| Liga: | Táborská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 29. 06. 2019 13:00 |
| Kontakt: | Jan Krch |
| Telefon: | 737 245 128 |
| Okres: | Tábor |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Patrik Baláž |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bezděčín | Tábor | 16,92 | 16,92 | 16,91 |
|
| 2. | Dvorce A | Tábor | 18,12 | 18,12 | 17,45 |
|
| 3. | Ústrašice | Tábor | 18,17 | 17,60 | 18,17 |
|
| 4. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 18,26 | 18,26 | 17,75 |
|
| 5. | Chotěmice | Tábor | 19,30 | 19,30 | 17,56 |
|
| 6. | Šebířov | Tábor | 19,75 | 19,10 | 19,75 |
|
| 7. | Chrbonín | Tábor | 19,79 | 17,30 | 19,79 |
|
| 8. | Slapy | Tábor | 20,53 | 20,53 | 20,30 |
|
| 9. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 20,74 | 19,68 | 20,74 |
|
| 10. | Lom | Tábor | 21,79 | 18,50 | 21,79 |
|
| 11. | Chválkov | Pelhřimov | 27,28 | 19,10 | 27,28 |
|
| 12. | Dvorce B | Tábor | 33,16 | 33,16 | 32,74 |
|
| 13. | Kamenná Lhota | Tábor | 45,98 | 44,57 | 45,98 |
|
| 14. | Kozmice | Tábor | NP | NP | NP |
|
| 14. | Zhoř u Tábora | Tábor | NP | NP | NP |
|
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Svaté Pole | Příbram | 16,72 | 16,72 | 15,63 |
|
| 2. | Chrbonín | Tábor | 17,28 | 17,28 | 16,98 |
|
| 3. | Želeč | Tábor | 17,34 | 17,34 | 17,33 |
|
| 4. | Dvorce | Tábor | 17,37 | 17,37 | 16,78 |
|
| 5. | Obora | Tábor | 17,71 | 17,46 | 17,71 |
|
| 6. | Lom | Tábor | 18,50 | 18,28 | 18,50 |
|
| 7. | Slapy | Tábor | 20,00 | 19,98 | 20,00 |
|
| 8. | Tučapy | Tábor | 23,94 | 23,94 | 23,71 |
|
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahorčice | Strakonice | 15,99 | 15,76 | 15,99 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Chářovice Špona | Benešov | 16,43 | 16,29 | 16,43 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Žernovice | Prachatice | 16,26 | 16,46 | 16,46 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Budeč | Jindřichův Hradec | 16,46 | 16,32 | 16,46 | 2021/06/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Šipoun | Prachatice | 16,49 | 16,39 | 16,49 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Zdislavice | Benešov | 16,40 | 16,56 | 16,56 | 2021/06/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Chotěmice | Tábor | 16,19 | 16,58 | 16,58 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Drahňovice | Benešov | 16,63 | 16,27 | 16,63 | 2021/06/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 16,22 | 16,63 | 16,63 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Chotěmice | Tábor | - | - | 16,68 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Bohdalín | Pelhřimov | 16,69 | 16,47 | 16,69 | 2017/06/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Sloup | Praha-západ | 16,48 | 16,79 | 16,79 | 2021/06/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Bohdalín | Pelhřimov | 16,89 | 16,65 | 16,89 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Žďár | Jindřichův Hradec | 16,92 | 16,88 | 16,92 | 2021/06/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 16,98 | 16,64 | 16,98 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Chotěmice | Tábor | 17,00 | 16,75 | 17,00 | 2016/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Skrýchov u Malšic | Tábor | 17,01 | 16,89 | 17,01 | 2021/06/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Žďár | Jindřichův Hradec | - | - | 17,03 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Vesce | Tábor | - | - | 17,03 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Slapy | Tábor | - | - | 17,04 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Skrýchov u Malšic | Tábor | 16,77 | 17,05 | 17,05 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 16,74 | 17,06 | 17,06 | 2017/06/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Jankov | Benešov | 16,75 | 17,09 | 17,09 | 2012/06/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Žďár | Jindřichův Hradec | 17,10 | 16,34 | 17,10 | 2017/06/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Chotěmice | Tábor | 17,04 | 17,12 | 17,12 | 2012/06/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Holašovice | České Budějovice | - | - | 17,14 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Dolní Němčice | Jindřichův Hradec | 16,90 | 17,14 | 17,14 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Chotěmice | Tábor | 17,18 | 17,05 | 17,18 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Bohdalín | Pelhřimov | 17,20 | 16,55 | 17,20 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 17,26 | 17,18 | 17,26 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2023/06/10 | Hasičské hřiště Chrbonín, Pohárová soutěž - XVI. Memoriál Michala Velíška | |
| 2021/06/19 | Chrbonín, Memoriál MIchala Velíška | |
| 2019/06/29 | Chrbonín, Memoriál Michala Velíška | |
| 2018/06/30 | Chrbonín, Memoriál Michala Velíška | |
| 2017/06/24 | Chrbonín, MEMORIÁL MICHALA VELÍŠKA | |
| 2016/06/25 | Chrbonín, O pohár | |
| 2015/06/13 | Chrbonín, Memoriál Michala Velíška | |
| 2014/07/12 | Chrbonín, Memoriál Michala Velíška | |
| 2013/06/15 | Chrbonín, Memoriál Michala Velíška | |
| 2012/06/23 | Chrbonín, Memoriál Michala Velíška | |
| 2011/06/25 | Chrbonín, TA, MEMORIÁL MICHALA VELÍŠKA | |
| 2010/06/26 | Chrbonín, TA, | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















