| Liga: | Hanácká extraliga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 09. 05. 2026 11:00 |
| Kontakt: | Lukáš Kyselý |
| Telefon: | 739733549 |
| Okres: | Olomouc |
| Kraj: | Olomoucký |
| Zadal: | BIOMAC Hanácká extraliga |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Těšetice Tyfočáci | Olomouc | 17,33 | 17,20 | 17,33 | |
| 2. | Bezděčí u Trnávky | Svitavy | 17,38 | 17,38 | 17,27 | |
| 3. | Nenakonice | Olomouc | 17,57 | 17,55 | 17,57 | |
| 4. | Velká Bystřice | Olomouc | 17,94 | 17,94 | 17,30 | |
| 5. | Brníčko | Šumperk | 18,06 | 18,06 | 17,98 | |
| 6. | Nová Dědina | Olomouc | 18,12 | 18,12 | 17,81 | |
| 7. | Bludov | Šumperk | 18,28 | 18,28 | 18,19 | |
| 8. | Hrabová | Šumperk | 18,72 | 18,72 | 17,64 | |
| 9. | Chořelice | Olomouc | 19,04 | 19,04 | 18,25 | |
| 10. | Dolany | Olomouc | 19,38 | 19,38 | 18,42 | |
| 11. | Náměšť na Hané | Olomouc | 20,02 | 19,63 | 20,02 | |
| 12. | Hrabišín | Šumperk | 20,30 | 19,96 | 20,30 | |
| 13. | Střelice | Olomouc | 32,96 | 17,76 | 32,96 | |
| 14. | Tršice | Olomouc | 40,22 | 31,05 | 40,22 | |
| 15. | Drahanovice | Olomouc | NP | NP | NP | |
| 15. | Olešnice Rezerva | Olomouc | NP | NP | NP | |
| 15. | Břevenec | Olomouc | NP | NP | NP | |
| 15. | Janovice | Bruntál | NP | NP | NP | |
| 15. | Bílovice C odpad | Prostějov | NP | NP | NP | |
| 15. | Ludéřov | Olomouc | NP | NP | NP | |
| 15. | Nemrlov | Šumperk | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nová Dědina | Olomouc | 17,38 | 17,38 | 16,87 | |
| 2. | Dub nad Moravou | Olomouc | 17,43 | 17,43 | 16,61 | |
| 3. | Bezděčí u Trnávky | Svitavy | 19,17 | 18,65 | 19,17 | |
| 4. | Velký Týnec | Olomouc | 19,65 | 19,12 | 19,65 | |
| 5. | Haňovice | Olomouc | 19,79 | 19,01 | 19,79 | |
| 6. | Cholina | Olomouc | 19,84 | 19,40 | 19,84 | |
| 7. | Hrabišín | Šumperk | 20,08 | 20,08 | 19,70 | |
| 8. | Přáslavice | Olomouc | 20,44 | 19,71 | 20,44 | |
| 9. | Náměšť na Hané | Olomouc | 20,93 | 20,93 | 19,64 | |
| 10. | Břidličná | Bruntál | 22,57 | 22,57 | 21,80 | |
| 11. | Chořelice | Olomouc | 23,59 | 23,59 | 20,45 | |
| 12. | Nemrlov | Šumperk | 24,89 | 17,76 | 24,89 | |
| 13. | Doloplazy | Olomouc | 28,71 | 19,08 | 28,71 | |
| 14. | Kožušany | Olomouc | 30,07 | 30,07 | 19,14 | |
| 15. | Dolany | Olomouc | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Plumlov | Prostějov | 16,41 | 15,90 | 16,41 | 2013/07/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Plumlov | Prostějov | 16,83 | 15,98 | 16,83 | 2016/07/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Loučany | Olomouc | 16,88 | 16,96 | 16,96 | 2019/05/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Plumlov | Prostějov | 17,01 | 16,52 | 17,01 | 2019/05/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Olešnice | Olomouc | 16,96 | 17,15 | 17,15 | 2019/05/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Nemrlov | Šumperk | 16,65 | 17,15 | 17,15 | 2017/07/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Hrabišín | Šumperk | 16,50 | 17,21 | 17,21 | 2019/05/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Čelechovice na Hané | Prostějov | 17,11 | 17,28 | 17,28 | 2015/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Plinkout | Olomouc | 17,28 | 17,29 | 17,29 | 2016/07/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Radíkov | Přerov | - | - | 17,33 | 2007/06/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Těšetice Tyfočáci | Olomouc | 17,20 | 17,33 | 17,33 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Nová Dědina | Olomouc | 17,37 | 17,37 | 17,37 | 2017/07/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Bezděčí u Trnávky | Svitavy | 17,38 | 17,27 | 17,38 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Hrabišín | Šumperk | 17,41 | 16,56 | 17,41 