| Liga: | Žďárská liga |
| Stránky pořadatele: | http://www.zdarskaliga.cz/ |
| Kdy: | 07. 06. 2014 11:00 |
| Kontakt: | Ondřej Lukeš |
| Telefon: | 732605982 |
| Okres: | Třebíč |
| Kraj: | Vysočina |
| Zadal: | Ondřej Lukeš |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Sychotín | Blansko | 17,18 | 17,00 | 17,18 |
|
| 2. | Velké Meziříčí FŇ | Žďár nad Sázavou | 17,44 | 17,44 | 17,09 | |
| 3. | Zbraslav | Brno-venkov | 17,70 | 17,70 | 17,70 | |
| 4. | Lhotky | Žďár nad Sázavou | 18,92 | 18,92 | 18,86 | |
| 5. | Netín | Žďár nad Sázavou | 19,70 | 19,70 | 18,81 | |
| 6. | Petrůvky | Třebíč | 20,22 | 17,45 | 20,22 | |
| 7. | Lhotky Sport | Žďár nad Sázavou | 21,41 | 18,70 | 21,41 | |
| 8. | Radostín nad Oslavou | Žďár nad Sázavou | 22,22 | 19,95 | 22,22 | |
| 9. | Heroltice | Brno-venkov | 22,55 | 19,43 | 22,55 | |
| 10. | Krokočín | Třebíč | 24,20 | 24,20 | 22,95 | |
| 11. | Olší | Brno-venkov | 25,69 | 19,15 | 25,69 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Velké Meziříčí FŇ | Žďár nad Sázavou | 15,94 | 16,42 | 16,42 | 2018/06/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Stará Říše | Jihlava | 16,59 | 17,05 | 17,05 | 2017/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Žernovník | Blansko | 17,09 | 16,27 | 17,09 | 2018/06/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Sychotín | Blansko | 17,00 | 17,18 | 17,18 | 2014/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Velké Meziříčí FŇ | Žďár nad Sázavou | 17,18 | 16,82 | 17,18 | 2015/06/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Krokočín | Třebíč | 17,15 | 17,33 | 17,33 | 2013/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Velké Meziříčí FŇ | Žďár nad Sázavou | 17,44 | 17,09 | 17,44 | 2014/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Olší | Brno-venkov | 17,55 | 17,44 | 17,55 | 2013/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Jasenice | Třebíč | 17,60 | 17,02 | 17,60 | 2013/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Velké Meziříčí FŇ | Žďár nad Sázavou | - | - | 17,67 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Zbraslav | Brno-venkov | 17,70 | 17,70 | 17,70 | 2014/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Netín | Žďár nad Sázavou | 17,84 | 17,67 | 17,84 | 2013/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Netín | Žďár nad Sázavou | 17,78 | 17,85 | 17,85 | 2015/06/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Bohuňov | Svitavy | 17,94 | 17,87 | 17,94 | 2017/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Velké Meziříčí FŇ | Žďár nad Sázavou | 17,79 | 18,04 | 18,04 | 2013/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Netín | Žďár nad Sázavou | 18,13 | 17,32 | 18,13 | 2016/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Radostín nad Oslavou | Žďár nad Sázavou | 18,18 | 17,44 | 18,18 | 2018/06/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Lhotky Sport | Žďár nad Sázavou | 17,15 | 18,23 | 18,23 | 2018/06/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Hodějice | Vyškov | 18,30 | 17,00 | 18,30 | 2018/06/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Benetice | Třebíč | - | - | 18,43 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Velké Meziříčí FŇ | Žďár nad Sázavou | 18,51 | 17,75 | 18,51 | 2016/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Petrůvky | Třebíč | 18,59 | 18,57 | 18,59 | 2013/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Netín | Žďár nad Sázavou | - | - | 18,70 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Bohuňov | Svitavy | 18,47 | 18,80 | 18,80 | 2018/06/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Radostín nad Oslavou | Žďár nad Sázavou | 18,81 | 17,71 | 18,81 | 2023/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Lhotky | Žďár nad Sázavou | 18,92 | 18,86 | 18,92 | 2014/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Lhotky | Žďár nad Sázavou | 19,01 | 18,87 | 19,01 | 2013/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Zbraslav | Brno-venkov | 19,06 | 28,49 | 19,06 | 2013/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Bohuňov | Svitavy | - | - | 19,11 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Jasenice | Třebíč | 18,57 | 19,16 | 19,16 | 2017/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Lubomir Hanustiak | 16 ** | 6 | 05.06.2014 15:27 | |
| Michal Matějíček | 16 ** | 1 | 06.06.2014 12:51 | |
| Michaela Šutová | 17 ** | 0 | 05.06.2014 19:16 | |
| Jan Zahradník | 17 ** | 0 | 05.06.2014 13:39 | |
| Josef Navrátil | 17 ** | 0 | 07.06.2014 08:12 | |
| Petr Kropáč | 17 ** | 0 | 05.06.2014 14:04 | |
| Redakce FireSport | 17 ** | 0 | 03.06.2014 19:12 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Jan Zahradník | 17 ** | 13 | 05.06.2014 13:40 | |
| Josef Navrátil | 17 ** | 0 | 05.06.2014 20:26 | |
| Michal Matějíček | 17 ** | 0 | 05.06.2014 12:00 | |
| Petr Kropáč | 17 ** | 0 | 05.06.2014 14:04 | |
| Michaela Šutová | 17 ** | 0 | 05.06.2014 19:16 | |
| Redakce FireSport | 17 ** | 0 | 03.06.2014 19:12 | |
| Lubomir Hanustiak | 18 ** | 0 | 05.06.2014 15:27 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Žďárská liga - Muži | 17,07 | https://youtu.be/QgShI2sA2uY | Redakce FireSport | |
Žďárská liga - Ženy | 17,18 | https://youtu.be/prRZE2tM6a8 | Aleš Havelka | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2024/08/11 | Čikov, 15. ročník O putovní pohár starosty obce - ZRUŠENO | |
| 2023/08/13 | Čikov, 14. ročník O putovní pohár starosty obce Čikov | |
| 2022/06/04 | Čikov, Čikov | |
| 2021/09/18 | Čikov, O putovní pohár SDH Čikov | |
| 2020/05/30 | Čikov, O putovní pohár starosty obce Čikov | |
| 2019/06/02 | Čikov, O putovní pohár starosty obce Čikov | |
| 2018/06/03 | Čikov, O putovní pohár starosty obce Čikov | |
| 2017/06/11 | Čikov, O putovní pohár starosty obce Čikov | |
| 2016/06/04 | Čikov, 8. ročník O putovní pohár starosty obce Čikov | |
| 2015/06/06 | Čikov, O putovní pohár starosty obce Čikov - 7. ročník | |
| 2014/06/07 | Čikov, Žďárské ligy | |
| 2013/09/07 | Čikov, 10. kolo Žďárské ligy | |
| 2012/06/17 | Čikov, 5. kolo Žďárské ligy - 4. ročník - O putovní pohár | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















