| Liga: | Zlínská liga požárního sportu |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 09. 08. 2015 12:30 |
| Kontakt: | David Schreiber |
| Telefon: | 739 091 993 |
| Okres: | Zlín |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Administrátor ZLPS |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,26 | 17,17 | 17,26 | |
| 2. | Bratřejov | Zlín | 17,82 | 17,68 | 17,82 | |
| 3. | Nedašova Lhota | Zlín | 17,98 | 17,98 | 17,43 | |
| 4. | Hřivínův Újezd | Zlín | 18,76 | 18,74 | 18,76 | |
| 5. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | Zlín | 19,09 | 18,77 | 19,09 | |
| 6. | Velký Ořechov | Zlín | 19,30 | 17,62 | 19,30 | |
| 7. | Lhota | Zlín | 19,58 | 19,58 | 18,42 | |
| 8. | Machová | Zlín | 19,76 | 19,76 | 19,65 |
|
| 9. | Slušovice | Zlín | 19,90 | 19,90 | 19,24 | |
| 10. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 20,15 | 19,59 | 20,15 | |
| 12. | Malenovice | Zlín | 21,96 | 21,96 | 20,02 | |
| 13. | Ublo | Zlín | 37,76 | 22,06 | 37,76 | |
14. | Valašské Příkazy | Vsetín | NP | NP | NP | |
14. | Lačnov A | Vsetín | NP | NP | NP | |
| 14. | Vysoké Pole | Zlín | NP | NP | NP | |
14. | Rymice | Kroměříž | MS | 19,13 | 18,87 |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Lhota | Zlín | 19,06 | 18,86 | 19,06 | |
| 2. | Racková | Zlín | 19,26 | 19,23 | 19,26 | |
| 3. | Sazovice | Zlín | 19,78 | 19,78 | 19,09 | |
| 4. | Kaňovice | Zlín | 20,07 | 19,46 | 20,07 | |
| 5. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 21,68 | 19,95 | 21,68 | |
| 6. | Machová | Zlín | 22,19 | 22,19 | 22,08 |
|
| 7. | Malenovice | Zlín | 23,19 | 23,19 | 21,11 | |
| 8. | Valašské Příkazy | Vsetín | NP | NP | NP | |
| 8. | Slušovice | Zlín | NP | NP | NP |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Sazovice | Zlín | 16,63 | 16,31 | 16,63 | |
| 2. | Mysločovice | Zlín | 17,64 | 16,66 | 17,64 | |
| 3. | Zádveřice | Zlín | 18,99 | 18,99 | 18,38 | |
| 4. | Ublo | Zlín | 20,43 | 20,43 | 20,01 | |
| 5. | Přílepy | Kroměříž | 28,86 | 28,15 | 28,86 | |
| 6. | Valašské Příkazy | Vsetín | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,00 | 16,35 | 16,35 | 2017/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Bílovice | Uherské Hradiště | 16,87 | 16,67 | 16,87 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Hostětín | Uherské Hradiště | 16,96 | 16,82 | 16,96 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Bílovice | Uherské Hradiště | 17,01 | 16,47 | 17,01 | 2025/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Nedašova Lhota | Zlín | 17,01 | 16,62 | 17,01 | 2017/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 17,02 | 16,30 | 17,02 | 2023/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Popov | Zlín | 17,08 | 17,22 | 17,22 | 2023/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Martinice | Kroměříž | 17,25 | 16,91 | 17,25 | 2025/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,17 | 17,26 | 17,26 | 2015/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Hostětín | Uherské Hradiště | 17,28 | 17,28 | 17,28 | 2025/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Roštění | Kroměříž | 17,32 | 16,19 | 17,32 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,13 | 17,35 | 17,35 | 2014/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Popov | Zlín | 17,38 | 17,33 | 17,38 | 2025/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Popov | Zlín | 17,38 | 17,06 | 17,38 | 2022/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Rymice | Kroměříž | 16,19 | 17,40 | 17,40 | 2017/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Pohořelice | Zlín | 16,55 | 17,45 | 17,45 | 2025/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,13 | 17,45 | 17,45 | 2013/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Sazovice | Zlín | 17,49 | 17,21 | 17,49 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Sazovice | Zlín | 16,64 | 17,51 | 17,51 | 2023/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Pohořelice | Zlín | 17,34 | 17,58 | 17,58 | 2022/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 17,58 | 16,89 | 17,58 | 2022/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Vlachovice | Zlín | 17,30 | 17,59 | 17,59 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Martinice | Kroměříž | 17,35 | 17,60 | 17,60 | 2023/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Bratřejov | Zlín | 17,21 | 17,65 | 17,65 | 2017/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Vlachovice | Zlín | 17,74 | 16,72 | 17,74 | 2023/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Hřivínův Újezd | Zlín | 17,68 | 17,75 | 17,75 | 2017/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Bratřejov | Zlín | 17,68 | 17,82 | 17,82 | 2015/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Racková | Zlín | 17,85 | 17,74 | 17,85 | 2017/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Vlachovice | Zlín | 17,88 | 16,92 | 17,88 | 2022/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Velký Ořechov | Zlín | 17,88 | 17,31 | 17,88 | 2017/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mirošov | Zlín | 14,42 | 14,72 | 14,72 | 2025/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Lipová | Zlín | 154,50 | 154,40 | 15,45 | 2018/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Mirošov | Zlín | 15,46 | 15,92 | 15,92 | 2023/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Zádveřice | Zlín | 15,96 | 15,80 | 15,96 | 2016/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Racková | Zlín | 15,66 | 16,23 | 16,23 | 2022/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Racková | Zlín | 16,30 | 16,07 | 16,30 | 2021/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Návojná | Zlín | 15,94 | 16,30 | 16,30 | 2025/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Všemina | Zlín | 16,16 | 16,32 | 16,32 | 2022/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Mirošov | Zlín | 16,33 | 16,37 | 16,37 | 2021/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Mirošov | Zlín | 16,43 | 16,49 | 16,49 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Mirošov | Zlín | 15,43 | 16,56 | 16,56 | 2022/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Sazovice | Zlín | 16,31 | 16,63 | 16,63 | 2015/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Veselá | Zlín | 16,68 | 15,57 | 16,68 | 2022/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Pitín | Uherské Hradiště | 15,99 | 16,68 | 16,68 | 2025/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Lukov | Zlín | 168,50 | 160,90 | 16,85 | 2018/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Ublo | Zlín | 16,91 | 16,79 | 16,91 | 2017/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Lipová | Zlín | 17,02 | 16,34 | 17,02 | 2025/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Napajedla | Zlín | 17,15 | 16,98 | 17,15 | 2017/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Veselá | Zlín | 16,84 | 17,23 | 17,23 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Pitín | Uherské Hradiště | 17,03 | 17,28 | 17,28 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Sazovice | Zlín | 17,29 | 15,57 | 17,29 | 2016/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Lipová | Zlín | 17,29 | 17,30 | 17,30 | 2023/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 172,70 | 173,00 | 17,30 | 2018/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Popov | Zlín | 17,33 | 17,54 | 17,54 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Vrbka | Kroměříž | 17,36 | 17,60 | 17,60 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Polichno | Zlín | 17,63 | 17,27 | 17,63 | 2025/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Mysločovice | Zlín | 16,66 | 17,64 | 17,64 | 2015/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Pitín | Uherské Hradiště | 17,59 | 17,79 | 17,79 | 2023/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Vlachova Lhota | Zlín | 17,41 | 17,91 | 17,91 | 2025/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Dolní Lhota | Zlín | 16,41 | 17,95 | 17,95 | 2017/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pohořelice | Zlín | 19,49 | 1,99 | 1,99 | 2021/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Šarovy | Zlín | 18,44 | 17,75 | 18,44 | 2025/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 18,90 | 18,40 | 