Benešov u Semil 2014 (Semily)
Benešovský pohár
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Jizerská liga |
| Stránky pořadatele: | http://www.sdhbenesovusemil.estranky.cz/ |
| Kdy: | 28. 09. 2014 10:00 |
| Kontakt: | Zdeněk Menšík |
| Telefon: | 737169988 |
| Okres: | Semily |
| Kraj: | Liberecký |
| Zadal: | Kateřina Kmínková |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Benešov u Semil | Semily | 17,22 | 17,22 | 16,72 | 0,50 |
|
![]() | 2. | Chrášťany | Litoměřice | 17,51 | 17,51 | 16,10 | 1,41 |
|
![]() | 3. | Sychrov | Mladá Boleslav | 18,05 | 18,05 | 17,69 | 0,36 |
|
![]() | 4. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 18,08 | 18,08 | 17,39 | 0,69 |
|
![]() | 5. | Libuň | Jičín | 18,51 | 18,35 | 18,51 | 0,16 |
|
![]() | 6. | Borovice | Mladá Boleslav | 18,91 | 18,91 | 17,00 | 1,91 |
|
![]() | 7. | Huť | Jablonec nad Nisou | 18,94 | 18,94 | 17,80 | 1,14 |
|
![]() | 8. | Malá Skála Áčko | Jablonec nad Nisou | 19,45 | 17,51 | 19,45 | 1,94 | |
![]() | 9. | Myštěves | Hradec Králové | 20,68 | 20,68 | 20,16 | 0,52 |
|
![]() | 10. | Jeřmanice | Liberec | 23,31 | 21,62 | 23,31 | 1,69 |
|
![]() | 11. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 24,59 | 24,12 | 24,59 | 0,47 |
|
![]() | 12. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 33,65 | 33,65 | 32,40 | 1,25 |
|
![]() | 13. | Jablonec nad Jizerou | Semily | NP | NP | NP | - |
|
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Jablonec nad Jizerou | Semily | 16,19 | 16,22 | 16,22 | 2016/09/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,14 | 16,23 | 16,23 | 2016/09/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Bašnice | Jičín | 15,63 | 16,38 | 16,38 | 2016/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | 16,40 | 16,36 | 16,40 | 2021/09/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,51 | 16,13 | 16,51 | 2014/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 16,52 | 16,24 | 16,52 | 2016/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Bašnice | Jičín | 16,57 | 16,53 | 16,57 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 16,61 | 16,03 | 16,61 | 2014/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 16,32 | 16,63 | 16,63 | 2019/09/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,63 | 16,64 | 16,64 | 2021/09/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Chrášťany | Litoměřice | 16,11 | 16,66 | 16,66 | 2016/09/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Dobšín Kamenice | Mladá Boleslav | 16,73 | 16,52 | 16,73 | 2023/09/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Stará Říše | Jihlava | 16,55 | 16,73 | 16,73 | 2016/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Oponešice | Třebíč | 16,77 | 16,30 | 16,77 | 2016/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Obrubce | Mladá Boleslav | 16,80 | 16,59 | 16,80 | 2019/09/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Jankov | Benešov | 16,81 | 16,64 | 16,81 | 2013/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,21 | 16,81 | 16,81 | 2023/09/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Stará Říše | Jihlava | 16,81 | 16,18 | 16,81 | 2015/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 16,81 | 16,83 | 16,83 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 16,57 | 16,87 | 16,87 | 2014/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Starý Lískovec Sport | Brno-město | 16,75 | 16,89 | 16,89 | 2013/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,89 | 16,52 | 16,89 | 2016/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,91 | 16,59 | 16,91 | 2022/09/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Dubenec | Trutnov | 16,61 | 16,93 | 16,93 | 2023/09/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 16,89 | 16,94 | 16,94 | 2015/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Plumlov | Prostějov | 16,95 | 16,14 | 16,95 | 2014/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Letohrad - Kunčice B | Ústí nad Orlicí | 16,50 | 16,96 | 16,96 | 2013/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Libuň | Jičín | - | - | 16,97 | 2013/09/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Trnava | Třebíč | 16,43 | 16,98 | 16,98 | 2014/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Jirkov | Jablonec nad Nisou | 16,88 | 16,98 | 16,98 | 2019/09/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'order by V.cas,A.kdy,V.kategorieid' at line 19 in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php:22020
Stack trace:
#0 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22020): mysqli_query()
#1 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22412): sels()
#2 {main}
thrown in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php on line 22020













