| Liga: | Šumavská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 07. 07. 2012 11:00 |
| Kontakt: | Jaroslav Mareš |
| Telefon: | +420607550003 |
| Okres: | Prachatice |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Martin Franta |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Budilov B | Prachatice | 19,75 | - | - | |
| 2. | Svatá Maří | Prachatice | 20,18 | - | - | |
| 3. | Nihošovice | Strakonice | 20,32 | - | - | |
| 4. | Žernovice | Prachatice | 20,52 | - | - | |
| 5. | Budilov A | Prachatice | 21,37 | - | - | |
| 6. | Dolany | Prachatice | 21,73 | - | - | |
| 7. | Bohumilice | Prachatice | 22,06 | - | - | |
| 8. | Vacov | Prachatice | 22,15 | - | - | |
| 9. | Stachy | Prachatice | 30,35 | - | - |
Děti-starší kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Šumavské hasičské ligy
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vacov A | Prachatice | 17,65 | 16,95 | 17,65 | |
| 2. | Vacov B | Prachatice | 18,89 | 18,89 | 18,53 | |
| 3. | Žihobce | Klatovy | 22,31 | 22,31 | 21,43 | |
| 4. | Čkyně | Prachatice | 26,24 | 26,24 | 25,05 | |
| 5. | Stachy | Prachatice | NP | 25,45 | 29,49 | |
| 5. | Dřešín | Strakonice | NP | 18,71 | 18,80 |
Děti-mladší kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Šumavské hasičské ligy
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dolany | Prachatice | 18,04 | 18,04 | 17,11 | |
| 2. | Dřešín | Strakonice | 18,97 | 18,97 | 17,51 | |
| 3. | Vacov A | Prachatice | 24,77 | 24,77 | 22,46 | |
| 4. | Svatá Maří | Prachatice | 30,50 | 30,50 | 29,33 | |
| 5. | Benešova Hora | Prachatice | 33,79 | 33,79 | 32,83 | |
| 6. | Budilov | Prachatice | 49,48 | 48,37 | 49,48 |
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Šumavské hasičské ligy
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Svatá Maří | Prachatice | 37,37 | 37,37 | 34,60 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahorčice | Strakonice | 16,86 | 16,34 | 16,86 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Zahorčice | Strakonice | 16,86 | 16,34 | 16,86 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Jaronice | České Budějovice | - | - | 16,93 | 2021/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Jaronice | České Budějovice | - | - | 16,98 | 2023/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Žernovice | Prachatice | - | - | 17,04 | 2021/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Tálín | Písek | 16,54 | 17,09 | 17,09 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Tálín | Písek | 16,55 | 17,10 | 17,10 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 16,87 | 17,15 | 17,15 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 16,87 | 17,15 | 17,15 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Ledenice | České Budějovice | - | - | 17,21 | 2022/06/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Šipoun | Prachatice | 17,15 | 17,33 | 17,33 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Benešova Hora | Prachatice | - | - | 17,42 | 2021/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Šipoun | Prachatice | - | - | 17,46 | 2022/06/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Doubravice u Volyně | Strakonice | 17,37 | 17,48 | 17,48 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Kalenice | Strakonice | 17,51 | 17,38 | 17,51 | 2012/07/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Ledenice | České Budějovice | 17,67 | 17,69 | 17,69 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Ledenice | České Budějovice | 17,68 | 17,70 | 17,70 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Srubec | České Budějovice | 17,71 | 17,00 | 17,71 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Jaronice | České Budějovice | - | - | 17,71 | 2022/06/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Srubec | České Budějovice | 17,71 | 17,00 | 17,71 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Dehtín | Klatovy | 17,74 | 17,66 | 17,74 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Přechovice | Strakonice | 17,76 | 17,56 | 17,76 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Žernovice | Prachatice | - | - | 17,79 | 2022/06/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Křenovice | České Budějovice | - | - | 17,83 | 2022/06/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Holubov | Český Krumlov | 17,81 | 17,83 | 17,83 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Holubov | Český Krumlov | 17,82 | 17,84 | 17,84 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Kalenice | Strakonice | 17,57 | 17,87 | 17,87 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Dolany | Prachatice | 17,90 | 17,47 | 17,90 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Štítary | Domažlice | 17,94 | 17,52 | 17,94 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Nevřeň | Plzeň-sever | 17,37 | 17,94 | 17,94 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Václav Zaunműller | 17 ** | 24 | 25.06.2012 11:34 | |
| Andrea Kiesenbauerová | 17 ** | 22 | 06.07.2012 21:04 | |
| Milan Pařil | 17 ** | 21 | 06.07.2012 17:14 | |
| Václav Nachlinger | 17 ** | 18 | 05.07.2012 19:39 | |
| Vladislav Plouhar | 17 ** | 14 | 05.07.2012 16:20 | |
| František Majer | 17 ** | 14 | 25.06.2012 19:30 | |
| Redakce FireSport | 17 ** | 11 | 05.07.2012 08:34 | |
| Josef Zábranský | 17 ** | 5 | 01.07.2012 20:00 | |
| Václav Krotký | 17 ** | 3 | 05.07.2012 11:01 | |
| Radek Sitter | 16 ** | 0 | 28.06.2012 11:38 | |
| pavel zdychynec | 17 ** | 0 | 06.07.2012 23:05 | |
| Radek Novotný | 17 ** | 0 | 03.07.2012 22:52 | |
| Bohuslav Roučka | 17 ** | 0 | 25.06.2012 08:43 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Radek Novotný | 19 ** | 25 | 03.07.2012 22:52 | |
| Milan Pařil | 19 ** | 15 | 06.07.2012 17:14 | |
| Redakce FireSport | 19 ** | 13 | 05.07.2012 08:35 | |
| Vladislav Plouhar | 18 ** | 0 | 05.07.2012 16:20 | |
| Andrea Kiesenbauerová | 19 ** | 0 | 06.07.2012 21:06 | |
| Radek Sitter | 19 ** | 0 | 28.06.2012 11:39 | |
| Bohuslav Roučka | 20 ** | 0 | 25.06.2012 13:54 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Šumavská hasičská liga - Muži | 19,28 | https://youtu.be/M_SyWF1AeQo | Vojcek Sládek | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a6701671 Kód: a6701671 |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















