | 16,00 | 15,20 | 16,00 | 2019/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Žirovnice | Pelhřimov | 16,04 | 15,97 | 16,04 | 2023/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Černín | Znojmo | 16,05 | 15,72 | 16,05 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Dešná | Jindřichův Hradec | 15,77 | 16,07 | 16,07 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Sedlatice | Jihlava | 16,08 | 15,89 | 16,08 | 2022/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Třebětice | Jindřichův Hradec | 15,99 | 16,09 | 16,09 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 15,58 | 16,12 | 16,12 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Mikulovice | Znojmo | 16,13 | 15,59 | 16,13 | 2022/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nevcehle | Jihlava | 17,40 | 17,65 | 17,65 | 2019/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Jakubov u Moravských Budějovic | Třebíč | 17,73 | 18,06 | 18,06 | 2023/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Dolní Cerekev | Jihlava | 18,16 | 18,05 | 18,16 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Krotějov Sport | Tábor | 18,23 | 17,74 | 18,23 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Jakubov u Moravských Budějovic | Třebíč | 17,64 | 18,31 | 18,31 | 2019/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Budišov | Třebíč | 17,38 | 18,42 | 18,42 | 2019/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Budeč | Jindřichův Hradec | 17,58 | 18,62 | 18,62 | 2022/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Štěměchy | Třebíč | 18,68 | 17,72 | 18,68 | 2022/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Stará Říše | Jihlava | 17,20 | 18,90 | 18,90 | 2019/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Stařeč | Třebíč | 18,92 | 17,45 | 18,92 | 2023/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Kostníky | Třebíč | 18,73 | 18,94 | 18,94 | 2019/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Markvartice | Třebíč | 18,77 | 19,40 | 19,40 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Horní Němčice | Jindřichův Hradec | 19,47 | 19,08 | 19,47 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Krasonice | Jihlava | 19,49 | 19,12 | 19,49 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Jakubov u Moravských Budějovic | Třebíč | 19,67 | 17,45 | 19,67 | 2018/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Strachoňovice | Jihlava | 19,63 | 19,91 | 19,91 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 19,85 | 19,92 | 19,92 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Olešná | Havlíčkův Brod | 19,10 | 19,99 | 19,99 | 2019/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Krasonice | Jihlava | 18,85 | 20,00 | 20,00 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Štěměchy | Třebíč | 17,64 | 20,10 | 20,10 | 2023/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Telč | Jihlava | 19,60 | 20,22 | 20,22 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Sedlejov | Jihlava | 20,26 | 19,54 | 20,26 | 2018/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 19,06 | 20,42 | 20,42 | 2023/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Dešná | Jindřichův Hradec | 20,49 | 20,16 | 20,49 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Chlum u Třeboně | Jindřichův Hradec | 20,98 | 19,99 | 20,98 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Markvarec | Jindřichův Hradec | 20,28 | 21,03 | 21,03 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 21,13 | 20,72 | 21,13 | 2023/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Boršov | Jihlava | 20,28 | 21,29 | 21,29 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Boršov | Jihlava | 19,98 | 21,45 | 21,45 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Dešná | Jindřichův Hradec | 19,66 | 21,95 | 21,95 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Boršov | Jihlava | 17,81 | 18,12 | 18,12 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Dvorce | Tábor | 17,21 | 18,57 | 18,57 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Budeč | Jindřichův Hradec | 17,94 | 19,11 | 19,11 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Krasonice | Jihlava | 19,07 | 19,50 | 19,50 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Domamil | Třebíč | 21,15 | 21,19 | 21,19 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | ŽiKa | Pelhřimov | 21,84 | 20,13 | 21,84 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | ŽiKa | Pelhřimov | 20,18 | 22,22 | 22,22 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Boršov | Jihlava | 23,79 | 20,85 | 23,79 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Telč | Jihlava | 27,20 | 27,15 | 27,20 | 2022/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Budeč | Jindřichův Hradec | 28,64 | 28,26 | 28,64 | 2023/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Domamil | Třebíč | 29,60 | 28,19 | 29,60 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Police | Třebíč | - | - | NP | 2022/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Telč | Jihlava | NP | NP | NP | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Budeč | Jindřichův Hradec | NP | NP | NP | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Písečné | Jindřichův Hradec | NP | 19,07 | NP | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Telč | Jihlava | - | - | NP | 2023/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/07/11 | Dešná, 6.kolo PLPÚ / Memoriál Jaroslava Mrkvy (noční) | |
| 2025/07/12 | Dešná, 5.kolo PLPÚ / Memoriál Jaroslava Mrkvy (noční) | |
| 2024/08/10 | Dešná, O pohár starosty | |
| 2024/06/08 | Dešná, 3.kolo PLPÚ / Memoriál Jaroslava Mrkvy (noční) | |
| 2023/05/27 | Dešná, 2.kolo PLPÚ / Memoriál Jaroslava Mrkvy (2B) | |
| 2022/06/04 | Dešná, 2.kolo PLPÚ Memoriál Jaroslava Mrkvy 2B | |
| 2019/06/08 | Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, noční soutěž 2B | |
| 2018/06/09 | Dešná, O pohár starosty obce Dešná, noční závod na 2B | |
| 2018/05/26 | Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy, o putovní pohár | |
| 2017/06/10 | Dešná ( noční soutěž ), Noční hasičská soutěž Dešná | |
| 2017/05/20 | Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, SDH Dešná | |
| 2016/05/21 | Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy, o putovní pohár | |
| 2015/05/23 | Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy | |
| 2014/05/31 | Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy 3B | |
| 2013/05/25 | Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















