| Liga: | Západočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 29. 08. 2010 10:00 |
| Kontakt: | p. Miroslav Melek |
| Telefon: | +420777143355 |
| Okres: | Příbram |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Poděvousy | Domažlice | 18,14 | 17,74 | 18,14 | |
| 2. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 20,02 | 20,00 | 20,02 | |
| 3. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 20,19 | 19,96 | 20,19 | |
| 4. | Bučí | Plzeň-sever | 20,44 | 18,85 | 20,44 | |
| 5. | Chlum | Plzeň-jih | 21,04 | 20,78 | 21,04 | |
| 6. | Chotíkov | Plzeň-sever | 21,31 | 20,90 | 21,31 | |
| 7. | Hůrky | Rokycany | 22,02 | 20,61 | 22,02 | |
| 8. | Chválenice | Plzeň-jih | 23,21 | 16,97 | 23,21 | |
| 9. | Horní Hradiště | Plzeň-sever | 23,36 | 20,36 | 23,36 | |
| 10. | Seč | Plzeň-jih | 25,62 | 24,03 | 25,62 | |
| 11. | Mrtník | Plzeň-sever | 27,96 | 27,96 | 27,93 | |
| 12. | Chotilsko | Příbram | 35,79 | 21,96 | 35,79 | |
| 13. | Strýčkovice | Domažlice | 40,77 | 40,77 | 20,07 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | - | - | 14,32 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Buková | Příbram | - | - | 14,78 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Hlubyně | Příbram | - | - | 14,78 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Radětice | Příbram | - | - | 14,84 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Chrást | Příbram | - | - | 14,90 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Sedlčany | Příbram | - | - | 15,00 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Nahoruby | Benešov | - | - | 15,23 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Jesenice | Příbram | - | - | 15,26 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Radíč | Příbram | - | - | 15,73 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Kotenčice | Příbram | - | - | 15,73 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Nalžovice | Příbram | - | - | 16,15 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Líchovy | Příbram | - | - | 16,25 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Chářovice B | Benešov | - | - | 16,26 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Křížkový Újezdec | Praha-východ | - | - | 16,31 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Broumy | Beroun | - | - | 16,56 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Štítary | Domažlice | - | - | 16,79 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Voltýřov | Příbram | - | - | 16,89 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Svaté Pole | Příbram | - | - | 16,90 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Záborná Lhota | Příbram | - | - | 17,29 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Suchodol | Příbram | - | - | 17,59 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Věšín | Příbram | - | - | 17,64 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Žebnice | Plzeň-sever | - | - | 18,06 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Skalice | Příbram | - | - | 18,71 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Zalužany | Příbram | - | - | 19,92 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Křečovice | Benešov | - | - | 20,09 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Starosedlský Hrádek | Příbram | - | - | NP | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Poděvousy | Domažlice | - | - | NP | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Vranovice Peklo | Příbram | - | - | NP | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chválenice | Plzeň-jih | 17,14 | 17,45 | 17,45 | 2015/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Chválenice | Plzeň-jih | 17,54 | 17,17 | 17,54 | 2012/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Hlubyně | Příbram | - | - | 17,62 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Líchovy | Příbram | - | - | 17,62 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Skalice | Příbram | - | - | 17,85 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 17,87 | 17,61 | 17,87 | 2012/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Poděvousy | Domažlice | 17,74 | 18,14 | 18,14 | 2010/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Štítary | Domažlice | - | - | 18,18 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Zalužany | Příbram | - | - | 18,31 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Chválenice | Plzeň-jih | 17,91 | 18,48 | 18,48 | 2013/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Petrovice | Příbram | 18,66 | 17,63 | 18,66 | 2014/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Strýčkovice | Domažlice | 17,70 | 18,72 | 18,72 | 2012/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Chválenice | Plzeň-jih | 17,48 | 18,79 | 18,79 | 2014/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Bučí | Plzeň-sever | 17,42 | 18,84 | 18,84 | 