| Liga: | Západočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 27. 06. 2010 10:00 |
| Kontakt: | p.Stanislav NOVÝ |
| Telefon: | +420606612326 |
| Okres: | Plzeň-sever |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 18,54 | 18,54 | 18,34 | |
| 2. | Bučí | Plzeň-sever | 18,76 | 18,76 | 18,14 | |
| 3. | Poděvousy | Domažlice | 20,65 | 20,65 | 18,07 | |
| 4. | Horní Hradiště | Plzeň-sever | 20,70 | 19,44 | 20,70 | |
| 5. | Mrtník | Plzeň-sever | 21,17 | 21,17 | 19,69 | |
| 6. | Seč | Plzeň-jih | 21,39 | 21,39 | 20,03 | |
| 7. | Strýčkovice | Domažlice | 22,96 | 22,96 | 17,98 | |
| 8. | Hůrky | Rokycany | 24,18 | 23,38 | 24,18 | |
| 9. | Chválenice | Plzeň-jih | 24,95 | 24,95 | 20,89 | |
| 10. | Nekmíř | Plzeň-sever | 27,08 | 27,08 | 24,15 | |
| 11. | Chlum | Plzeň-jih | 29,14 | 27,72 | 29,14 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Novosedly | Strakonice | 16,68 | 16,89 | 16,89 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Žebnice | Plzeň-sever | 16,88 | 16,91 | 16,91 | 2018/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Horní Kamenice | Domažlice | 16,85 | 17,07 | 17,07 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 16,82 | 17,09 | 17,09 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Žebnice | Plzeň-sever | 17,14 | 17,13 | 17,14 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Dehtín | Klatovy | 17,06 | 17,15 | 17,15 | 2017/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 17,22 | 16,88 | 17,22 | 2012/06/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Kalenice | Strakonice | 17,22 | 17,24 | 17,24 | 2016/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 17,25 | 16,94 | 17,25 | 2016/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Vřeskovice | Klatovy | 17,08 | 17,26 | 17,26 | 2011/06/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Novosedly | Strakonice | 17,26 | 17,19 | 17,26 | 2017/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Dehtín | Klatovy | 17,26 | 17,29 | 17,29 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Novosedly | Strakonice | 16,93 | 17,29 | 17,29 | 2018/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 17,32 | 16,87 | 17,32 | 2017/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Kalenice | Strakonice | 16,61 | 17,32 | 17,32 | 2017/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Chrást Draci | Příbram | 17,36 | 16,93 | 17,36 | 2014/06/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 17,14 | 17,39 | 17,39 | 2018/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Žebnice | Plzeň-sever | 17,42 | 17,41 | 17,42 | 2017/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 17,11 | 17,42 | 17,42 | 2012/06/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 17,00 | 17,46 | 17,46 | 2011/06/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Štichovice | Plzeň-sever | 17,47 | 17,40 | 17,47 | 2018/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Horní Kamenice | Domažlice | 17,52 | 17,06 | 17,52 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Úherce | Plzeň-sever | 17,52 | 17,07 | 17,52 | 2008/06/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 16,96 | 17,53 | 17,53 | 2018/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Nevřeň | Plzeň-sever | 17,35 | 17,55 | 17,55 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Chrást | Příbram | 17,56 | 17,08 | 17,56 | 2018/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Horní Kamenice | Domažlice | 17,48 | 17,59 | 17,59 | 2014/06/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Chrást | Příbram | 17,46 | 17,60 | 17,60 | 2017/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 17,61 | 17,38 | 17,61 | 2014/06/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Poděvousy | Domažlice | 17,66 | 17,29 | 17,66 | 2008/06/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Petr Jezek | 17,83 | 21 | 13.06.2010 11:06 | |
