| Liga: | Tachovské Ligy |
| Stránky pořadatele: | https://sdhbor.webnode.cz/ |
| Kdy: | 04. 06. 2022 09:30 |
| Kontakt: | SDH Bor |
| Telefon: | 603864033 |
| Okres: | Tachov |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Roman Jarabica |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok, sklopné terče, 2xB široké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nové Sedliště | Tachov | 18,35 | 18,35 | 19,18 | |
| 2. | Bor | Tachov | 24,32 | 24,32 | 37,28 | |
| 3. | Kladruby | Tachov | 24,68 | 24,68 | NP | |
| 4. | Damnov | Tachov | 29,44 | 34,03 | 29,44 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok, sklopné terče, 2xB široké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Damnov | Tachov | 27,46 | NP | 27,46 |
Děti-starší kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopné terče
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nové Sedliště | Tachov | 16,02 | 17,51 | 16,02 | |
| 2. | Černošín | Tachov | 16,50 | 17,70 | 16,50 | |
| 3. | Stříbro | Tachov | 16,58 | 19,49 | 16,58 | |
| 4. | Hošťka | Tachov | 17,46 | 20,28 | 17,46 | |
| 5. | Damnov | Tachov | 18,67 | 18,67 | 19,69 | |
| 6. | Halže | Tachov | 21,07 | 21,99 | 21,07 | |
| 7. | Stříbro B | Tachov | 21,53 | 22,55 | 21,53 | |
| 8. | Planá A | Tachov | 22,70 | 27,54 | 22,70 | |
| 9. | Kladruby | Tachov | 22,93 | NP | 22,93 | |
| 10. | Černošín B | Tachov | 25,25 | 26,71 | 25,25 | |
| 11. | Bor | Tachov | 28,60 | 33,60 | 28,60 | |
| 12. | Stráž | Tachov | 50,13 | 58,40 | 50,13 | |
| 12. | Planá B | Tachov | 50,13 | 80,97 | 50,13 |
Děti-mladší kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopné terče
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Planá | Tachov | 19,14 | 25,23 | 19,14 | |
| 2. | Hošťka | Tachov | 20,63 | 25,71 | 20,63 | |
| 3. | Stříbro | Tachov | 20,73 | 21,65 | 20,73 | |
| 4. | Halže | Tachov | 25,82 | NP | 25,82 | |
| 5. | Damnov | Tachov | 27,28 | 30,51 | 27,28 | |
| 6. | Stráž | Tachov | 36,81 | 55,93 | 36,81 | |
| 7. | Bor | Tachov | 49,72 | 49,72 | 64,59 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nové Sedliště | Tachov | 18,35 | 19,18 | 18,35 | 2022/06/04 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 2. | Kostelec | Tachov | 18,58 | 18,66 | 18,58 | 2019/06/08 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 3. | Kladruby | Tachov | 20,14 | 18,77 | 18,77 | 2019/06/08 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 4. | Nové Sedliště | Tachov | 18,83 | 27,83 | 18,83 | 2019/06/08 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 5. | Bor | Tachov | 19,04 | 23,21 | 19,04 | 2024/08/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 6. | Křelovice | Plzeň-sever | 19,11 | 22,19 | 19,11 | 2019/06/08 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 7. | Bor | Tachov | 19,39 | 26,12 | 19,39 | 2019/06/08 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 8. | Staré Sedliště | Tachov | 21,86 | 19,69 | 19,69 | 2019/06/08 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 9. | Bor B | Tachov | 20,65 | 19,74 | 19,74 | 2023/06/03 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 10. | Stříbro | Tachov | 26,32 | 20,10 | 20,10 | 2024/08/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 11. | Nové Sedliště | Tachov | NP | 20,18 | 20,18 | 2024/08/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 12. | Nahý Újezdec | Tachov | 20,52 | 27,73 | 20,52 | 2019/06/08 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 13. | Stráž | Tachov | 22,28 | 20,64 | 20,64 | 2019/06/08 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 14. | Brod nad Tichou | Tachov | 22,40 | 20,67 | 20,67 | 2024/08/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 15. | Bor | Tachov | 40,35 | 20,78 | 20,78 | 2023/06/03 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 16. | Kladruby | Tachov | 20,88 | 21,30 | 20,88 | 2024/08/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 17. | Halže | Tachov | NP | 21,20 | 21,20 | 2024/08/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 18. | Damnov | Tachov | 34,80 | 23,58 | 23,58 | 2023/06/03 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 19. | Bor | Tachov | 24,32 | 37,28 | 24,32 | 2022/06/04 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 20. | Kladruby | Tachov | 24,68 | NP | 24,68 | 2022/06/04 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 21. | Planá | Tachov | 26,68 | 24,95 | 24,95 | 2023/06/03 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 22. | Damnov | Tachov | 26,73 | 40,85 | 26,73 | 2024/08/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 23. | Damnov | Tachov | 34,03 | 29,44 | 29,44 | 2022/06/04 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 24. | Damnov | Tachov | 36,28 | 29,44 | 29,44 | 2019/06/08 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Černošín | Tachov | 23,20 | 22,37 | 22,37 | 2024/08/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 2. | Černošín | Tachov | 24,02 | 34,94 | 24,02 | 2023/06/03 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 3. | Planá | Tachov | 27,81 | 25,31 | 25,31 | 2023/06/03 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 4. | Bor | Tachov | 25,38 | NP | 25,38 | 2019/06/08 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 5. | Nové Sedliště | Tachov | 35,06 | 25,39 | 25,39 | 2024/08/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 6. | Halže | Tachov | 43,13 | 26,88 | 26,88 | 2024/08/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 7. | Damnov | Tachov | NP | 27,46 | 27,46 | 2022/06/04 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 8. | Staré Sedliště | Tachov | 43,12 | 28,17 | 28,17 | 2024/08/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 9. | Stráž | Tachov | NP | 29,41 | 29,41 | 2024/08/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 10. | Damnov | Tachov | 38,17 | 34,33 | 34,33 | 2023/06/03 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 11. | Staré Sedliště | Tachov | 39,52 | 37,32 | 37,32 | 2023/06/03 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 12. | Kostelec | Tachov | NP | 38,61 | 38,61 | 2019/06/08 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 13. | Damnov | Tachov | 62,28 | 41,28 | 41,28 | 2019/06/08 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 14. | Stráž | Tachov | NP | 76,24 | 76,24 | 2023/06/03 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/05/30 | Bor - náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku | |
| 2024/08/10 | Bor - náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku | |
| 2023/06/03 | Bor, náhradní hřiště; 2dráhy, Soutěž v požárním útoku | |
| 2022/06/04 | Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku | |
| 2019/06/08 | Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku / 1 základna | |
| 2019/05/25 | Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku MH / 2 základny | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















