| Liga: | Táborská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 25. 06. 2016 11:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Tábor |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dvorce A | Tábor | 16,73 | 16,73 | 16,48 | |
| 2. | Ústrašice | Tábor | 17,69 | 17,58 | 17,69 | |
| 3. | Daměnice | Benešov | 18,06 | 17,10 | 18,06 | |
| 4. | Chotěmice | Tábor | 18,34 | 18,22 | 18,34 | |
| 5. | Srubec | České Budějovice | 18,54 | 18,54 | 18,52 | |
| 6. | Chrbonín | Tábor | 18,71 | 18,71 | 18,43 | |
| 7. | Zhoř u Tábora | Tábor | 19,17 | 18,61 | 19,17 | |
| 8. | Kamenice nad Lipou B | Pelhřimov | 20,43 | 20,12 | 20,43 | |
| 9. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 23,34 | 23,34 | 22,62 | |
| 10. | Kamenice nad Lipou A | Pelhřimov | 24,49 | 24,49 | 22,28 | |
| 11. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 26,87 | 26,87 | 26,31 | |
| 12. | Dvorce B | Tábor | NP | NP | NP | |
| 12. | Jaronice Češnovice | České Budějovice | NP | NP | NP |
Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Daměnice | Benešov | 15,58 | 15,23 | 15,58 | |
| 2. | Chotěmice | Tábor | 16,20 | 14,41 | 16,20 |
|
| 3. | Zhoř u Tábora | Tábor | 17,46 | 16,14 | 17,46 | |
| 4. | Žďár A | Jindřichův Hradec | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dvorce A | Tábor | 17,20 | 17,35 | 17,35 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Holašovice | České Budějovice | 17,50 | 17,79 | 17,79 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Chrbonín A | Tábor | 17,85 | 18,21 | 18,21 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Žďár | Jindřichův Hradec | 18,47 | 16,57 | 18,47 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Chotěmice | Tábor | 18,61 | 18,22 | 18,61 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Skalice | Tábor | 17,81 | 18,71 | 18,71 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Kamenice nad Lipou A | Pelhřimov | 17,33 | 18,77 | 18,77 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Bohdalín | Pelhřimov | 18,14 | 18,89 | 18,89 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Tučapy B | Tábor | 18,68 | 18,92 | 18,92 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Řepeč | Tábor | 19,42 | 18,49 | 19,42 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Tučapy A | Tábor | 18,77 | 19,47 | 19,47 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Slapy | Tábor | 19,63 | 19,42 | 19,63 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 18,64 | 19,75 | 19,75 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Vesce | Tábor | 19,98 | 18,90 | 19,98 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Strmilov | Jindřichův Hradec | 20,16 | 19,41 | 20,16 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Stoklasná Lhota | Tábor | 20,33 | 20,01 | 20,33 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Obora A | Tábor | 19,80 | 20,44 | 20,44 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Želeč | Tábor | 20,46 | 20,29 | 20,46 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Krátošice | Tábor | 41,61 | 20,69 | 20,69 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Zhoř u Tábora | Tábor | 20,42 | 21,21 | 21,21 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Košice | Tábor | 20,69 | 21,54 | 21,54 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 21,49 | 21,76 | 21,76 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Daměnice | Benešov | 20,58 | 22,28 | 22,28 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Chválkov | Pelhřimov | 22,67 | 22,34 | 22,67 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Chýnov | Tábor | 20,36 | 22,76 | 22,76 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Jaronice | České Budějovice | 18,58 | 24,60 | 24,60 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Chrbonín B | Tábor | 25,47 | 25,92 | 25,92 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Malšice | Tábor | 35,17 | 21,66 | 35,17 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Terezín | Tábor | 65,52 | 51,51 | 65,52 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Ústrašice B | Tábor | NP | NP | NP | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dvorce A | Tábor | 16,41 | 16,26 | 16,41 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Dvorce A | Tábor | 16,73 | 16,48 | 16,73 | 2016/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Bezděčín | Tábor | 16,92 | 16,91 | 16,92 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Bezděčín | Tábor | 17,13 | 17,05 | 17,13 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Dvorce A | Tábor | 16,83 | 17,35 | 17,35 | 2017/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Dvorce A | Tábor | 16,95 | 17,48 | 17,48 | 2015/06/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Chotěmice | Tábor | - | - | 17,66 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Ústrašice | Tábor | 17,58 | 17,69 | 17,69 | 2016/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Dvorce A | Tábor | 17,74 | 16,85 | 17,74 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Ústrašice | Tábor | 17,77 | 17,78 | 17,78 | 2017/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Sloup | Praha-západ | 17,81 | 17,45 | 17,81 | 2021/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Ústrašice | Tábor | 17,06 | 17,86 | 17,86 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Dvorce A | Tábor | - | - | 17,88 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Chrbonín | Tábor | 17,94 | 17,53 | 17,94 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Slapy | Tábor | 17,94 | 17,87 | 17,94 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Dvorce | Tábor | 17,02 | 18,00 | 18,00 | 2012/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Ústrašice | Tábor | 17,92 | 18,05 | 18,05 | 2015/06/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Daměnice | Benešov | 17,10 | 18,06 | 18,06 | 2016/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Dvorce A | Tábor | 18,12 | 17,45 | 18,12 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Ústrašice | Tábor | 17,60 | 18,17 | 18,17 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Martinice Tomice | Benešov | 17,87 | 18,24 | 18,24 | 2021/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 18,26 | 17,75 | 18,26 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Chotěmice | Tábor | 18,22 | 18,34 | 18,34 | 2016/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 18,38 | 18,16 | 18,38 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 18,39 | 17,73 | 18,39 | 2017/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Jankov | Benešov | 18,29 | 18,42 | 18,42 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 17,64 | 18,46 | 18,46 | 2021/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 18,21 | 18,46 | 18,46 | 2015/06/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Srubec | České Budějovice | 18,54 | 18,52 | 18,54 | 2016/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Chotěmice | Tábor | 17,73 | 18,56 | 18,56 | 2012/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Táborská hasičská liga - Muži | 16,20 | https://youtu.be/mGC-TP_P4jI | Patrik Baláž | |
Táborská hasičská liga - Muži | 17,00 | https://youtu.be/_R1lPiZdP84 | Patrik Baláž | |
Táborská hasičská liga - Muži | 21,09 | https://youtu.be/kO04DMujfj8 | Jiří Mácha | |
Táborská hasičská liga - Muži | NP | https://youtu.be/XxoM77kXeYM | Tomáš Švec | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2023/06/10 | Hasičské hřiště Chrbonín, Pohárová soutěž - XVI. Memoriál Michala Velíška | |
| 2021/06/19 | Chrbonín, Memoriál MIchala Velíška | |
| 2019/06/29 | Chrbonín, Memoriál Michala Velíška | |
| 2018/06/30 | Chrbonín, Memoriál Michala Velíška | |
| 2017/06/24 | Chrbonín, MEMORIÁL MICHALA VELÍŠKA | |
| 2016/06/25 | Chrbonín, O pohár | |
| 2015/06/13 | Chrbonín, Memoriál Michala Velíška | |
| 2014/07/12 | Chrbonín, Memoriál Michala Velíška | |
| 2013/06/15 | Chrbonín, Memoriál Michala Velíška | |
| 2012/06/23 | Chrbonín, Memoriál Michala Velíška | |
| 2011/06/25 | Chrbonín, TA, MEMORIÁL MICHALA VELÍŠKA | |
| 2010/06/26 | Chrbonín, TA, | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















