| Liga: | Fire night cup |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 22. 08. 2020 21:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Mladá Boleslav |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | FNC |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok, sklopné terče, 2xB široké
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok, sklopné terče, 2xB široké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Veselá | Semily | 18,16 | 17,31 | 18,16 | |
| 2. | Jeřmanice B | Liberec | 18,56 | 16,74 | 18,56 | |
| 3. | Mělník Blata | Mělník | 18,79 | 18,79 | 18,57 | |
| 4. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 18,84 | 18,16 | 18,84 | |
| 5. | Katusice | Mladá Boleslav | 18,93 | 18,42 | 18,93 | |
| 6. | Hodkovice nad Mohelkou | Liberec | 20,43 | 20,24 | 20,43 | |
| 7. | Zlatá Olešnice | Jablonec nad Nisou | 20,91 | 18,23 | 20,91 | |
| 8. | Jeřmanice | Liberec | 23,17 | 23,17 | 22,21 | |
| 9. | Chotětov B | Mladá Boleslav | 31,42 | 30,10 | 31,42 | |
| 10. | Olešnice | Semily | 33,79 | 33,29 | 33,79 | |
| 11. | Chotětov | Mladá Boleslav | 37,11 | 30,11 | 37,11 | |
| 12. | Smržovka | Jablonec nad Nisou | 40,60 | 40,23 | 40,60 | |
| 13. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | NP | NP | NP | |
| 13. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | NP | NP | NP |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok, sklopné terče, 2xB široké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Škodějov | Semily | 20,93 | 20,86 | 20,93 | |
| 2. | Lučany nad Nisou | Jablonec nad Nisou | 22,00 | 21,54 | 22,00 | |
| 3. | Záskalí | Liberec | 22,71 | 22,48 | 22,71 | |
| 4. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 22,96 | 20,38 | 22,96 | |
| 5. | Chyjice | Jičín | 23,12 | 20,37 | 23,12 | |
| 6. | Březová | Liberec | 23,41 | 20,28 | 23,41 | |
| 7. | Janův Důl | Liberec | 23,82 | 22,47 | 23,82 | |
| 8. | Bystřice | Jičín | 23,89 | 21,25 | 23,89 | |
| 9. | Smržovka | Jablonec nad Nisou | 24,05 | 23,16 | 24,05 | |
| 10. | Nová Ves u Bakova | Mladá Boleslav | 25,17 | 23,24 | 25,17 | |
| 11. | Lažany | Liberec | 25,62 | 24,66 | 25,62 | |
| 12. | Brada - Rybníček | Jičín | 25,78 | 21,10 | 25,78 | |
| 13. | Bakov nad Jizerou | Mladá Boleslav | 26,43 | 25,37 | 26,43 | |
| 14. | Žehrov | Mladá Boleslav | 27,86 | 27,50 | 27,86 | |
| 15. | Karlinky B | Liberec | 38,56 | 27,30 | 38,56 | |
| 16. | Chotětov | Mladá Boleslav | 50,52 | 43,33 | 50,52 | |
| 17. | Doubrava | Mladá Boleslav | 73,15 | 65,21 | 73,15 | |
| 18. | Roztoky u Semil | Semily | NP | NP | NP | |
| 18. | Jeřmanice | Liberec | NP | NP | NP | |
| 18. | Sezemice | Mladá Boleslav | NP | NP | NP | |
| 18. | Březovice | Mladá Boleslav | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 14,95 | 15,06 | 15,06 | 2020/08/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 2. | Chyjice | Jičín | 15,01 | 15,42 | 15,42 | 2021/08/21 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 3. | Bukovno B | Mladá Boleslav | 15,61 | 15,43 | 15,61 | 2021/08/21 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 4. | Chyjice | Jičín | 14,75 | 15,76 | 15,76 | 2020/08/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 5. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 15,60 | 15,91 | 15,91 | 2020/08/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 6. | Bystřice | Jičín | 15,47 | 15,93 | 15,93 | 2021/08/21 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 7. | Krásná Ves Bé | Mladá Boleslav | 15,90 | 15,95 | 15,95 | 2021/08/21 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 8. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 15,08 | 16,13 | 16,13 | 2021/08/21 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 9. | Jirkov B | Jablonec nad Nisou | 15,98 | 16,35 | 16,35 | 2021/08/21 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 10. | Bechov | Mladá Boleslav | 16,38 | 16,41 | 16,41 | 2021/08/21 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 11. | Škodějov | Semily | 15,05 | 16,64 | 16,64 | 2021/08/21 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 12. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 15,85 | 16,74 | 16,74 | 2020/08/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 13. | Karlinky | Liberec | 16,66 | 17,01 | 17,01 | 2020/08/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 14. | Škodějov | Semily | 16,85 | 17,73 | 17,73 | 2020/08/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 15. | Lučany nad Nisou | Jablonec nad Nisou | 17,21 | 17,82 | 17,82 | 2020/08/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 16. | Sezemice | Mladá Boleslav | 17,52 | 18,21 | 18,21 | 2021/08/21 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 17. | Sezemice | Mladá Boleslav | 17,72 | 18,63 | 18,63 | 2020/08/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 18. | Janův Důl | Liberec | 17,81 | 18,67 | 18,67 | 2020/08/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 19. | Ostroměř | Jičín | 18,22 | 18,67 | 18,67 | 2021/08/21 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 20. | Záskalí | Liberec | 17,73 | 18,82 | 18,82 | 2021/08/21 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 21. | Bakov nad Jizerou | Mladá Boleslav | 18,90 | 18,97 | 18,97 | 2020/08/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 22. | Březovice | Mladá Boleslav | 17,71 | 19,09 | 19,09 | 2020/08/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 23. | Záskalí | Liberec | 18,97 | 19,53 | 19,53 | 2020/08/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 24. | Nová Ves u Bakova | Mladá Boleslav | 20,12 | 20,60 | 20,60 | 2020/08/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 25. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 21,15 | 21,44 | 21,44 | 2021/08/21 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 26. | Chotětov | Mladá Boleslav | 21,36 | 24,14 | 24,14 | 2021/08/21 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 27. | Jeřmanice | Liberec | 27,30 | 27,97 | 27,97 | 2020/08/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 28. | Brada - Rybníček | Jičín | 28,84 | 29,04 | 29,04 | 2020/08/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 29. | Doubrava | Mladá Boleslav | 24,03 | 29,45 | 29,45 | 2020/08/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 30. | Chotětov | Mladá Boleslav | 34,73 | 38,33 | 38,33 | 2020/08/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Veselá | Semily | 17,31 | 18,16 | 18,16 | 2020/08/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 2. | Jeřmanice B | Liberec | 16,74 | 18,56 | 18,56 | 2020/08/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 3. | Mělník Blata | Mělník | 18,79 | 18,57 | 18,79 | 2020/08/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 4. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 18,16 | 18,84 | 18,84 | 2020/08/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 5. | Katusice | Mladá Boleslav | 18,42 | 18,93 | 18,93 | 2020/08/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 6. | Zlatá Olešnice | Jablonec nad Nisou | 17,68 | 19,99 | 19,99 | 2021/08/21 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 7. | Hodkovice nad Mohelkou | Liberec | 20,24 | 20,43 | 20,43 | 2020/08/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 8. | Zlatá Olešnice | Jablonec nad Nisou | 18,23 | 20,91 | 20,91 | 2020/08/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 9. | Jeřmanice | Liberec | 17,58 | 21,31 | 21,31 | 2021/08/21 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 10. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 21,39 | 21,87 | 21,87 | 2021/08/21 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 11. | Hodkovice nad Mohelkou | Liberec | 22,70 | 22,94 | 22,94 | 2021/08/21 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 12. | Jeřmanice | Liberec | 23,17 | 22,21 | 23,17 | 2020/08/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 13. | Chotětov | Mladá Boleslav | 24,98 | 25,15 | 25,15 | 2021/08/21 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 14. | Krásná Ves B | Mladá Boleslav | 30,64 | 30,99 | 30,99 | 2021/08/21 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 15. | Chotětov B | Mladá Boleslav | 30,10 | 31,42 | 31,42 | 2020/08/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 16. | Olešnice | Semily | 33,29 | 33,79 | 33,79 | 2020/08/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 17. | Chotětov | Mladá Boleslav | 30,11 | 37,11 | 37,11 | 2020/08/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 18. | Smržovka | Jablonec nad Nisou | 40,23 | 40,60 | 40,60 | 2020/08/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 19. | Mělník Chloumek | Mělník | 39,89 | 40,86 | 40,86 | 2021/08/21 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 20. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | NP | NP | NP | 2020/08/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 21. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | NP | NP | NP | 2020/08/22 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 22. | Bukovno | Mladá Boleslav | NP | NP | NP | 2021/08/21 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 23. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 17,78 | NP | NP | 2021/08/21 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 24. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 17,71 | NP | NP | 2021/08/21 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2021/08/21 | Bukovno, Bukovno | |
| 2020/08/22 | Bukovno, Bukovno | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















