| Liga: | Západočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 10. 08. 2014 10:00 |
| Kontakt: | Ing. Jiří Ptáček |
| Telefon: | +420605839780 |
| Okres: | Příbram |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chválenice | Plzeň-jih | 17,06 | 17,06 | 16,99 | |
| 2. | Štichovice | Plzeň-sever | 19,54 | 19,54 | 18,24 | |
| 3. | Chotíkov | Plzeň-sever | 19,73 | 18,82 | 19,73 | |
| 4. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 20,99 | 20,99 | 19,00 | |
| 4. | Štěnovický Borek | Plzeň-jih | 20,99 | 19,94 | 20,99 | |
| 6. | Radětice | Příbram | 21,08 | 20,92 | 21,08 | |
| 7. | Mrtník | Plzeň-sever | 21,90 | 21,90 | 20,42 | |
| 8. | Dehtín | Klatovy | 24,89 | 24,87 | 24,89 | |
| 9. | Obora | Plzeň-sever | 26,90 | 19,34 | 26,90 | |
| 10. | Lužná | Rakovník | 27,13 | 26,83 | 27,13 | |
| 11. | Bučí | Plzeň-sever | 27,89 | 17,99 | 27,89 | |
| 12. | Třebsko | Příbram | 36,96 | 36,96 | 34,30 | |
| 13. | Rybnice | Plzeň-sever | 54,44 | 54,44 | 31,00 | |
| 14. | Poděvousy Angels | Domažlice | NP | - | - | |
| 14. | Poděvousy Devils | Domažlice | NP | - | - |
|
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nalžovice | Příbram | - | - | 14,48 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Sedlčany | Příbram | - | - | 14,54 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Chrást Draci | Příbram | - | - | 14,56 | 2015/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Kalenice | Strakonice | - | - | 14,57 | 2015/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Líchovy Panthers | Příbram | - | - | 14,60 | 2015/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Jesenice | Příbram | - | - | 14,81 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Vranovice Peklo | Příbram | - | - | 14,89 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Chrást | Příbram | - | - | 15,00 | 2016/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Radíč | Příbram | - | - | 15,07 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Vranovice | Příbram | - | - | 15,07 | 2015/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Buková | Příbram | - | - | 15,12 | 2015/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Nalžovice | Příbram | - | - | 15,12 | 2016/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Hlubyně | Příbram | - | - | 15,15 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Chrást | Příbram | - | - | 15,17 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Namnice | Příbram | - | - | 15,26 | 2016/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Líchovy Panthers | Příbram | - | - | 15,32 | 2016/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Tomice | Benešov | - | - | 15,35 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Záborná Lhota | Příbram | - | - | 15,39 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Vranovice Peklo | Příbram | - | - | 15,46 | 2016/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Radíč | Příbram | - | - | 15,48 | 2015/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Kotenčice | Příbram | - | - | 15,56 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Kotenčice | Příbram | - | - | 15,62 | 2015/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Radětice | Příbram | - | - | 15,67 | 2016/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Bezdědovice | Strakonice | - | - | 15,70 | 2015/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Buková | Příbram | - | - | 15,76 | 2016/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Zalužany | Příbram | - | - | 15,78 | 2016/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Březnice | Příbram | - | - | 15,84 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Jesenice | Příbram | - | - | 15,90 | 2016/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Buková | Příbram | - | - | 15,96 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Zalužany | Příbram | - | - | 16,03 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Líchovy | Příbram | - | - | 16,71 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Chválenice | Plzeň-jih | 17,06 | 16,99 | 17,06 | 2014/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Chválenice | Plzeň-jih | 17,31 | 16,89 | 17,31 | 2017/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Štěnovický Borek | Plzeň-jih | 17,30 | 17,33 | 17,33 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Líchovy | Příbram | - | - | 17,37 | 2015/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Chválenice | Plzeň-jih | 17,18 | 17,70 | 17,70 | 2015/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Štichovice | Plzeň-sever | 17,75 | 17,12 | 17,75 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Hradec | Plzeň-jih | 17,77 | 17,41 | 17,77 | 2016/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Vranovice | Příbram | - | - | 17,84 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Hradec | Plzeň-jih | 17,56 | 17,97 | 17,97 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Chválenice | Plzeň-jih | 18,02 | 17,77 | 18,02 | 2012/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 18,02 | 18,05 | 18,05 | 2016/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Chotíkov | Plzeň-sever | 17,37 | 18,06 | 18,06 | 2017/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Březnice | Příbram | 18,10 | 17,84 | 18,10 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Úněšov | Plzeň-sever | 18,13 | 18,15 | 18,15 | 2017/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Štichovice | Plzeň-sever | 18,17 | 17,73 | 18,17 | 2016/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Dehtín | Klatovy | 18,22 | 17,09 | 18,22 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bučí | Plzeň-sever | 18,23 | 17,22 | 18,23 | 2012/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Radětice | Příbram | - | - | 18,36 | 2015/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Chválenice | Plzeň-jih | 18,38 | 16,98 | 18,38 | 2016/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Štěnovický Borek | Plzeň-jih | 18,55 | 18,50 | 18,55 | 2016/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Štichovice | Plzeň-sever | 18,55 | 18,49 | 18,55 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Malé Přílepy Modré | Beroun | - | - | 18,56 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Strýčkovice | Domažlice | 18,59 | 18,33 | 18,59 | 2013/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Mrtník | Plzeň-sever | 18,57 | 18,60 | 18,60 | 2017/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Chotíkov | Plzeň-sever | 18,61 | 18,55 | 18,61 | 2016/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Chválenice | Plzeň-jih | 17,75 | 18,61 | 18,61 | 2013/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Poděvousy | Domažlice | 18,22 | 18,68 | 18,68 | 2012/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Úněšov | Plzeň-sever | 18,29 | 18,70 | 18,70 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Strýčkovice | Domažlice | 18,77 | 18,41 | 18,77 | 2012/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Lukáš Nosek | 17 ** | 23 | 08.08.2014 22:11 | |
| Jan Zahradník | 16 ** | 22 | 09.08.2014 09:48 | |
| Milan Pádivý | 16 ** | 20 | 08.08.2014 15:28 | |
| Milan Šafránek | 16 ** | 17 | 06.08.2014 19:43 | |
| Petr Skřivánek | 16 ** | 16 | 08.08.2014 20:49 | |
| Michal Matějíček | 17 ** | 16 | 09.08.2014 19:56 | |
| Vlastimil Žák | 17 ** | 12 | 09.08.2014 21:25 | |
| Zdeněk Maršík | 16 ** | 7 | 07.08.2014 08:10 | |
| Houk | 17 ** | 2 | 08.08.2014 23:35 | |
| Luboš Balvín | 16 ** | 0 | 09.08.2014 07:01 | |
| Radek Troch | 16 ** | 0 | 29.07.2014 12:13 | |
| Jiří Studnička | 17 ** | 0 | 07.08.2014 16:40 | |
| Petr Kropáč | 17 ** | 0 | 08.08.2014 07:37 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Zdeněk Maršík | 16 ** | 17 | 07.08.2014 08:10 | |
| Milan Šafránek | 16 ** | 14 | 06.08.2014 19:43 | |
| Petr Skřivánek | 17 ** | 11 | 08.08.2014 20:49 | |
| Luboš Balvín | 16 ** | 7 | 09.08.2014 07:01 | |
| Jiří Studnička | 17 ** | 0 | 07.08.2014 16:40 | |
| Radek Troch | 17 ** | 0 | 29.07.2014 12:13 | |
| Lukáš Nosek | 17 ** | 0 | 08.08.2014 22:11 | |
| Vlastimil Žák | 17 ** | 0 | 06.08.2014 21:59 | |
| Michal Matějíček | 17 ** | 0 | 09.08.2014 19:57 | |
| Petr Kropáč | 17 ** | 0 | 08.08.2014 07:37 | |
| Jan Zahradník | 18 ** | 0 | 09.08.2014 09:49 | |
| Milan Pádivý | 18 ** | 0 | 08.08.2014 15:28 | |
| Houk | 18 ** | 0 | 08.08.2014 23:36 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Západočeská hasičská liga - Muži | 19,99 | https://youtu.be/oA8BVr94c_E | Radek Růt | |
Západočeská hasičská liga - Muži | 21,68 | https://youtu.be/feF9Sk8W0QY | ABC DEF | |
Západočeská hasičská liga - Ženy | NP | https://youtu.be/BiAxSlTSdzU | Redakce FireSport | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2018/07/29 | Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást | |
| 2018/07/28 | Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást | |
| 2017/08/06 | Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást | |
| 2017/07/09 | Areál Valcha, O pohár SDH Chrást | |
| 2016/08/07 | Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást | |
| 2016/07/10 | Areál Valcha, O Pohár SDH Chrást | |
| 2015/08/09 | Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást | |
| 2015/07/12 | Valcha, Pohár SDH Chrást | |
| 2014/08/10 | Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást | |
| 2013/08/18 | Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást | |
| 2012/08/19 | Chrást, O putovní pohár SDH Chrást | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















