| Liga: | Velká cena OSH ČMS Uh.Hradiště |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 03. 07. 2005 13:00 |
| Kontakt: | Kubíček Jiří, Částkov 58, 6871 |
| Telefon: | +420 |
| Okres: | Uherské Hradiště |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Loukov | Kroměříž | 19,45 | 18,95 | 19,45 | |
| 2. | Dobrkovice | Zlín | 25,49 | 24,83 | 25,49 | |
| 3. | Nedachlebice | Uherské Hradiště | 38,15 | 38,15 | 34,49 | |
| 5. | Březolupy | Uherské Hradiště | NP | - | - | |
| 5. | Bzová | Uherské Hradiště | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Velký Ořechov B | Zlín | 15,38 | 15,38 | 15,38 | 2012/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Velký Ořechov | Zlín | 15,50 | 15,50 | 15,50 | 2012/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Mistřice | Uherské Hradiště | 15,51 | 15,51 | 15,51 | 2012/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Vésky | Uherské Hradiště | 15,78 | 15,48 | 15,78 | 2013/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Částkov | Uherské Hradiště | 16,00 | 16,06 | 16,06 | 2013/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Částkov B | Uherské Hradiště | 16,44 | 16,44 | 16,44 | 2012/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Vésky | Uherské Hradiště | 16,46 | 16,46 | 16,46 | 2012/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Hrubá Vrbka | Hodonín | 16,60 | 16,60 | 16,60 | 2012/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 16,64 | 16,64 | 16,64 | 2012/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 16,68 | 15,82 | 16,68 | 2013/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Vésky B | Uherské Hradiště | 16,78 | 16,78 | 16,78 | 2012/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Mistřice | Uherské Hradiště | 16,79 | 16,20 | 16,79 | 2013/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Salaš | Uherské Hradiště | 16,90 | 16,90 | 16,90 | 2012/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Kněžpole | Uherské Hradiště | 16,97 | 16,97 | 16,97 | 2012/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Velký Ořechov B | Zlín | 15,10 | 16,98 | 16,98 | 2013/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Tučapy | Kroměříž | 18,42 | 18,42 | 18,42 | 2012/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Jarošov | Uherské Hradiště | 18,49 | 18,49 | 18,49 | 2012/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Nová Dědina | Kroměříž | 18,51 | 17,57 | 18,51 | 2013/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Jarošov B | Uherské Hradiště | 18,59 | 18,59 | 18,59 | 2012/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Částkov | Uherské Hradiště | 18,79 | 18,79 | 18,79 | 2012/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Dolní Němčí | Uherské Hradiště | 19,31 | 19,31 | 19,31 | 2012/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Petrov | Hodonín | 19,68 | 18,59 | 19,68 | 2013/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Nová Dědina B | Kroměříž | 20,17 | 20,07 | 20,17 | 2013/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Staré Město | Uherské Hradiště | 20,23 | 20,23 | 20,23 | 2012/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Lhota | Zlín | 21,38 | 21,38 | 21,38 | 2012/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Šumice | Uherské Hradiště | 21,72 | 19,39 | 21,72 | 2013/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Salaš | Uherské Hradiště | 21,82 | 20,84 | 21,82 | 2013/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Dolní Němčí | Uherské Hradiště | 21,85 | 21,65 | 21,85 | 2013/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Velký Ořechov C | Zlín | 21,92 | 16,76 | 21,92 | 2013/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Ostrožská Lhota | Uherské Hradiště | 21,96 | 20,04 | 21,96 | 2013/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bílovice | Uherské Hradiště | - | - | 17,28 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Bílovice | Uherské Hradiště | 17,33 | 17,61 | 17,61 | 2019/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Pohořelice | Zlín | - | - | 17,97 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Pohořelice | Zlín | 17,99 | 17,99 | 17,99 | 2019/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Hřivínův Újezd | Zlín | - | - | 18,08 | 2010/07/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Velký Ořechov | Zlín | - | - | 18,18 | 2016/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Hradčovice | Uherské Hradiště | - | - | 18,22 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 18,26 | 16,91 | 18,26 | 2019/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 18,26 | 17,67 | 18,26 | 2018/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Velký Ořechov | Zlín | - | - | 18,35 | 2008/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Bílovice | Uherské Hradiště | - | - | 18,40 | 2022/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Hradčovice | Uherské Hradiště | - | - | 18,46 | 2022/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Bojkovice | Uherské Hradiště | - | - | 18,67 | 2016/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Hřivínův Újezd | Zlín | 18,73 | 18,73 | 18,73 | 2013/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Velký Ořechov | Zlín | 18,76 | 18,35 | 18,76 | 2015/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Vlachovice | Zlín | 19,00 | 18,27 | 19,00 | 2019/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Prštné | Zlín | 18,25 | 19,12 | 19,12 | 2013/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Salaš | Uherské Hradiště | 18,90 | 19,12 | 19,12 | 2012/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Hřivínův Újezd | Zlín | - | - | 19,18 | 2008/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Velký Ořechov | Zlín | - | - | 19,19 | 2017/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Velký Ořechov | Zlín | 19,23 | 19,23 | 19,23 | 2011/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Velký Ořechov | Zlín | 19,33 | 19,31 | 19,33 | 2012/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Bílovice | Uherské Hradiště | 19,02 | 19,39 | 19,39 | 2018/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Petrov | Hodonín | - | - | 19,42 | 2009/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Loukov | Kroměříž | 18,95 | 19,45 | 19,45 | 2005/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Pohořelice | Zlín | - | - | 19,65 | 2017/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Salaš | Uherské Hradiště | 19,75 | 20,23 | 19,75 | 2015/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Jarošov | Uherské Hradiště | 19,87 | 18,64 | 19,87 | 2018/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 18,46 | 19,87 | 19,87 | 2015/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Prštné | Zlín | - | - | 19,90 | 2014/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















