| Liga: | Táborská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 19. 08. 2018 11:00 |
| Kontakt: | Jan Čížek |
| Telefon: | 773 455 350 |
| Okres: | Tábor |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Patrik Baláž |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ústrašice | Tábor | 17,48 | 17,48 | 16,74 | |
| 2. | Chotěmice | Tábor | 17,66 | 17,66 | 17,01 | |
| 3. | Dvorce A | Tábor | 17,82 | 17,82 | 16,24 | |
| 4. | Slapy | Tábor | 17,87 | 17,20 | 17,87 | |
| 5. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 18,16 | 18,16 | 17,78 | |
| 6. | Bezděčín | Tábor | 18,21 | 17,14 | 18,21 | |
| 7. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 18,39 | 18,39 | 17,07 | |
| 8. | Smrkov | Tábor | 19,04 | 18,00 | 19,04 | |
| 9. | Zhoř u Tábora | Tábor | 19,14 | 19,14 | 17,51 | |
| 10. | Dvorce B | Tábor | 19,23 | 19,23 | 19,17 | |
| 11. | Chválkov | Pelhřimov | 20,25 | 19,56 | 20,25 | |
| 12. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 20,47 | 20,47 | 19,41 | |
| 13. | Želeč | Tábor | 20,52 | 20,52 | 19,88 | |
| 14. | Lom | Tábor | 21,08 | 21,08 | 18,77 | |
| 15. | Chrbonín | Tábor | 23,72 | 22,70 | 23,72 | |
| 16. | Tábor dorostenky | Tábor | 39,32 | 39,32 | 36,62 | |
| 17. | Kamenná Lhota | Tábor | 39,47 | 37,95 | 39,47 | |
| 18. | Kozmice | Tábor | NP | NP | NP |
Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chotěmice | Tábor | 14,25 | 14,25 | 14,24 | |
| 2. | Slapy | Tábor | 15,74 | 15,74 | 15,11 | |
| 3. | Zdislavice | Benešov | 15,85 | 14,36 | 15,85 | |
| 4. | Drunče | Jindřichův Hradec | 16,66 | 16,66 | 16,22 | |
| 5. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bohdalín | Pelhřimov | 16,28 | 16,50 | 16,50 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Žďár | Jindřichův Hradec | 16,57 | 16,59 | 16,59 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Chotěmice | Tábor | 16,30 | 16,64 | 16,64 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 16,91 | 16,70 | 16,91 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Žernovice | Prachatice | 16,51 | 16,92 | 16,92 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Daměnice | Benešov | 16,97 | 16,74 | 16,97 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Bohdalín | Pelhřimov | 16,97 | 16,92 | 16,97 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Šipoun | Prachatice | 16,98 | 16,62 | 16,98 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Jaronice | České Budějovice | 16,61 | 17,02 | 17,02 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Žďár | Jindřichův Hradec | 17,02 | 16,60 | 17,02 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Jaronice | České Budějovice | 17,08 | 16,77 | 17,08 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Chotěmice | Tábor | 16,63 | 17,12 | 17,12 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 16,55 | 17,13 | 17,13 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Zdislavice | Benešov | 17,08 | 17,14 | 17,14 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Zdislavice | Benešov | 17,17 | 16,81 | 17,17 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Stoklasná Lhota | Tábor | 17,19 | 16,96 | 17,19 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Skrýchov u Malšic | Tábor | 17,19 | 16,83 | 17,19 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Dobronice u Chýnova | Tábor | 16,99 | 17,20 | 17,20 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Dobronice u Chýnova | Tábor | 17,04 | 17,23 | 17,23 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 17,33 | 16,90 | 17,33 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Chýnov | Tábor | 16,55 | 17,34 | 17,34 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Nová Ves u Chýnova | Tábor | 17,36 | 16,79 | 17,36 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 17,28 | 17,37 | 17,37 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Slapy | Tábor | 17,37 | 16,98 | 17,37 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Chářovice Špona | Benešov | 17,38 | 17,26 | 17,38 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 17,49 | 17,38 | 17,49 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Drunče | Jindřichův Hradec | 17,51 | 17,28 | 17,51 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Milenovice | Písek | 17,56 | 17,25 | 17,56 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Stoklasná Lhota | Tábor | 17,58 | 17,47 | 17,58 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Krotějov Sport | Tábor | 16,38 | 17,67 | 17,67 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2023/08/19 | Bezděčín, O pohár SDH Bezděčín | |
| 2019/08/18 | Bezděčín, O pohár SDH Bezděčín | |
| 2018/08/19 | Bezděčín, O pohár SDH Bezděčín | |
| 2017/08/20 | Bezděčín, O pohár | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