| Jiří Šmolík | 17,91 | 13 | 19.06.2010 07:07 | |
| Tomáš ŠKOLNÍK Svoboda | 17,57 | 3 | 13.06.2010 11:44 | |
| Filip Štochl | 17,56 | 2 | 14.06.2010 18:38 | |
| Martin Polák SDH Hůrky | 17,00 | 0 | 16.06.2010 08:30 | |
| teplak | 17,19 | 0 | 22.06.2010 12:52 | |
| Zbyněk Šebek | 17,20 | 0 | 20.06.2010 20:15 | |
| Kay | 17,21 | 0 | 16.06.2010 12:31 | |
| Václav Fiala | 17,25 | 0 | 18.06.2010 13:49 | |
| Jan Hůla | 17,25 | 0 | 13.06.2010 17:53 | |
| Petr Skala | 17,30 | 0 | 26.06.2010 10:47 | |
| Petr Frána | 17,30 | 0 | 14.06.2010 15:59 | |
| Redakce FireSport | 17,31 | 0 | 13.06.2010 22:35 | |
| Matty | 17,32 | 0 | 22.06.2010 18:22 | |
| Motýl - Hubenov | 17,32 | 0 | 15.06.2010 18:59 | |
| Anděla Mašková | 17,33 | 0 | 17.06.2010 12:42 | |
| cibas | 17,35 | 0 | 13.06.2010 23:10 | |
| Miroslav Frouz | 17,35 | 0 | 24.06.2010 18:11 | |
| Pavel Duchek | 17,37 | 0 | 16.06.2010 23:28 | |
| Josef Holub | 17,38 | 0 | 14.06.2010 16:27 | |
| Luboš Balvín | 17,39 | 0 | 13.06.2010 21:09 | |
| Petr Kašpar | 17,40 | 0 | 14.06.2010 07:00 | |
| Andrea Kiesenbauerová | 17,40 | 0 | 16.06.2010 10:31 | |
| Lucík | 17,40 | 0 | 26.06.2010 12:26 | |
| Luděk Bech | 17,42 | 0 | 14.06.2010 09:11 | |
| Matoušek Ladislav | 17,43 | 0 | 23.06.2010 06:56 | |
| ohio | 17,44 | 0 | 13.06.2010 17:49 | |
| Jan Skala | 17,45 | 0 | 26.06.2010 19:00 | |
| Pavel Hůla | 17,47 | 0 | 13.06.2010 10:10 | |
| Miroslav Hošek | 17,48 | 0 | 13.06.2010 21:41 | |
| Petra Henžlíková | 17,50 | 0 | 13.06.2010 12:04 | |
| Libor Valeš | 17,51 | 0 | 14.06.2010 13:20 | |
| Milan Polívka | 17,53 | 0 | 14.06.2010 09:55 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Petra Henžlíková | 18,54 | 25 | 13.06.2010 12:04 | |
| Libor Valeš | 18,57 | 22 | 14.06.2010 13:21 | |
| Petr Kašpar | 18,60 | 19 | 14.06.2010 07:00 | |
| Milan Polívka | 18,61 | 18 | 14.06.2010 09:55 | |
| Petr Jezek | 18,46 | 17 | 13.06.2010 11:06 | |
| Petr Skala | 17,30 | 0 | 26.06.2010 10:49 | |
| Redakce FireSport | 17,50 | 0 | 13.06.2010 22:35 | |
| Václav Fiala | 17,55 | 0 | 18.06.2010 14:12 | |
| Petr Frána | 17,55 | 0 | 14.06.2010 16:00 | |
| Andrea Kiesenbauerová | 17,59 | 0 | 16.06.2010 10:32 | |
| Lucík | 17,60 | 0 | 26.06.2010 12:25 | |
| Matoušek Ladislav | 17,62 | 0 | 23.06.2010 06:57 | |
| Zbyněk Šebek | 17,70 | 0 | 22.06.2010 23:26 | |
| Filip Štochl | 17,72 | 0 | 14.06.2010 18:39 | |
| Miroslav Hošek | 17,73 | 0 | 13.06.2010 21:42 | |
| Josef Holub | 17,81 | 0 | 14.06.2010 16:27 | |
| ohio | 17,86 | 0 | 13.06.2010 17:50 | |
| Kay | 17,95 | 0 | 16.06.2010 12:31 | |
| Jiří Šmolík | 18,11 | 0 | 19.06.2010 07:08 | |
| Anděla Mašková | 18,17 | 0 | 17.06.2010 12:44 | |
| Pavel Hůla | 18,19 | 0 | 13.06.2010 10:11 | |
| Luboš Balvín | 18,20 | 0 | 13.06.2010 21:10 | |
| cibas | 18,20 | 0 | 13.06.2010 23:10 | |
| Martin Polák SDH Hůrky | 18,20 | 0 | 16.06.2010 08:30 | |
| Tomáš ŠKOLNÍK Svoboda | 18,23 | 0 | 13.06.2010 11:45 | |
| Luděk Bech | 18,27 | 0 | 14.06.2010 09:11 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/06/27 | Bučí, Memoriál Jana Haška | |
| 2019/06/30 | Bučí, O Pohár SDH Bučí | |
| 2018/07/08 | Bučí, O Pohár SDH Bučí | |
| 2017/07/02 | Bučí, O Pohár SDH Bučí | |
| 2016/05/29 | Bučí, O Pohár SDH Bučí | |
| 2015/05/31 | Bučí, Pohár SDH Bučí | |
| 2014/06/15 | Bučí, O Pohár SDH Bučí | |
| 2013/06/02 | Bučí, O Pohár SDH Bučí | |
| 2012/06/03 | Bučí, O Pohár SDH Bučí | |
| 2012/06/02 | Bučí, Odpolední tréninková soutěž SDH Bučí | |
| 2011/06/05 | Bučí, O POHÁR SDH BUČÍ | |
| 2010/06/27 | Bučí (PS), O pohár - SDH Bučí | |
| 2009/06/20 | Bučí (PS), O pohár - SDH Bučí | |
| 2008/06/21 | Bučí (PS), O pohár - SDH Bučí | |
| 2007/06/16 | Bučí (PS), O pohár - SDH Bučí | |
| 2006/06/17 | Bučí, O pohár - SDH Bučí | |
| 2004/06/19 | Bučí, O pohár - SDH Bučí | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















