| Liga: | Šumavská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 05. 07. 2008 13:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Prachatice |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Václav Zaunműller |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Budilov B | Prachatice | 21,09 | - | - | |
| 2. | Sudoměř | Strakonice | 21,51 | - | - | |
| 3. | Dolany | Prachatice | 21,72 | - | - | |
| 4. | Vacov | Prachatice | 25,23 | - | - | |
| 5. | Vlachovo Březí A | Prachatice | 26,21 | - | - | |
| 5. | Ktiš | Prachatice | 26,21 | - | - | |
| 7. | Budilov A | Prachatice | 26,76 | - | - | |
| 8. | Benešova Hora | Prachatice | 28,17 | - | - | |
| 9. | Radhostice | Prachatice | 34,97 | - | - | |
| 10. | Staré Prachatice | Prachatice | 36,67 | - | - | |
| 11. | Oseky | Prachatice | 41,96 | - | - | |
| 12. | Žernovice | Prachatice | NP | - | - | |
| 12. | Bohumilice | Prachatice | NP | - | - | |
| 12. | Vlachovo Březí B | Prachatice | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahorčice | Strakonice | 16,86 | 16,34 | 16,86 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Zahorčice | Strakonice | 16,86 | 16,34 | 16,86 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Jaronice | České Budějovice | - | - | 16,93 | 2021/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Jaronice | České Budějovice | - | - | 16,98 | 2023/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Žernovice | Prachatice | - | - | 17,04 | 2021/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Tálín | Písek | 16,54 | 17,09 | 17,09 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Tálín | Písek | 16,55 | 17,10 | 17,10 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 16,87 | 17,15 | 17,15 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 16,87 | 17,15 | 17,15 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Ledenice | České Budějovice | - | - | 17,21 | 2022/06/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Šipoun | Prachatice | 17,15 | 17,33 | 17,33 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Benešova Hora | Prachatice | - | - | 17,42 | 2021/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Šipoun | Prachatice | - | - | 17,46 | 2022/06/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Doubravice u Volyně | Strakonice | 17,37 | 17,48 | 17,48 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Kalenice | Strakonice | 17,51 | 17,38 | 17,51 | 2012/07/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Ledenice | České Budějovice | 17,67 | 17,69 | 17,69 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Ledenice | České Budějovice | 17,68 | 17,70 | 17,70 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Srubec | České Budějovice | 17,71 | 17,00 | 17,71 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Jaronice | České Budějovice | - | - | 17,71 | 2022/06/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Srubec | České Budějovice | 17,71 | 17,00 | 17,71 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Dehtín | Klatovy | 17,74 | 17,66 | 17,74 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Přechovice | Strakonice | 17,76 | 17,56 | 17,76 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Žernovice | Prachatice | - | - | 17,79 | 2022/06/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Křenovice | České Budějovice | - | - | 17,83 | 2022/06/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Holubov | Český Krumlov | 17,81 | 17,83 | 17,83 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Holubov | Český Krumlov | 17,82 | 17,84 | 17,84 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Kalenice | Strakonice | 17,57 | 17,87 | 17,87 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Dolany | Prachatice | 17,90 | 17,47 | 17,90 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Štítary | Domažlice | 17,94 | 17,52 | 17,94 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Nevřeň | Plzeň-sever | 17,37 | 17,94 | 17,94 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















