| Liga: | Extraliga ČR |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 26. 06. 2022 09:30 |
| Kontakt: | Pepa Pacal |
| Telefon: | +420 722 457 675 |
| Okres: | Třebíč |
| Kraj: | Vysočina |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Štěměchy | Třebíč | 16,62 | 16,59 | 16,62 | |
| 2. | Olešná | Havlíčkův Brod | 16,86 | 16,86 | 16,03 | |
| 3. | Krasice - Prostějov | Prostějov | 17,01 | 17,01 | 16,38 | |
| 4. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 17,35 | 17,35 | 16,10 | |
| 5. | Plumlov | Prostějov | 17,59 | 17,53 | 17,59 | |
| 6. | Pšánky | Hradec Králové | 17,62 | 17,62 | 17,33 | |
| 7. | Benetice | Třebíč | 17,85 | 17,85 | 16,91 | |
| 8. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 18,35 | 18,35 | 17,39 | |
| 9. | Ploukonice | Semily | 18,45 | 16,44 | 18,45 | |
| 10. | Stará Říše | Jihlava | 20,10 | 17,05 | 20,10 | |
| 11. | Bílovice | Uherské Hradiště | 20,99 | 20,99 | 20,16 | |
| 12. | Budíkovice | Třebíč | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Budíkovice | Třebíč | 15,39 | 15,09 | 15,39 | 2024/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,55 | 15,45 | 15,55 | 2021/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Plumlov | Prostějov | 15,10 | 15,66 | 15,66 | 2023/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Olšovec | Přerov | 15,76 | 15,68 | 15,76 | 2024/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 15,48 | 16,12 | 16,12 | 2023/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Budíkovice | Třebíč | 16,09 | 16,15 | 16,15 | 2023/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,87 | 16,18 | 16,18 | 2020/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Stará Říše | Jihlava | 16,07 | 16,19 | 16,19 | 2021/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Ploukonice | Semily | 16,13 | 16,20 | 16,20 | 2024/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Markvartovice | Opava | 15,84 | 16,45 | 16,45 | 2024/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Olšovec | Přerov | 16,48 | 16,41 | 16,48 | 2023/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Letohrad - Orlice | Ústí nad Orlicí | 16,49 | 16,49 | 16,49 | 2020/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Budišov | Třebíč | 16,52 | 16,01 | 16,52 | 2020/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Budišov | Třebíč | 16,52 | 16,01 | 16,52 | 2020/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Olešná | Havlíčkův Brod | 16,54 | 16,52 | 16,54 | 2021/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Štěměchy | Třebíč | 16,59 | 16,62 | 16,62 | 2022/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Dětkovice | Vyškov | 16,63 | 16,33 | 16,63 | 2020/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Dětkovice | Vyškov | 16,63 | 16,33 | 16,63 | 2020/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Olešná | Havlíčkův Brod | 16,70 | 16,32 | 16,70 | 2024/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Markvartovice | Opava | 16,73 | 16,60 | 16,73 | 2020/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,65 | 16,84 | 16,84 | 2021/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Olešná | Havlíčkův Brod | 16,86 | 16,03 | 16,86 | 2022/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Krotějov Sport | Tábor | 16,08 | 16,88 | 16,88 | 2024/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Krasice - Prostějov | Prostějov | 16,88 | 16,09 | 16,88 | 2023/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Jakubov u Moravských Budějovic | Třebíč | 16,93 | 16,94 | 16,94 | 2020/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Jakubov u Moravských Budějovic | Třebíč | 16,93 | 16,94 | 16,94 | 2020/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Ploukonice | Semily | 16,94 | 16,10 | 16,94 | 2021/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Nevcehle | Jihlava | 16,76 | 16,96 | 16,96 | 2020/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Nevcehle | Jihlava | 16,76 | 16,96 | 16,96 | 2020/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Budišov | Třebíč | 16,96 | 16,96 | 16,96 | 2019/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2024/06/23 | Čechtín, O pohár | |
| 2023/06/18 | Čechtín, O pohár | |
| 2022/06/26 | Čechtín, O pohár | |
| 2021/08/01 | Čechtín, O pohár | |
| 2020/08/23 | Čechtín, O pohár SDH | |
| 2020/08/23 | Čechtín, O pohár | |
| 2019/06/09 | Čechtín, O pohár SDH | |
| 2018/08/04 | Čechtín, O pohár SDH | |
| 2010/07/17 | Čechtín, -, O pohár SDH Čechtín | |
| 2009/07/18 | Čechtín, TR, Pohár SDH Čechtín | |
| 2008/06/21 | Čechtín, TR, Pohár SDH Čechtín | |
| 2007/06/30 | Čechtín, TR, O pohár SDH | |
| 2006/07/01 | Čechtín, TR, Pohár starosty SDH Čechtín | |
| 2005/06/25 | Čechtín, TR, Pohár starosty SDH Čechtín | |
| 2004/06/26 | Čechtín, TR, O pohár SDH | |
| 1999/07/18 | Čechtín, TR, O pohár starosty obce Čechtín | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















