| Liga: | Benešovská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 22. 08. 2020 11:30 |
| Kontakt: | Martin Zvára |
| Telefon: | 602 380 745 |
| Okres: | Benešov |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | Benešovská Liga |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chlum | Benešov | 17,38 | 17,38 | 16,83 | |
| 2. | Malovice | Benešov | 17,75 | 16,99 | 17,75 | |
| 2. | - Martomice | bez určení okresu | 17,75 | 17,54 | 17,75 | |
| 4. | Zdislavice | Benešov | 17,87 | 17,87 | 17,74 | |
| 5. | Daměnice | Benešov | 18,59 | 18,59 | 17,83 | |
| 6. | Dalovy | Benešov | 18,82 | 18,82 | 17,87 | |
| 7. | Střezimíř | Benešov | 19,62 | 17,27 | 19,62 | |
| 8. | Slapy | Tábor | 20,89 | 20,89 | 19,92 | |
| 9. | Šebířov | Tábor | 21,50 | 19,53 | 21,50 | |
| 10. | Čechtice | Benešov | 22,01 | 18,88 | 22,01 | |
| 11. | - Křížkový Újezdec | bez určení okresu | 23,17 | 18,53 | 23,17 | |
| 12. | Radošovice | Benešov | 23,52 | 23,52 | 18,28 | |
| 13. | Ratměřice | Benešov | 23,71 | 23,71 | 18,95 | |
| 14. | Chářovice | Benešov | 30,75 | 30,75 | 19,12 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chářovice Špona | Benešov | 14,44 | 14,16 | 14,44 | 2018/09/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Jankov | Benešov | 14,44 | 14,45 | 14,45 | 2018/09/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Zdislavice A | Benešov | 14,18 | 14,52 | 14,52 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Daměnice | Benešov | - | - | 14,62 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Jankov | Benešov | 14,82 | 14,24 | 14,82 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Drahňovice | Benešov | 14,93 | 14,62 | 14,93 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Chářovice A | Benešov | 14,86 | 14,99 | 14,99 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Chářovice B | Benešov | - | - | 15,02 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Tomice | Benešov | 15,04 | 14,63 | 15,04 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Střezimíř Kohouti | Benešov | 15,10 | 14,99 | 15,10 | 2018/09/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Křížkový Újezdec | Praha-východ | 15,07 | 15,11 | 15,11 | 2018/09/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Sedlčany | Příbram | 15,12 | 14,52 | 15,12 | 2018/09/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Skrýchov u Malšic | Tábor | 14,62 | 15,15 | 15,15 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Ctiboř | Benešov | 15,24 | 15,15 | 15,24 | 2018/09/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Daměnice | Benešov | 14,89 | 15,26 | 15,26 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Makov | Tábor | 14,98 | 15,28 | 15,28 | 2018/09/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Malovice | Benešov | 14,97 | 15,29 | 15,29 | 2018/09/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Drahňovice | Benešov | 15,34 | 14,63 | 15,34 | 2018/09/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Hlubyně | Příbram | 14,72 | 15,34 | 15,34 | 2018/09/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Zdislavice A | Benešov | 15,35 | 14,43 | 15,35 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Jesenice | Příbram | 15,41 | 14,74 | 15,41 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Dalovy | Benešov | 15,25 | 15,49 | 15,49 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Drahňovice | Benešov | 15,53 | 15,17 | 15,53 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Louňovice pod Blaníkem | Benešov | 15,56 | 15,28 | 15,56 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Ctiboř | Benešov | 14,77 | 15,60 | 15,60 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Nahoruby | Benešov | 15,65 | 15,19 | 15,65 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Zdislavice A | Benešov | - | - | 15,68 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Chářovice B | Benešov | 15,71 | 14,98 | 15,71 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Daměnice | Benešov | 15,71 | 14,96 | 15,71 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Makov | Tábor | 15,47 | 15,71 | 15,71 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Tomice Martomice | Benešov | 16,53 | 16,10 | 16,53 | 2023/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Tomice Martomice | Benešov | 16,59 | 17,01 | 17,01 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Chářovice Šponky | Benešov | 17,11 | 16,68 | 17,11 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Chářovice Špona | Benešov | 17,11 | 16,68 | 17,11 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Chlum | Benešov | 16,70 | 17,25 | 17,25 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Chlum | Benešov | 16,70 | 17,25 | 17,25 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Tomice | Benešov | 15,95 | 17,29 | 17,29 | 2025/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Zdislavice | Benešov | 17,29 | 16,74 | 17,29 | 2023/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Zdislavice | Benešov | 17,29 | 16,74 | 17,29 | 2023/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Chlum | Benešov | 17,38 | 16,83 | 17,38 | 2020/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Skalice | Příbram | 16,78 | 17,53 | 17,53 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Skalice | Příbram | 16,78 | 17,53 | 17,53 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | - Martomice | bez určení okresu | 17,12 | 17,54 | 17,54 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Dalovy | Benešov | 17,55 | 17,44 | 17,55 | 2025/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Dalovy | Benešov | 17,52 | 17,58 | 17,58 | 2023/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Ratměřice | Benešov | 17,62 | 17,74 | 17,74 | 2021/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Malovice | Benešov | 16,99 | 17,75 | 17,75 | 2020/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | - Martomice | bez určení okresu | 17,54 | 17,75 | 17,75 | 2020/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Sloup | Praha-západ | 17,04 | 17,79 | 17,79 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Šebířov | Tábor | 17,42 | 17,83 | 17,83 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Chlum | Benešov | 17,83 | 16,40 | 17,83 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Šebířov | Tábor | 17,42 | 17,83 | 17,83 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Chlum | Benešov | 17,86 | 17,20 | 17,86 | 2021/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Daměnice | Benešov | 17,86 | 17,44 | 17,86 | 2018/09/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Zdislavice | Benešov | 17,87 | 17,74 | 17,87 | 2020/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Slapy X | Tábor | 17,89 | 17,88 | 17,89 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Slapy X | Tábor | 17,89 | 17,83 | 17,89 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Radošovice | Benešov | 17,12 | 17,96 | 17,96 | 2025/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | - Martomice | bez určení okresu | 17,97 | 17,93 | 17,97 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Makov | Tábor | 18,06 | 17,21 | 18,06 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2025/07/05 | Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy Daměnice | |
| 2024/06/29 | Daměnice, O pohár SDH Daměnice | |
| 2024/06/29 | hřiště Daměnice, 2. kolo BNL + 4. kolo THL Daměnice | |
| 2024/05/01 | asdfa, sdfasdfasdfasdfasdfas | |
| 2023/07/01 | Daměnice, O pohár SDH Daměnice | |
| 2023/07/01 | Daměnice, O pohár SDH Daměnice - 3. kolo BNL + 5. kolo THL | |
| 2022/07/09 | Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy Daměnice | |
| 2021/07/10 | Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy Daměnice | |
| 2020/08/22 | Daměnice, BNL Daměnice | |
| 2019/07/06 | Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy | |
| 2018/09/15 | Daměnice, denní soutěž | |
| 2017/07/01 | Daměnice, 3. kolo BNL- denní soutěž | |
| 2016/07/02 | Daměnice, hřiště, O pohár SDH Daměnice | |
| 2015/07/04 | Daměnice, hřiště, O pohár SDH Daměnice | |
| 2014/07/05 | Daměnice, O pohár | |
| 2013/07/06 | Daměnice, 3. kolo BNL ( 2B ) | |
| 2012/07/28 | Daměnice, 4. kolo BNL ( 2B ) | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















