| Liga: | Fire Sport Rresults |
| Stránky pořadatele: | https://www.facebook.com/events/2257472021133446/ |
| Kdy: | 01. 06. 2019 12:00 |
| Kontakt: | Jaroslav Mareš |
| Telefon: | +420 607 550 003 |
| Okres: | Prachatice |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Tlumič |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Poděvousy | Domažlice | 18,23 | 18,23 | 17,15 | |
| 2. | Hradec | Plzeň-jih | 18,34 | 18,34 | 18,17 | |
| 3. | Úněšov | Plzeň-sever | 18,37 | 18,13 | 18,37 | |
| 4. | Hrdějovice B | České Budějovice | 18,85 | 16,83 | 18,85 | |
| 5. | Holubov | Český Krumlov | 19,24 | 16,84 | 19,24 | |
| 6. | Žernovice | Prachatice | 19,64 | 17,69 | 19,64 | |
7. | Dehtín | Klatovy | 20,17 | 18,56 | 20,17 | |
8. | Vacov A | Prachatice | 21,58 | 21,37 | 21,58 | |
| 9. | Srubec | České Budějovice | 23,06 | 19,00 | 23,06 | |
| 10. | Mydlovary | České Budějovice | 23,33 | 23,33 | 20,47 | |
| 11. | Lišov A | České Budějovice | 25,26 | 23,33 | 25,26 | |
12. | Oprechtice | Domažlice | 27,86 | 22,03 | 27,86 | |
| 13. | Chlum | Český Krumlov | 28,27 | 19,64 | 28,27 | |
| 14. | Štichovice | Plzeň-sever | 29,29 | 28,32 | 29,29 | |
| 15. | Lišov B | České Budějovice | 29,60 | 29,23 | 29,60 | |
16. | Výškovice | Prachatice | 34,70 | 31,29 | 34,70 | |
| 17. | Ledenice | České Budějovice | NP | - | - | |
| 17. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | NP | - | - | |
| 17. | Hlubyně | Příbram | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Lišov B | České Budějovice | - | - | 17,16 | 2021/08/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Srubec | České Budějovice | - | - | 17,30 | 2021/08/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Hradec | Plzeň-jih | 17,83 | 17,63 | 17,83 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Lišov A | České Budějovice | - | - | 17,91 | 2021/08/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Ledenice | České Budějovice | - | - | 17,92 | 2023/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Břehov | České Budějovice | - | - | 17,98 | 2023/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Holubov | Český Krumlov | - | - | 18,10 | 2022/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Úněšov | Plzeň-sever | 18,15 | 17,57 | 18,15 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Poděvousy | Domažlice | 18,23 | 17,15 | 18,23 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Poděvousy | Domažlice | 18,23 | 17,15 | 18,23 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Hradec | Plzeň-jih | 18,34 | 18,17 | 18,34 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Hradec | Plzeň-jih | 18,34 | 18,17 | 18,34 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Úněšov | Plzeň-sever | 18,13 | 18,37 | 18,37 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Úněšov | Plzeň-sever | 18,13 | 18,37 | 18,37 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Ledenice | České Budějovice | - | - | 18,39 | 2021/08/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 18,43 | 17,98 | 18,43 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Lišov B | České Budějovice | - | - | 18,46 | 2022/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Poděvousy | Domažlice | 17,74 | 18,54 | 18,54 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Srubec | České Budějovice | - | - | 18,56 | 2022/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Žernovice | Prachatice | 18,61 | 18,13 | 18,61 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Hrdějovice B | České Budějovice | 18,85 | 16,83 | 18,85 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Hrdějovice B | České Budějovice | 16,83 | 18,85 | 18,85 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Břehov | České Budějovice | - | - | 18,91 | 2021/08/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Srubec | České Budějovice | - | - | 19,06 | 2023/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Mydlovary | České Budějovice | - | - | 19,17 | 2021/08/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Holubov | Český Krumlov | 16,84 | 19,24 | 19,24 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Holubov | Český Krumlov | 16,84 | 19,24 | 19,24 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Nihošovice | Strakonice | 19,36 | 19,14 | 19,36 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Dehtín | Klatovy | 19,39 | 17,82 | 19,39 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Budilov B | Prachatice | 19,56 | 19,52 | 19,56 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Josef Drnek | 16 ** | 16 | 21.05.2019 10:39 | |
| Radek Staněk | 16 ** | 15 | 27.05.2019 12:21 | |
| Redakce FireSport | 17 ** | 11 | 21.05.2019 03:14 | |
| Michal Matějíček | 17 ** | 0 | 30.05.2019 21:48 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Radek Staněk | 17 ** | 1 | 27.05.2019 12:22 | |
| Redakce FireSport | 17 ** | 0 | 21.05.2019 03:14 | |
| Michal Matějíček | 17 ** | 0 | 30.05.2019 21:48 | |
| Josef Drnek | 18 ** | 0 | 21.05.2019 10:41 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