18,90 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Pohořelice | Zlín | 18,99 | 18,14 | 18,99 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Šarovy | Zlín | 18,60 | 19,04 | 19,04 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Lhota | Zlín | 19,05 | 18,62 | 19,05 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 18,02 | 19,05 | 19,05 | 2023/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Lhota | Zlín | 18,86 | 19,06 | 19,06 | 2015/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Sazovice | Zlín | 18,99 | 19,08 | 19,08 | 2016/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 19,09 | 18,55 | 19,09 | 2017/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Racková | Zlín | 19,23 | 18,72 | 19,23 | 2022/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Valašské Příkazy | Vsetín | 18,96 | 19,25 | 19,25 | 2022/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Racková | Zlín | 19,23 | 19,26 | 19,26 | 2015/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Nedašov | Zlín | 19,35 | 19,02 | 19,35 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Valašské Příkazy | Vsetín | 19,22 | 19,57 | 19,57 | 2023/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Trnava | Zlín | 19,68 | 19,66 | 19,68 | 2022/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Bílovice | Uherské Hradiště | 19,74 | 19,30 | 19,74 | 2017/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Sazovice | Zlín | 19,78 | 19,09 | 19,78 | 2015/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Kaňovice | Zlín | 19,46 | 20,07 | 20,07 | 2015/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Sazovice | Zlín | 191,50 | 201,50 | 20,15 | 2018/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Březolupy | Uherské Hradiště | 20,37 | 20,30 | 20,37 | 2025/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Trnava | Zlín | 20,18 | 20,65 | 20,65 | 2025/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Machová | Zlín | 20,46 | 20,72 | 20,72 | 2016/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Nová Dědina | Kroměříž | 20,79 | 19,88 | 20,79 | 2025/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Míkovice | Uherské Hradiště | 208,20 | 202,00 | 20,82 | 2018/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Racková | Zlín | 20,99 | 17,79 | 20,99 | 2023/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Trnava | Zlín | 21,10 | 21,21 | 21,21 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | - | bez určení okresu | 21,23 | 20,90 | 21,23 | 2017/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Tečovice | Zlín | 18,24 | 21,24 | 21,24 | 2021/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Lhota | Zlín | 21,33 | 20,11 | 21,33 | 2025/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
| 18,55 | https://youtu.be/0hCHOnfSFYg | Martin Ondra | | |
| 19,76 | https://youtu.be/mlG-Me3QjXs | Kateřina Husková | | |
Zlínská liga požárního sportu - Dorostenky | 22,19 | https://youtu.be/Vyx-RBa0yik | Kateřina Husková | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a11745845 Kód: a11745845 |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2025/08/10 | Bratřejov, Bratřejov | |
| 2024/08/11 | Bratřejov, Bratřejov | |
| 2023/08/13 | Bratřejov, Bratřejov | |
| 2022/08/14 | Bratřejov, Pohárová soutěž | |
| 2021/08/08 | Bratřejov, Pohárová soutěž ZLPS, 3B | |
| 2018/08/12 | Bratřejov, O putovní pohár starosty SDH | |
| 2017/08/13 | Bratřejov, Pohárová soutěž ZLPS | |
| 2016/08/07 | Bratřejov, Pohárová soutěž ZLPS | |
| 2015/08/09 | Bratřejov, Pohárová sout ěž ZLPS | |
| 2014/08/10 | Bratřejov, fotb.hřiště, Pohárová soutěž ZLPS 2014 | |
| 2014/08/10 | Bratřejov, Pohárová soutěž ZLPS | |
| 2013/08/11 | Bratřejov, ZLPS Bratřejov | |
| 2013/08/11 | Bratřejov, Fotbalové Hřiště, 18. ročník pohárové soutěže v PÚ. 8.kolo ZLPS | |
| 2012/08/12 | Bratřejov, Pohárová soutež | |
| 2010/08/15 | Bratřejov, ZL, Pohárová soutěž | |
| 2009/08/23 | Bratřejov, ZL, Pohárová soutěž | |
| 2005/08/13 | Bratřejov, ZL, Pohárová soutěž | |
| 2004/08/14 | Bratřejov, ZL, Pohárová soutěž | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