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Hrabišín | Šumperk | 17,13 | 17,43 | 17,43 | 2016/07/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Cholina | Olomouc | 17,46 | 17,47 | 17,47 | 2013/07/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Ostrava Nemrlov | Ostrava-město | 17,26 | 17,51 | 17,51 | 2014/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Domamyslice | Prostějov | 17,53 | 17,51 | 17,53 | 2013/07/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Břevenec | Olomouc | 17,17 | 17,56 | 17,56 | 2015/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Nenakonice | Olomouc | 17,55 | 17,57 | 17,57 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Bolatice | Opava | - | - | 17,58 | 2007/06/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Radíkov | Přerov | - | - | 17,59 | 2005/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Nevcehle | Jihlava | 17,06 | 17,60 | 17,60 | 2006/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Nemrlov | Šumperk | 17,67 | 17,36 | 17,67 | 2019/05/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Úherce | Plzeň-sever | 17,01 | 17,68 | 17,68 | 2006/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Mniší | Nový Jičín | 17,71 | 17,54 | 17,71 | 2004/06/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Petrovice | Třebíč | - | - | 17,72 | 2005/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Plumlov | Prostějov | - | - | 17,72 | 2005/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Litava | Brno-venkov | - | - | 17,73 | 2007/06/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Plinkout | Olomouc | 17,68 | 17,74 | 17,74 | 2013/07/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Haňovice | Olomouc | 17,76 | 17,81 | 17,81 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Hrabišín | Šumperk | 17,89 | 17,65 | 17,89 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Dolní Libina | Šumperk | 17,84 | 18,01 | 18,01 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Dolany | Olomouc | 18,81 | 18,98 | 18,98 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Velký Týnec | Olomouc | 18,44 | 19,35 | 19,35 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Vojnice | Olomouc | 19,57 | 19,55 | 19,57 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Nová Dědina | Olomouc | 20,05 | 19,66 | 20,05 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Cholina | Olomouc | 20,07 | 18,13 | 20,07 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Šumvald | Olomouc | 23,20 | 23,16 | 23,20 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Dub nad Moravou | Olomouc | 26,12 | 23,66 | 26,12 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Droždín Chvádrož | Olomouc | NP | NP | NP | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Třeština | Šumperk | NP | NP | NP | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/05/09 | Břevenec, BHE Břevenec (3B) | |
| 2024/05/11 | Břevenec, Břevenec (3B) | |
| 2023/05/28 | Břevenec, 2. kolo BIOMAC HE - Břevenec (3B) | |
| 2022/05/29 | Břevenec, 2. kolo BIOMAC HE - Břevenec (3B) | |
| 2019/05/08 | Břevenec Hřiště, Břevenec | |
| 2018/05/08 | Břevenec - hřiště, Břevenec | |
| 2017/07/05 | Břevenec - hřiště, Břevenec | |
| 2017/05/06 | Břevenec, Břevenec - TOHATSU FIRE CUP | |
| 2016/07/05 | Břevenec - hřiště, Hanácká extraliga 3B | |
| 2016/05/07 | Břevenec - hřiště, Břevenec - TOHATSU FIRE CUP | |
| 2015/07/06 | Břevenec, Břevenec | |
| 2015/04/25 | Břevenec - hřiště, TOHATSU FIRECUP | |
| 2014/07/06 | Břevenec, O pohár , hřiště | |
| 2013/07/07 | Břevenec - hřiště, | |
| 2007/06/16 | Břevenec, OL, | |
| 2006/07/15 | Břevenec, OL, | |
| 2005/07/23 | Břevenec, OL, | |
| 2004/06/19 | Břevenec, OL, | |
| 2003/06/07 | Břevenec, OL, | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















