| Liga: | Fire night cup |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 14. 08. 2021 21:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Jablonec nad Nisou |
| Kraj: | Liberecký |
| Zadal: | FNC |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok, sklopné terče, 2xB široké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chyjice | Jičín | 15,95 | 15,32 | 15,95 | |
| 2. | Březová | Liberec | 16,32 | 15,06 | 16,32 | |
| 3. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 16,34 | 15,95 | 16,34 | |
| 4. | Krásná Ves Bé | Mladá Boleslav | 16,36 | 16,11 | 16,36 | |
| 5. | Karlinky | Liberec | 16,63 | 15,80 | 16,63 | |
| 6. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 16,89 | 15,73 | 16,89 | |
| 7. | Karlinky B | Liberec | 17,58 | 17,40 | 17,58 | |
| 8. | Desná III | Jablonec nad Nisou | 18,57 | 18,57 | 15,06 | |
| 9. | Záskalí | Liberec | 18,64 | 17,66 | 18,64 | |
| 10. | Sezemice | Mladá Boleslav | 18,85 | 18,38 | 18,85 | |
| 11. | Škodějov | Semily | 18,99 | 16,59 | 18,99 | |
| 12. | Ostroměř | Jičín | 19,66 | 19,66 | 18,91 | |
| 13. | Březovice | Mladá Boleslav | 20,23 | 20,22 | 20,23 | |
| 14. | Bystřice | Jičín | 21,27 | 16,23 | 21,27 | |
| 15. | Jeřmanice | Liberec | 22,56 | 22,31 | 22,56 | |
| 16. | Desná III B | Jablonec nad Nisou | 25,97 | 25,84 | 25,97 | |
| 17. | Petrašovice | Liberec | 26,58 | 26,58 | 25,91 | |
| 18. | Jirkov B | Jablonec nad Nisou | NP | NP | NP | |
| 18. | Roudný | Jablonec nad Nisou | NP | 19,88 | 18,02 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok, sklopné terče, 2xB široké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 18,76 | 18,62 | 18,76 | |
| 2. | Krásná Ves B | Mladá Boleslav | 20,49 | 19,85 | 20,49 | |
| 3. | Karlinky | Liberec | 21,24 | 21,24 | 19,74 | |
| 4. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 21,27 | 20,61 | 21,27 | |
| 5. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 21,33 | 20,53 | 21,33 | |
| 6. | Mělník Chloumek | Mělník | 22,43 | 22,24 | 22,43 | |
| 7. | Jeřmanice | Liberec | 23,45 | 22,87 | 23,45 | |
| 8. | Smržovka | Jablonec nad Nisou | 24,54 | 21,68 | 24,54 | |
| 9. | Hodkovice nad Mohelkou | Liberec | 48,55 | 48,55 | 48,51 |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok, sklopné terče, 2xB široké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chyjice | Jičín | 19,84 | 19,74 | 19,84 | |
| 2. | Ostroměř | Jičín | 20,31 | 20,17 | 20,31 | |
| 3. | Březová | Liberec | 20,92 | 19,96 | 20,92 | |
| 4. | Škodějov | Semily | 21,53 | 20,12 | 21,53 | |
| 5. | Bystřice | Jičín | 21,90 | 20,97 | 21,90 | |
| 6. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 22,28 | 22,28 | 21,32 | |
| 7. | Lučany nad Nisou | Jablonec nad Nisou | 22,93 | 21,61 | 22,93 | |
| 8. | Sezemice | Mladá Boleslav | 23,07 | 21,35 | 23,07 | |
| 9. | Jeřmanice | Liberec | 23,27 | 23,09 | 23,27 | |
| 10. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | 23,93 | 23,14 | 23,93 | |
| 11. | Roztoky u Semil | Semily | 24,23 | 21,30 | 24,23 | |
| 12. | Březovice | Mladá Boleslav | 25,65 | 22,10 | 25,65 | |
| 13. | Petrašovice | Liberec | 32,42 | 29,22 | 32,42 | |
| 14. | Záskalí | Liberec | 43,55 | 23,34 | 43,55 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 15,58 | 15,27 | 15,58 | 2019/08/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 2. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 15,69 | 15,65 | 15,69 | 2022/09/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 3. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 15,85 | 15,18 | 15,85 | 2023/09/16 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 4. | Jirkov A | Jablonec nad Nisou | 15,45 | 15,93 | 15,93 | 2022/09/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 5. | Chyjice | Jičín | 15,32 | 15,95 | 15,95 | 2021/08/14 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 6. | Karlinky | Liberec | 16,19 | 16,17 | 16,19 | 2019/08/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 7. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 16,26 | 15,99 | 16,26 | 2023/09/16 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 8. | Březová | Liberec | 15,06 | 16,32 | 16,32 | 2021/08/14 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 9. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 15,95 | 16,34 | 16,34 | 2021/08/14 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 10. | Krásná Ves Bé | Mladá Boleslav | 16,11 | 16,36 | 16,36 | 2021/08/14 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 11. | Krásná Ves Bé | Mladá Boleslav | 16,37 | 16,17 | 16,37 | 2022/09/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 12. | Brada - Rybníček | Jičín | 16,40 | 16,02 | 16,40 | 2020/08/15 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 13. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 16,40 | 15,96 | 16,40 | 2020/08/15 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 14. | Desná III | Jablonec nad Nisou | 16,46 | 16,52 | 16,52 | 2023/09/16 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 15. | Karlinky | Liberec | 15,80 | 16,63 | 16,63 | 2021/08/14 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 16. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 16,69 | 16,29 | 16,69 | 2020/08/15 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 17. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 16,73 | 16,72 | 16,73 | 2020/08/15 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 18. | Hradčany | Liberec | 16,74 | 16,64 | 16,74 | 2020/08/15 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 19. | Chyjice | Jičín | 16,75 | 15,44 | 16,75 | 2020/08/15 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 20. