Bučí (PS) 2008 (Plzeň-sever)
O pohár - SDH Bučí
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Západočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 21. 06. 2008 11:00 |
| Kontakt: | p.Stanislav NOVÝ |
| Telefon: | +420606612326 |
| Okres: | Plzeň-sever |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Bučí | Plzeň-sever | 17,48 | 17,48 | 17,24 | 0,24 | |
![]() | 2. | Chválenice | Plzeň-jih | 18,04 | 18,04 | 17,68 | 0,36 | |
![]() | 3. | Strýčkovice | Domažlice | 19,32 | 19,32 | 18,41 | 0,91 | |
![]() | 4. | Strážov | Klatovy | 19,75 | 19,75 | 18,83 | 0,92 | |
![]() | 5. | Poděvousy | Domažlice | 21,30 | 21,30 | 17,74 | 3,56 | |
![]() | 6. | Seč | Plzeň-jih | 21,53 | 19,73 | 21,53 | 1,80 | |
![]() | 7. | Mrtník | Plzeň-sever | 21,90 | 19,63 | 21,90 | 2,27 | |
![]() | 8. | Hůrky | Rokycany | 25,45 | 22,11 | 25,45 | 3,34 | |
![]() | 9. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 25,82 | 25,82 | 23,93 | 1,89 | |
![]() | 10. | Horní Hradiště | Plzeň-sever | 39,08 | 39,08 | 38,82 | 0,26 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Únětice 1911 B | Plzeň-jih | 16,56 | 16,63 | 16,63 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Novosedly | Strakonice | 16,68 | 16,89 | 16,89 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Žebnice | Plzeň-sever | 16,88 | 16,91 | 16,91 | 2018/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Horní Kamenice | Plzeň-jih | 16,85 | 17,07 | 17,07 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 16,82 | 17,09 | 17,09 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Žebnice | Plzeň-sever | 17,14 | 17,13 | 17,14 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Dehtín | Klatovy | 17,06 | 17,15 | 17,15 | 2017/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Horní Kamenice | Plzeň-jih | 16,93 | 17,22 | 17,22 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 17,22 | 16,88 | 17,22 | 2012/06/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Kalenice | Strakonice | 17,22 | 17,24 | 17,24 | 2016/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 17,25 | 16,94 | 17,25 | 2016/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Mokrouše | Plzeň-jih | 17,09 | 17,26 | 17,26 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Novosedly | Strakonice | 17,26 | 17,19 | 17,26 | 2017/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Vřeskovice | Klatovy | 17,08 | 17,26 | 17,26 | 2011/06/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Dehtín | Klatovy | 17,26 | 17,29 | 17,29 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Novosedly | Strakonice | 16,93 | 17,29 | 17,29 | 2018/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Kalenice | Strakonice | 16,61 | 17,32 | 17,32 | 2017/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 17,32 | 16,87 | 17,32 | 2017/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Chrást Draci | Příbram | 17,36 | 16,93 | 17,36 | 2014/06/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 17,14 | 17,39 | 17,39 | 2018/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Žebnice | Plzeň-sever | 17,42 | 17,41 | 17,42 | 2017/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 17,11 | 17,42 | 17,42 | 2012/06/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 17,00 | 17,46 | 17,46 | 2011/06/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Štichovice | Plzeň-sever | 17,47 | 17,40 | 17,47 | 2018/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Horní Kamenice | Plzeň-jih | 17,52 | 17,06 | 17,52 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Úherce | Plzeň-sever | 17,52 | 17,07 | 17,52 | 2008/06/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 16,96 | 17,53 | 17,53 | 2018/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Nevřeň | Plzeň-sever | 17,35 | 17,55 | 17,55 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Chrást | Příbram | 17,56 | 17,08 | 17,56 | 2018/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Horní Kamenice | Plzeň-jih | 17,48 | 17,59 | 17,59 | 2014/06/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'order by V.cas,A.kdy,V.kategorieid' at line 19 in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php:22020
Stack trace:
#0 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22020): mysqli_query()
#1 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22412): sels()
#2 {main}
thrown in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php on line 22020