2012/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Zalužany | Příbram | 18,39 | 18,90 | 18,90 | 2013/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Úněšov | Plzeň-sever | 18,66 | 18,93 | 18,93 | 2015/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Chotíkov | Plzeň-sever | 19,05 | 18,73 | 19,05 | 2015/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Malé Přílepy Modré | Beroun | - | - | 19,10 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Strýčkovice | Domažlice | 18,34 | 19,20 | 19,20 | 2013/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 19,34 | 18,70 | 19,34 | 2015/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Štěnovický Borek | Plzeň-jih | 18,61 | 19,38 | 19,38 | 2014/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Štěnovický Borek | Plzeň-jih | 18,23 | 19,45 | 19,45 | 2013/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Daměnice | Benešov | - | - | 19,46 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Bučí | Plzeň-sever | 19,62 | 18,39 | 19,62 | 2008/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Poděvousy | Domažlice | 18,68 | 19,64 | 19,64 | 2008/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Štěnovický Borek | Plzeň-jih | 19,57 | 19,65 | 19,65 | 2015/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Dvorce | Tábor | 19,67 | 17,99 | 19,67 | 2015/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Chotíkov | Plzeň-sever | 18,90 | 19,70 | 19,70 | 2012/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Broumy | Beroun | - | - | 19,71 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 19,78 | 19,17 | 19,78 | 2012/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Jiří Šmolík | 17,67 | 25 | 19.08.2010 21:25 | |
| Petr Jezek | 17,65 | 23 | 16.08.2010 10:08 | |
| Václav Fiala | 17,65 | 23 | 24.08.2010 10:49 | |
| Kay | 17,72 | 20 | 16.08.2010 10:06 | |
| Andrea Kiesenbauerová | 17,58 | 16 | 27.08.2010 10:03 | |
| cibas | 17,76 | 16 | 27.08.2010 22:48 | |
| Vlastimil Žák | 17,77 | 15 | 27.08.2010 21:31 | |
| Filip Štochl | 17,78 | 14 | 27.08.2010 10:45 | |
| Petr Kašpar | 17,55 | 13 | 15.08.2010 21:48 | |
| Kakamil | 17,79 | 13 | 27.08.2010 22:22 | |
| Tomáš ŠKOLNÍK Svoboda | 17,54 | 12 | 23.08.2010 14:03 | |
| Zbyněk Šebek | 17,80 | 12 | 15.08.2010 10:12 | |
| Petr Frána | 17,80 | 12 | 28.08.2010 07:06 | |
| Miroslav Hošek | 17,53 | 11 | 15.08.2010 11:26 | |
| Luděk Bech | 17,81 | 11 | 23.08.2010 08:46 | |
| Redakce FireSport | 17,82 | 10 | 29.08.2010 07:21 | |
| ohio | 17,83 | 9 | 28.08.2010 10:58 | |
| Lucík | 17,84 | 8 | 27.08.2010 21:41 | |
| Anděla Mašková | 17,88 | 4 | 16.08.2010 12:59 | |
| Libor Valeš | 17,90 | 2 | 27.08.2010 06:20 | |
| Matoušek Ladislav | 17,29 | 0 | 16.08.2010 09:57 | |
| Luboš Balvín | 17,41 | 0 | 16.08.2010 11:07 | |
| Jan Hůla | 17,92 | 0 | 17.08.2010 16:07 | |
| Milan Polívka | 17,95 | 0 | 16.08.2010 11:30 | |
| Petr Skala | 18,00 | 0 | 19.08.2010 07:28 | |
| teplak | 18,09 | 0 | 28.08.2010 07:25 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Andrea Kiesenbauerová | 18,12 | 23 | 27.08.2010 10:04 | |
| cibas | 18,12 | 23 | 27.08.2010 22:48 | |
| Petr Kašpar | 18,11 | 22 | 15.08.2010 21:49 | |
| Kay | 18,10 | 21 | 16.08.2010 10:06 | |
| Petr Frána | 18,20 | 19 | 28.08.2010 07:07 | |
| Libor Valeš | 18,20 | 19 | 27.08.2010 06:20 | |
| ohio | 18,05 | 16 | 28.08.2010 10:58 | |
| Matoušek Ladislav | 18,24 | 15 | 16.08.2010 09:57 | |
| Zbyněk Šebek | 18,00 | 11 | 15.08.2010 10:12 | |
| Redakce FireSport | 17,97 | 8 | 29.08.2010 07:22 | |
| Luboš Balvín | 17,95 | 6 | 16.08.2010 11:08 | |
| Filip Štochl | 18,34 | 5 | 27.08.2010 10:46 | |
| Petr Jezek | 17,90 | 1 | 16.08.2010 10:08 | |
| Vlastimil Žák | 17,50 | 0 | 27.08.2010 21:32 | |
| Petr Skala | 17,60 | 0 | 19.08.2010 07:28 | |
| Miroslav Hošek | 17,65 | 0 | 15.08.2010 11:26 | |
| Tomáš ŠKOLNÍK Svoboda | 17,89 | 0 | 23.08.2010 14:03 | |
| Václav Fiala | 18,45 | 0 | 24.08.2010 10:48 | |
| Lucík | 18,49 | 0 | 27.08.2010 21:41 | |
| Luděk Bech | 18,50 | 0 | 23.08.2010 08:47 | |
| Anděla Mašková | 18,52 | 0 | 16.08.2010 12:58 | |
| Kakamil | 18,62 | 0 | 27.08.2010 22:23 | |
| Milan Polívka | 18,67 | 0 | 16.08.2010 11:31 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2018/08/05 | Bezděkov pod Třemšínem, O pohár SDH Bezděkov pod Třemšínem | |
| 2015/08/16 | Bezděkov pod Třemšínem, O Brdský pohár | |
| 2014/09/07 | Bezděkov pod Třemšínem, O Brdský pohár | |
| 2013/09/07 | Bezděkov pod Třem., O pohár starosty obce | |
| 2012/08/25 | Bezděkov pod Třem., O pohár starosty obce | |
| 2012/05/05 | Bezděkově pod Třem., Tréninkový Camp 2012 | |
| 2010/08/29 | Bezděkov pod Třemšínem (PB), O pohár starosty obce | |
| 2009/08/16 | Bezděkov pod Třemšínem (PB), O pohár starosty obce | |
| 2008/08/31 | Bezděkov pod Třemšínem (PB), O pohár starosty obce | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