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 15,73 | 16,89 | 16,89 | 2021/08/14 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 21. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 16,91 | 16,27 | 16,91 | 2022/09/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 22. | Sezemice | Mladá Boleslav | 16,09 | 16,96 | 16,96 | 2023/09/16 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 23. | Desná III | Jablonec nad Nisou | 16,98 | 15,80 | 16,98 | 2020/08/15 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 24. | Doubrava | Mladá Boleslav | 16,00 | 17,04 | 17,04 | 2023/09/16 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 25. | Krásná Ves Bé | Mladá Boleslav | 17,07 | 16,40 | 17,07 | 2020/08/15 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 26. | Březovice | Mladá Boleslav | 16,49 | 17,07 | 17,07 | 2023/09/16 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 27. | Jeřmanice | Liberec | 17,16 | 17,10 | 17,16 | 2019/08/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 28. | Bystřice | Jičín | 17,20 | 16,25 | 17,20 | 2020/08/15 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 29. | Brada - Rybníček | Jičín | 17,02 | 17,21 | 17,21 | 2022/09/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 30. | Janův Důl | Liberec | 17,40 | 16,75 | 17,40 | 2023/09/16 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Jeřmanice | Liberec | 18,21 | 18,08 | 18,21 | 2019/08/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 2. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 18,62 | 18,76 | 18,76 | 2021/08/14 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 3. | Břehy | Mladá Boleslav | 19,05 | 19,03 | 19,05 | 2019/08/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 4. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 19,06 | 18,06 | 19,06 | 2020/08/15 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 5. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 18,92 | 19,23 | 19,23 | 2023/09/16 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 6. | Jeřmanice | Liberec | 19,37 | 19,04 | 19,37 | 2020/08/15 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 7. | Zlatá Olešnice | Jablonec nad Nisou | 19,85 | 18,23 | 19,85 | 2020/08/15 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 8. | Zlatá Olešnice | Jablonec nad Nisou | 20,31 | 20,20 | 20,31 | 2019/08/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 9. | Krásná Ves B | Mladá Boleslav | 19,85 | 20,49 | 20,49 | 2021/08/14 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 10. | Jeřmanice | Liberec | 20,57 | 19,87 | 20,57 | 2022/09/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 11. | Slatiny | Jičín | 20,61 | 20,25 | 20,61 | 2023/09/16 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 12. | Karlinky | Liberec | 21,24 | 19,74 | 21,24 | 2021/08/14 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 13. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 20,61 | 21,27 | 21,27 | 2021/08/14 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 14. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 20,53 | 21,33 | 21,33 | 2021/08/14 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 15. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 21,33 | 19,31 | 21,33 | 2022/09/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 16. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 21,49 | 21,24 | 21,49 | 2019/08/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 17. | Radimovice | Liberec | 21,56 | 20,91 | 21,56 | 2023/09/16 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 18. | Frýdlant | Liberec | 21,46 | 21,64 | 21,64 | 2023/09/16 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 19. | Škodějov | Semily | 20,49 | 21,67 | 21,67 | 2022/09/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 20. | Slatiny | Jičín | 21,74 | 20,85 | 21,74 | 2022/09/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 21. | Křížkový Újezdec | Praha-východ | 21,79 | 19,91 | 21,79 | 2019/08/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 22. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 22,07 | 18,90 | 22,07 | 2022/09/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 23. | Olešnice | Semily | 20,74 | 22,34 | 22,34 | 2022/09/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 24. | Mělník Chloumek | Mělník | 22,24 | 22,43 | 22,43 | 2021/08/14 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 25. | Bozkov | Semily | 22,52 | 20,92 | 22,52 | 2020/08/15 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 26. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 22,97 | 18,52 | 22,97 | 2022/09/17 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 27. | Smržovka | Jablonec nad Nisou | 23,00 | 21,71 | 23,00 | 2020/08/15 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 28. | Jeřmanice | Liberec | 22,87 | 23,45 | 23,45 | 2021/08/14 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 29. | Mělník Blata | Mělník | 23,75 | 21,49 | 23,75 | 2019/08/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 30. | Smržovka | Jablonec nad Nisou | 21,68 | 24,54 | 24,54 | 2021/08/14 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2023/09/16 | Dalešice, FNC Dalešice | |
| 2022/09/17 | Dalešice, FNC Dalešice | |
| 2021/08/14 | Dalešice, Dalešice | |
| 2020/08/15 | Dalešice, Dalešice | |
| 2019/08/10 | Dalešice, Dalešice | |
| 2018/05/05 | Dalešice, FNC Dalešice | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















