| Liga: | Zlínská liga požárního sportu |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 09. 08. 2015 12:30 |
| Kontakt: | David Schreiber |
| Telefon: | 739 091 993 |
| Okres: | Zlín |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Administrátor ZLPS |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,26 | 17,17 | 17,26 | |
| 2. | Bratřejov | Zlín | 17,82 | 17,68 | 17,82 | |
| 3. | Nedašova Lhota | Zlín | 17,98 | 17,98 | 17,43 | |
| 4. | Hřivínův Újezd | Zlín | 18,76 | 18,74 | 18,76 | |
| 5. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | Zlín | 19,09 | 18,77 | 19,09 | |
| 6. | Velký Ořechov | Zlín | 19,30 | 17,62 | 19,30 | |
| 7. | Lhota | Zlín | 19,58 | 19,58 | 18,42 | |
| 8. | Machová | Zlín | 19,76 | 19,76 | 19,65 |
|
| 9. | Slušovice | Zlín | 19,90 | 19,90 | 19,24 | |
| 10. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 20,15 | 19,59 | 20,15 | |
| 12. | Malenovice | Zlín | 21,96 | 21,96 | 20,02 | |
| 13. | Ublo | Zlín | 37,76 | 22,06 | 37,76 | |
14. | Valašské Příkazy | Vsetín | NP | NP | NP | |
14. | Lačnov A | Vsetín | NP | NP | NP | |
| 14. | Vysoké Pole | Zlín | NP | NP | NP | |
14. | Rymice | Kroměříž | MS | 19,13 | 18,87 |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Lhota | Zlín | 19,06 | 18,86 | 19,06 | |
| 2. | Racková | Zlín | 19,26 | 19,23 | 19,26 | |
| 3. | Sazovice | Zlín | 19,78 | 19,78 | 19,09 | |
| 4. | Kaňovice | Zlín | 20,07 | 19,46 | 20,07 | |
| 5. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 21,68 | 19,95 | 21,68 | |
| 6. | Machová | Zlín | 22,19 | 22,19 | 22,08 |
|
| 7. | Malenovice | Zlín | 23,19 | 23,19 | 21,11 | |
| 8. | Valašské Příkazy | Vsetín | NP | NP | NP | |
| 8. | Slušovice | Zlín | NP | NP | NP |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Sazovice | Zlín | 16,63 | 16,31 | 16,63 | |
| 2. | Mysločovice | Zlín | 17,64 | 16,66 | 17,64 | |
| 3. | Zádveřice | Zlín | 18,99 | 18,99 | 18,38 | |
| 4. | Ublo | Zlín | 20,43 | 20,43 | 20,01 | |
| 5. | Přílepy | Kroměříž | 28,86 | 28,15 | 28,86 | |
| 6. | Valašské Příkazy | Vsetín | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Velký Ořechov | Zlín | 16,12 | 15,92 | 16,12 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Mladcová | Zlín | 16,52 | 16,52 | 16,52 | 2025/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Prchalov | Nový Jičín | 16,46 | 16,60 | 16,60 | 2023/08/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Mladcová | Zlín | 16,71 | 16,60 | 16,71 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Zahnašovice | Kroměříž | 167,60 | 165,30 | 16,76 | 2018/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Kněžpole A | Uherské Hradiště | 16,66 | 16,87 | 16,87 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Mladcová | Zlín | 16,96 | 16,97 | 16,97 | 2013/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Veselá | Zlín | 17,01 | 16,93 | 17,01 | 2025/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Vřesovice | Hodonín | 17,01 | 16,77 | 17,01 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Mirošov | Zlín | 17,04 | 17,00 | 17,04 | 2017/08/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Mladcová | Zlín | 17,09 | 16,96 | 17,09 | 2023/08/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Karolín | Kroměříž | 17,14 | 17,11 | 17,14 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Nedašov | Zlín | 16,92 | 17,14 | 17,14 | 2010/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Vřesovice | Hodonín | 16,84 | 17,16 | 17,16 | 2025/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Částkov | Uherské Hradiště | 17,26 | 17,23 | 17,26 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Velký Ořechov C | Zlín | 17,27 | 16,63 | 17,27 | 2022/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Kněžpole A | Uherské Hradiště | 16,93 | 17,29 | 17,29 | 2025/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Vésky | Uherské Hradiště | 17,30 | 17,02 | 17,30 | 2016/08/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Štítná nad Vláří | Zlín | 17,34 | 16,79 | 17,34 | 2021/08/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,86 | 17,36 | 17,36 | 2015/08/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Velký Ořechov | Zlín | 17,39 | 16,76 | 17,39 | 2023/08/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,21 | 17,40 | 17,40 | 2014/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Hradčovice A | Uherské Hradiště | 17,46 | 17,15 | 17,46 | 2022/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Vrbětice | Zlín | 17,50 | 17,51 | 17,51 | 2016/08/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 17,16 | 17,52 | 17,52 | 2015/08/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Vrbětice | Zlín | 17,29 | 17,54 | 17,54 | 2017/08/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Mladcová | Zlín | 17,41 | 17,58 | 17,58 | 2016/08/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Vrbětice | Zlín | 175,90 | 167,80 | 17,59 | 2018/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Vrbětice | Zlín | 17,53 | 17,62 | 17,62 | 2022/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Vrbětice | Zlín | 17,62 | 17,32 | 17,62 | 2010/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
| 18,55 | https://youtu.be/0hCHOnfSFYg | Martin Ondra | | |
| 19,76 | https://youtu.be/mlG-Me3QjXs | Kateřina Husková | | |
Zlínská liga požárního sportu - Dorostenky | 22,19 | https://youtu.be/Vyx-RBa0yik | Kateřina Husková | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a11745845 Kód: a11745845 |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2025/08/10 | Bratřejov, Bratřejov | |
| 2024/08/11 | Bratřejov, Bratřejov | |
| 2023/08/13 | Bratřejov, Bratřejov | |
| 2022/08/14 | Bratřejov, Pohárová soutěž | |
| 2021/08/08 | Bratřejov, Pohárová soutěž ZLPS, 3B | |
| 2018/08/12 | Bratřejov, O putovní pohár starosty SDH | |
| 2017/08/13 | Bratřejov, Pohárová soutěž ZLPS | |
| 2016/08/07 | Bratřejov, Pohárová soutěž ZLPS | |
| 2015/08/09 | Bratřejov, Pohárová sout ěž ZLPS | |
| 2014/08/10 | Bratřejov, fotb.hřiště, Pohárová soutěž ZLPS 2014 | |
| 2014/08/10 | Bratřejov, Pohárová soutěž ZLPS | |
| 2013/08/11 | Bratřejov, ZLPS Bratřejov | |
| 2013/08/11 | Bratřejov, Fotbalové Hřiště, 18. ročník pohárové soutěže v PÚ. 8.kolo ZLPS | |
| 2012/08/12 | Bratřejov, Pohárová soutež | |
| 2010/08/15 | Bratřejov, ZL, Pohárová soutěž | |
| 2009/08/23 | Bratřejov, ZL, Pohárová soutěž | |
| 2005/08/13 | Bratřejov, ZL, Pohárová soutěž | |
| 2004/08/14 | Bratřejov, ZL, Pohárová soutěž | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















