| Liga: | Extraliga ČR |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 12. 08. 2018 09:30 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Český Krumlov |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Stará Říše | Jihlava | 16,10 | 16,10 | 15,96 | |
| 2. | Skrochovice | Opava | 16,33 | 16,33 | 16,30 | |
| 3. | Dvorce | Tábor | 16,52 | 16,52 | 15,93 | |
| 4. | Hrobice Explosia | Pardubice | 16,68 | 16,68 | 16,30 | |
| 5. | Sloup | Praha-západ | 16,93 | 16,93 | 16,25 | |
| 6. | Libuň | Jičín | 17,03 | 17,03 | 16,71 | |
| 7. | Chlum | Český Krumlov | 18,89 | 18,89 | 18,85 | |
| 8. | Hlubyně | Příbram | 20,09 | 20,09 | 20,06 |
|
| 9. | Hrdějovice | České Budějovice | 21,05 | 21,05 | 20,90 | |
| 10. | Olešná | Havlíčkův Brod | 24,35 | 24,35 | 21,73 | |
| 11. | Holubov | Český Krumlov | NP | 17,81 | 18,34 | |
| 11. | Lišov B | České Budějovice | NP | 17,66 | 17,73 | |
| 11. | Ústrašice | Tábor | NP | NP | NP | |
| 11. | Malé Hoštice | Opava | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 16,05 | 15,77 | 16,05 | 2018/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Oponešice | Třebíč | 15,74 | 16,06 | 16,06 | 2018/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Trnava | Třebíč | 15,79 | 16,15 | 16,15 | 2019/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,26 | 16,24 | 16,26 | 2019/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Prchalov | Nový Jičín | 16,29 | 16,20 | 16,29 | 2019/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Velké Hoštice | Opava | 16,00 | 16,30 | 16,30 | 2018/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Jaronice | České Budějovice | 16,32 | 16,32 | 16,32 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Olešná | Havlíčkův Brod | 16,44 | 16,34 | 16,44 | 2019/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Žernovice | Prachatice | - | - | 16,52 | 2024/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,56 | 15,70 | 16,56 | 2018/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Plumlov | Prostějov | 16,34 | 16,57 | 16,57 | 2019/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Mladoňovice | Třebíč | 16,59 | 15,76 | 16,59 | 2018/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 16,51 | 16,67 | 16,67 | 2019/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Radostín nad Oslavou | Žďár nad Sázavou | 16,75 | 16,71 | 16,75 | 2018/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Krotějov | Tábor | 16,77 | 16,40 | 16,77 | 2018/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 16,84 | 16,63 | 16,84 | 2018/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Krotějov Sport | Tábor | 15,82 | 16,85 | 16,85 | 2019/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Mladoňovice | Třebíč | 16,03 | 16,86 | 16,86 | 2019/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Šipoun | Prachatice | - | - | 16,91 | 2018/09/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Zdislavice | Benešov | - | - | 16,92 | 2017/09/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Strážkovice | České Budějovice | 16,95 | 16,95 | 16,95 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Žernovice | Prachatice | 16,78 | 16,96 | 16,96 | 2016/09/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Šipoun | Prachatice | 16,63 | 16,98 | 16,98 | 2018/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Hlubyně | Příbram | 16,53 | 17,05 | 17,05 | 2018/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Lišov A | České Budějovice | - | - | 17,06 | 2022/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Krotějov sport | Tábor | - | - | 17,06 | 2024/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Krasonice | Jihlava | 15,97 | 17,06 | 17,06 | 2018/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Moravany | Pardubice | 16,90 | 17,08 | 17,08 | 2018/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Bašnice | Jičín | 16,61 | 17,09 | 17,09 | 2018/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Pasohlávky | Brno-venkov | 17,10 | 16,72 | 17,10 | 2019/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Srubec | České Budějovice | - | - | 17,80 | 2022/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Netřebice | Český Krumlov | - | - | 18,50 | 2022/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Lišov A | České Budějovice | - | - | 18,53 | 2022/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Ledenice | České Budějovice | - | - | 18,54 | 2022/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Holubov | Český Krumlov | - | - | 19,01 | 2022/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Rudolfov | České Budějovice | - | - | 21,37 | 2022/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Lišov B | České Budějovice | - | - | 26,04 | 2022/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Břehov | České Budějovice | - | - | 47,31 | 2022/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Lukáš Vaculík | 16 ** | 25 | 12.08.2018 09:20 | |
| Redakce FireSport | 16 ** | 10 | 09.08.2018 20:50 | |
| Zdeněk Juřík | 16 ** | 6 | 12.08.2018 08:07 | |
| Ondřej Zemánek | 16 ** | 5 | 11.08.2018 08:30 | |
| Lukáš Brtník | 16 ** | 4 | 11.08.2018 08:17 | |
| Radek Staněk | 16 ** | 2 | 12.08.2018 09:12 | |
| Tlumič | 16 ** | 0 | 12.08.2018 00:22 | |
| Lucie Samková | 16 ** | 0 | 30.07.2018 20:15 | |
| Michal Matějíček | 16 ** | 0 | 12.08.2018 00:22 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Lukáš Vaculík | 16 ** | 0 | 12.08.2018 09:20 | |
| Lucie Samková | 16 ** | 0 | 30.07.2018 20:15 | |
| Ondřej Zemánek | 16 ** | 0 | 11.08.2018 08:32 | |
| Radek Staněk | 16 ** | 0 | 09.08.2018 09:17 | |
| Michal Matějíček | 16 ** | 0 | 12.08.2018 00:21 | |
| Lukáš Brtník | 16 ** | 0 | 11.08.2018 08:23 | |
| Tlumič | 16 ** | 0 | 29.07.2018 21:48 | |
| Redakce FireSport | 16 ** | 0 | 09.08.2018 20:50 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Extraliga ČR - Muži | 17,05 | https://youtu.be/3IJpys3gnas | Josef Drnek | |
Extraliga ČR - Ženy | 20,09 | https://youtu.be/lkbO_BmZL-c | Josef Drnek | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















