Bučí (PS) 2008 (Plzeň-sever)
O pohár - SDH Bučí
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Západočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 21. 06. 2008 11:00 |
| Kontakt: | p.Stanislav NOVÝ |
| Telefon: | +420606612326 |
| Okres: | Plzeň-sever |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Bučí | Plzeň-sever | 17,48 | 17,48 | 17,24 | 0,24 | |
![]() | 2. | Chválenice | Plzeň-jih | 18,04 | 18,04 | 17,68 | 0,36 | |
![]() | 3. | Strýčkovice | Domažlice | 19,32 | 19,32 | 18,41 | 0,91 | |
![]() | 4. | Strážov | Klatovy | 19,75 | 19,75 | 18,83 | 0,92 | |
![]() | 5. | Poděvousy | Domažlice | 21,30 | 21,30 | 17,74 | 3,56 | |
![]() | 6. | Seč | Plzeň-jih | 21,53 | 19,73 | 21,53 | 1,80 | |
![]() | 7. | Mrtník | Plzeň-sever | 21,90 | 19,63 | 21,90 | 2,27 | |
![]() | 8. | Hůrky | Rokycany | 25,45 | 22,11 | 25,45 | 3,34 | |
![]() | 9. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 25,82 | 25,82 | 23,93 | 1,89 | |
![]() | 10. | Horní Hradiště | Plzeň-sever | 39,08 | 39,08 | 38,82 | 0,26 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chválenice | Plzeň-jih | 16,26 | 16,70 | 16,70 | 2016/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Chválenice | Plzeň-jih | 16,85 | 16,75 | 16,85 | 2014/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Chválenice | Plzeň-jih | 17,11 | 16,39 | 17,11 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Chválenice | Plzeň-jih | 16,88 | 17,28 | 17,28 | 2012/06/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Poděvousy | Domažlice | 16,74 | 17,35 | 17,35 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Úněšov | Plzeň-sever | 17,37 | 17,23 | 17,37 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Bučí | Plzeň-sever | 17,48 | 17,24 | 17,48 | 2008/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Štichovice | Plzeň-sever | 17,68 | 17,71 | 17,71 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Dehtín | Klatovy | 17,58 | 17,77 | 17,77 | 2017/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,79 | 17,20 | 17,79 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Poděvousy | Domažlice | 17,81 | 17,26 | 17,81 | 2017/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Štítary | Domažlice | 17,84 | 17,87 | 17,87 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Hradec | Plzeň-jih | 17,98 | 17,95 | 17,98 | 2018/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Dehtín | Klatovy | 18,02 | 17,71 | 18,02 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Chválenice | Plzeň-jih | 18,04 | 17,68 | 18,04 | 2008/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Strýčkovice | Domažlice | 18,12 | 18,06 | 18,12 | 2012/06/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Poděvousy | Domažlice | 18,16 | 17,43 | 18,16 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Ledce | Plzeň-sever | 17,45 | 18,23 | 18,23 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Bučí | Plzeň-sever | 18,19 | 18,24 | 18,24 | 2011/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 18,25 | 17,55 | 18,25 | 2018/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 18,27 | 17,73 | 18,27 | 2012/06/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Chválenice | Plzeň-jih | 17,94 | 18,27 | 18,27 | 2011/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Poděvousy | Domažlice | 17,58 | 18,32 | 18,32 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Chotíkov | Plzeň-sever | 18,32 | 18,22 | 18,32 | 2016/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Hradec | Plzeň-jih | 18,33 | 17,88 | 18,33 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Štichovice | Plzeň-sever | 18,33 | 18,28 | 18,33 | 2016/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Mrtník | Plzeň-sever | 18,35 | 18,14 | 18,35 | 2012/06/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Poděvousy | Domažlice | 18,38 | 17,49 | 18,38 | 2011/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Hradec | Plzeň-jih | 18,39 | 18,13 | 18,39 | 2017/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Chotíkov | Plzeň-sever | 17,83 | 18,45 | 18,45 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'order by V.cas,A.kdy,V.kategorieid' at line 19 in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php:22020
Stack trace:
#0 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22020): mysqli_query()
#1 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22412): sels()
#2 {main}
thrown in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php on line 22020












