| Liga: | Extraliga ČR |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 06. 08. 2006 13:00 |
| Kontakt: | R. Slivka, Mírová 9, 747 23 Bo |
| Telefon: | +420 |
| Okres: | Opava |
| Kraj: | Moravskoslezský |
| Zadal: | Aleš Havelka |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nevcehle | Jihlava | 17,54 | 17,28 | 17,54 | |
| 2. | Kunovice | Vsetín | 18,06 | 17,14 | 18,06 | |
| 3. | Stará Ves | Frýdek-Místek | 18,64 | 18,28 | 18,64 | |
| 4. | Jistebník | Nový Jičín | 18,71 | 18,71 | 18,04 | |
| 5. | Mladecko | Opava | 19,65 | 19,31 | 19,65 | |
| 6. | Úherce | Plzeň-sever | 19,77 | 18,68 | 19,77 | |
| 7. | Hněvošice | Opava | 19,79 | 19,65 | 19,79 | |
| 8. | Loukov | Kroměříž | 19,92 | 18,88 | 19,92 | |
| 9. | Bartovice | Ostrava-město | 20,42 | 20,42 | 19,45 | |
| 10. | Lhotky | Žďár nad Sázavou | 22,29 | 19,45 | 22,29 | |
| 11. | Oprechtice | Frýdek-Místek | 23,44 | 23,44 | 19,50 | |
| 12. | Heřmanice | Ostrava-město | 27,33 | 25,94 | 27,33 | |
| 13. | Svoboda | Opava | 28,74 | 22,15 | 28,74 | |
| 14. | Štěpánkovice | Opava | NP | - | - | |
| 14. | Michálkovice | Ostrava-město | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Svinov B | Ostrava-město | 16,62 | 16,62 | 16,62 | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Nevcehle | Jihlava | 17,28 | 17,54 | 17,54 | 2006/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Malé Hoštice | Opava | 18,05 | 17,49 | 18,05 | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Kunovice | Vsetín | 17,14 | 18,06 | 18,06 | 2006/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Tošovice | Nový Jičín | 18,16 | 16,97 | 18,16 | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Bolatice | Opava | 18,40 | 17,34 | 18,40 | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Stará Ves | Frýdek-Místek | 18,28 | 18,64 | 18,64 | 2006/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Jistebník | Nový Jičín | 18,71 | 18,04 | 18,71 | 2006/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Služovice | Opava | 19,19 | 19,38 | 19,38 | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Mladecko | Opava | 19,31 | 19,65 | 19,65 | 2006/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Úherce | Plzeň-sever | 18,68 | 19,77 | 19,77 | 2006/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Hněvošice | Opava | 19,65 | 19,79 | 19,79 | 2006/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Loukov | Kroměříž | 18,88 | 19,92 | 19,92 | 2006/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Neplachovice | Opava | 19,72 | 20,28 | 20,28 | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Svoboda | Opava | 20,35 | 19,50 | 20,35 | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Bartovice | Ostrava-město | 20,42 | 19,45 | 20,42 | 2006/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Lhotky | Žďár nad Sázavou | 19,45 | 22,29 | 22,29 | 2006/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Oprechtice | Frýdek-Místek | 23,44 | 19,50 | 23,44 | 2006/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Heřmanice | Ostrava-město | 25,94 | 27,33 | 27,33 | 2006/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Svoboda | Opava | 22,15 | 28,74 | 28,74 | 2006/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Borová | Opava | 30,38 | 30,32 | 30,38 | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Proskovice | Ostrava-město | 30,86 | 17,40 | 30,86 | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Štěpánkovice | Opava | 21,16 | 32,81 | 32,81 | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Rohovládova Bělá | Pardubice | 22,43 | NP | NP | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Michálkovice | Ostrava-město | - | - | NP | 2006/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Štěpánkovice | Opava | - | - | NP | 2006/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vávrovice | Opava | 19,12 | 18,70 | 19,12 | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Služovice | Opava | 19,69 | 20,08 | 20,08 | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Velké Hoštice | Opava | 19,34 | 20,14 | 20,14 | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Proskovice | Ostrava-město | 21,78 | 20,97 | 21,78 | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Strahovice | Opava | 22,62 | 20,33 | 22,62 | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Bolatice | Opava | 61,59 | 62,29 | 62,29 | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Kobeřice | Opava | NP | NP | NP | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















