| Liga: | Táborská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 11. 08. 2012 13:00 |
| Kontakt: | Patrik Baláž |
| Telefon: | 774663162 |
| Okres: | Tábor |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Petr Ružička |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dvorce | Tábor | 17,64 | 17,64 | 17,10 | |
| 2. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 17,65 | 17,65 | 17,60 | |
| 3. | Chotěmice | Tábor | 18,34 | 18,02 | 18,34 |
|
| 4. | Chrbonín | Tábor | 18,62 | 17,44 | 18,62 | |
| 5. | Jaronice | České Budějovice | 19,37 | 19,37 | 19,04 | |
| 6. | Zhoř u Tábora | Tábor | 19,82 | 19,82 | 18,83 | |
| 7. | Dvorce B | Tábor | 20,08 | 19,76 | 20,08 | |
| 8. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 20,12 | 20,12 | 18,72 | |
| 9. | Košice | Tábor | 21,71 | 21,66 | 21,71 | |
| 10. | Želeč | Tábor | 23,80 | 23,80 | 21,75 | |
| 11. | Malšice | Tábor | 26,74 | 25,99 | 26,74 | |
| 12. | Tučapy | Tábor | 26,78 | 25,56 | 26,78 | |
| 13. | Lžín | Tábor | 32,51 | 32,51 | 32,39 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | 15,85 | 15,83 | 15,85 | 2022/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Krotějov Sport | Tábor | 15,73 | 15,87 | 15,87 | 2022/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Krotějov Sport | Tábor | 15,73 | 15,87 | 15,87 | 2022/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,93 | 15,82 | 15,93 | 2018/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Mladoňovice | Třebíč | 15,89 | 15,96 | 15,96 | 2018/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Prchalov | Nový Jičín | 15,87 | 15,97 | 15,97 | 2023/06/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Prchalov | Nový Jičín | 15,99 | 15,67 | 15,99 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Trnava | Třebíč | 15,97 | 16,01 | 16,01 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Trnava | Třebíč | 15,97 | 16,01 | 16,01 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,02 | 16,06 | 16,06 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,06 | 16,08 | 16,08 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Bašnice | Jičín | 15,91 | 16,08 | 16,08 | 2018/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Drahňovice | Benešov | 15,82 | 16,11 | 16,11 | 2022/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Prchalov | Nový Jičín | 16,03 | 16,11 | 16,11 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Prchalov | Nový Jičín | 16,03 | 16,11 | 16,11 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,07 | 16,12 | 16,12 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | 16,14 | 16,08 | 16,14 | 2022/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Krasonice | Jihlava | 16,15 | 16,04 | 16,15 | 2018/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Čikov | Třebíč | 16,10 | 16,17 | 16,17 | 2022/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Čechtín | Třebíč | 15,74 | 16,19 | 16,19 | 2022/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Mladoňovice | Třebíč | 15,99 | 16,21 | 16,21 | 2021/08/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Oponešice | Třebíč | 16,24 | 16,15 | 16,24 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Oponešice | Třebíč | 16,24 | 16,15 | 16,24 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Mysločovice | Zlín | 16,25 | 15,51 | 16,25 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,16 | 16,26 | 16,26 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Olešnice X | Olomouc | 16,05 | 16,26 | 16,26 | 2023/06/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,16 | 16,26 | 16,26 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Nevcehle | Jihlava | 15,80 | 16,28 | 16,28 | 2022/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Mysločovice | Zlín | 16,31 | 16,03 | 16,31 | 2023/06/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Velké Hoštice | Opava | 16,16 | 16,32 | 16,32 | 2021/08/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Táborská hasičská liga - Muži | 17,54 | https://youtu.be/9KzK6mTpQx8 | Milan Pádivý | |
Táborská hasičská liga - Ženy | 18,34 | https://youtu.be/0tL2PogJvi4 | Patrik Baláž | |
Táborská hasičská liga - Muži | 18,99 | https://youtu.be/Tf2ArLCA1gM | Patrik Baláž | |
Táborská hasičská liga - Muži | 22,20 | https://youtu.be/tTy_Uf2L7xs | Radek Bubník | |
Táborská hasičská liga - Muži | NP | https://youtu.be/Gj-aVgJx6eo | Ondřej Pecha | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















