| Liga: | Západočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 02. 06. 2019 10:00 |
| Kontakt: | Jaroslav Mareš |
| Telefon: | +420 607 550 003 |
| Okres: | Prachatice |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hradec | Plzeň-jih | 17,83 | 17,83 | 17,63 | |
| 2. | Úněšov | Plzeň-sever | 18,15 | 18,15 | 17,57 | |
| 3. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 18,43 | 18,43 | 17,98 | |
| 4. | Poděvousy | Domažlice | 18,54 | 17,74 | 18,54 | |
| 5. | Dehtín | Klatovy | 19,39 | 19,39 | 17,82 | |
| 6. | Štichovice | Plzeň-sever | 19,69 | 19,19 | 19,69 | |
| 7. | Sloup | Praha-západ | 20,47 | 16,86 | 20,47 | |
| 8. | Hlubyně | Příbram | 20,81 | 20,81 | 19,69 |
|
| 9. | Chotíkov | Plzeň-sever | 25,04 | 25,04 | 24,53 | |
| 10. | Zahořany | Praha-západ | 56,33 | 56,33 | 53,55 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Lišov B | České Budějovice | - | - | 17,16 | 2021/08/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Srubec | České Budějovice | - | - | 17,30 | 2021/08/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Hradec | Plzeň-jih | 17,83 | 17,63 | 17,83 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Lišov A | České Budějovice | - | - | 17,91 | 2021/08/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Ledenice | České Budějovice | - | - | 17,92 | 2023/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Břehov | České Budějovice | - | - | 17,98 | 2023/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Holubov | Český Krumlov | - | - | 18,10 | 2022/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Úněšov | Plzeň-sever | 18,15 | 17,57 | 18,15 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Poděvousy | Domažlice | 18,23 | 17,15 | 18,23 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Poděvousy | Domažlice | 18,23 | 17,15 | 18,23 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Hradec | Plzeň-jih | 18,34 | 18,17 | 18,34 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Hradec | Plzeň-jih | 18,34 | 18,17 | 18,34 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Úněšov | Plzeň-sever | 18,13 | 18,37 | 18,37 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Úněšov | Plzeň-sever | 18,13 | 18,37 | 18,37 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Ledenice | České Budějovice | - | - | 18,39 | 2021/08/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 18,43 | 17,98 | 18,43 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Lišov B | České Budějovice | - | - | 18,46 | 2022/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Poděvousy | Domažlice | 17,74 | 18,54 | 18,54 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Srubec | České Budějovice | - | - | 18,56 | 2022/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Žernovice | Prachatice | 18,61 | 18,13 | 18,61 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Hrdějovice B | České Budějovice | 18,85 | 16,83 | 18,85 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Hrdějovice B | České Budějovice | 16,83 | 18,85 | 18,85 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Břehov | České Budějovice | - | - | 18,91 | 2021/08/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Srubec | České Budějovice | - | - | 19,06 | 2023/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Mydlovary | České Budějovice | - | - | 19,17 | 2021/08/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Holubov | Český Krumlov | 16,84 | 19,24 | 19,24 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Holubov | Český Krumlov | 16,84 | 19,24 | 19,24 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Nihošovice | Strakonice | 19,36 | 19,14 | 19,36 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Dehtín | Klatovy | 19,39 | 17,82 | 19,39 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Budilov B | Prachatice | 19,56 | 19,52 | 19,56 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Západočeská hasičská liga - Ženy | 20,81 | https://youtu.be/3ndmrBgCSqE | Dana Hrzalová | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















