| Liga: | Podlipanská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 14. 09. 2019 11:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Kolín |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | Lída Voslářová |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok, sklopné terče, 3xB široké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Radovesnice I | Kolín | 18,72 | - | - | |
| 2. | Horní Měcholupy | Hlavní město Praha | 19,03 | - | - | |
| 3. | Ratenice | Kolín | 19,78 | - | - | |
| 4. | Klučov A | Kolín | 20,11 | - | - | |
| 5. | Třebovle | Kolín | 21,45 | - | - | |
| 6. | Klučov B | Kolín | 22,30 | - | - | |
| 7. | Dolní Břežany | Praha-západ | 23,07 | - | - | |
| 8. | Bulánka | Kolín | 24,28 | - | - | |
| 9. | Ovčáry | Kolín | 24,80 | - | - | |
| 10. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | 32,97 | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok, sklopné terče, 2xB široké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dolní Měcholupy | Hlavní město Praha | 20,23 | - | - | |
| 2. | Kšely | Kolín | 21,34 | - | - | |
3. | Řeporyje | Hlavní město Praha | 21,78 | - | - | |
| 4. | Horní Měcholupy | Hlavní město Praha | 21,82 | - | - | |
| 5. | Zásmuky | Kolín | 22,30 | - | - | |
| 6. | Klučov | Kolín | 22,48 | - | - | |
| 7. | Třebovle | Kolín | 23,67 | - | - | |
| 8. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | 37,52 | - | - |
Děti-starší kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ratenice | Kolín | 14,89 | - | - | |
| 2. | Ovčáry | Kolín | 16,18 | - | - | |
| 3. | Klučov | Kolín | 16,81 | - | - | |
| 4. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | 19,87 | - | - | |
| 5. | Nové Jirny | Praha-východ | 20,78 | - | - | |
| 6. | Dobré Pole | Kolín | 24,09 | - | - | |
| 7. | Rostoklaty | Kolín | 24,45 | - | - | |
| 8. | Křížkový Újezdec | Praha-východ | 25,24 | - | - |
Děti-mladší kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zibohlavy A | Kolín | 16,54 | - | - | |
| 2. | Ratenice | Kolín | 17,37 | - | - | |
| 3. | Ovčáry A | Kolín | 17,50 | - | - | |
| 4. | Třebovle A | Kolín | 18,09 | - | - | |
| 5. | Zibohlavy B | Kolín | 19,67 | - | - | |
| 6. | Ovčáry B | Kolín | 20,18 | - | - | |
| 7. | Klučov A | Kolín | 20,28 | - | - | |
| 8. | Třebovle B | Kolín | 20,64 | - | - | |
| 9. | Kšely | Kolín | 21,82 | - | - | |
| 10. | Nové Jirny A | Praha-východ | 22,75 | - | - | |
| 11. | Rostoklaty A | Kolín | 22,84 | - | - | |
| 12. | Kostelec nad Černými Lesy A | Kolín | 23,03 | - | - | |
| 13. | Klučov B | Kolín | 23,08 | - | - | |
| 14. | Dobré Pole | Kolín | 25,22 | - | - | |
15. | Rostoklaty B | Kolín | 30,35 | - | - | |
| 16. | Klučov C | Kolín | 31,70 | - | - |
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Třebovle | Kolín | 23,43 | - | - | |
| 2. | Ovčáry A | Kolín | 26,09 | - | - | |
| 3. | Rostoklaty | Kolín | 30,00 | - | - | |
| 4. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | 55,59 | - | - |
Smíšený dorost kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Horní Měcholupy | Hlavní město Praha | 19,03 | - | - | |
| 2. | Klučov | Kolín | 19,48 | - | - | |
| 3. | Kšely | Kolín | 21,51 | - | - | |
| 4. | Nové Jirny | Praha-východ | 24,64 | - | - | |
| 5. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | 25,23 | - | - | |
| 6. | Lány | Rakovník | 28,13 | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bulánka | Kolín | 20,30 | 19,90 | 20,30 | 2022/06/11 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 2. | Zibohlavy | Kolín | 19,27 | 20,87 | 20,87 | 2022/06/11 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 3. | Ovčáry | Kolín | 21,04 | 21,05 | 21,05 | 2022/06/11 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 4. | Radovesnice I | Kolín | 21,12 | 20,58 | 21,12 | 2022/06/11 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 5. | Dolní Břežany | Praha-západ | 22,57 | 24,05 | 24,05 | 2022/06/11 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 6. | Ratenice | Kolín | 25,32 | 21,94 | 25,32 | 2022/06/11 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dolní Měcholupy | Hlavní město Praha | - | - | 20,23 | 2019/09/14 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 2. | Zásmuky | Kolín | - | - | 20,77 | 2015/06/13 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 3. | Dolní Měcholupy | Hlavní město Praha | - | - | 21,28 | 2013/06/15 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 4. | Dolní Měcholupy | Hlavní město Praha | - | - | 21,30 | 2014/06/14 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 5. | Kšely | Kolín | - | - | 21,34 | 2019/09/14 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 6. | Bulánka | Kolín | - | - | 21,40 | 2011/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 7. | Zásmuky | Kolín | - | - | 21,62 | 2014/06/14 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 8. | Řeporyje | Hlavní město Praha | - | - | 21,78 | 2019/09/14 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 9. | Horní Měcholupy | Hlavní město Praha | - | - | 21,82 | 2019/09/14 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 10. | Bulánka | Kolín | - | - | 22,15 | 2013/06/15 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 11. | Bulánka | Kolín | - | - | 22,26 | 2010/09/11 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 12. | Zásmuky | Kolín | - | - | 22,30 | 2019/09/14 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 13. | Třebovle A | Kolín | - | - | 22,42 | 2016/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 14. | Klučov | Kolín | - | - | 22,48 | 2019/09/14 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 15. | Třebovle B | Kolín | - | - | 22,54 | 2016/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 16. | Bulánka | Kolín | - | - | 22,60 | 2007/09/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 17. | Bulánka | Kolín | - | - | 22,62 | 2015/06/13 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 18. | Bulánka | Kolín | - | - | 22,71 | 2008/06/14 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 19. | Třebovle | Kolín | - | - | 22,74 | 2015/06/13 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 20. | Klučov | Kolín | 22,75 | 22,74 | 22,75 | 2022/06/11 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 21. | Bulánka | Kolín | - | - | 22,79 | 2018/06/16 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 22. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 22,86 | 2010/09/11 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 23. | Poříčany | Kolín | - | - | 22,93 | 2015/06/13 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 24. | Třebovle | Kolín | - | - | 23,18 | 2014/06/14 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 25. | Zásmuky | Kolín | - | - | 23,38 | 2018/06/16 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 26. | Třebovle | Kolín | - | - | 23,67 | 2019/09/14 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 27. | Bulánka | Kolín | - | - | 23,70 | 2012/09/08 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 28. | Břežany II | Kolín | - | - | 23,80 | 2012/09/08 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 29. | Červený Hrádek | Kolín | - | - | 23,86 | 2011/06/18 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 30. | Popovičky | Praha-východ | - | - | 24,06 | 2018/06/16 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















