| Liga: | Jizerská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 26. 09. 2020 10:00 |
| Kontakt: | Zdeněk Menšík |
| Telefon: | 737 169 988 |
| Okres: | Semily |
| Kraj: | Liberecký |
| Zadal: | Veronika Slavíková |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Veselá | Semily | 17,70 | 17,36 | 17,70 | |
| 2. | Sychrov | Mladá Boleslav | 18,25 | 17,51 | 18,25 | |
| 3. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 19,02 | 18,82 | 19,02 | |
| 4. | Benešov u Semil | Semily | 19,09 | 18,81 | 19,09 | |
| 5. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 19,50 | 18,94 | 19,50 | |
| 6. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 19,52 | 19,16 | 19,52 | |
| 7. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 19,94 | 17,93 | 19,94 | |
| 8. | Mříčná | Semily | 19,97 | 19,58 | 19,97 | |
| 9. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 20,35 | 20,35 | 20,31 | |
| 10. | Zlatá Olešnice | Jablonec nad Nisou | 22,38 | 18,45 | 22,38 | |
| 11. | Košťálov | Semily | 24,09 | 24,09 | 17,59 | |
| 12. | Katusice | Mladá Boleslav | 30,55 | 30,55 | 29,86 | |
| 13. | Ploukonice | Semily | NP | NP | NP | |
| 13. | Břehy | Mladá Boleslav | NP | NP | NP | |
| 13. | Sychrov OLE | Mladá Boleslav | NP | NP | NP | |
| 13. | Bechov | Mladá Boleslav | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chrášťany | Litoměřice | 16,10 | 15,94 | 16,10 | 2015/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Ploukonice | Semily | 15,79 | 16,14 | 16,14 | 2022/09/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Košťálov | Semily | 16,18 | 16,28 | 16,28 | 2016/09/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Chrášťany | Litoměřice | 16,21 | 16,33 | 16,33 | 2014/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Radíkov | Přerov | 16,14 | 16,38 | 16,38 | 2013/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Radíkov | Olomouc | 16,39 | 16,07 | 16,39 | 2014/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Chrášťany | Litoměřice | 15,72 | 16,48 | 16,48 | 2013/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Košťálov | Semily | 16,22 | 16,50 | 16,50 | 2019/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Jablonec nad Jizerou | Semily | 1,65 | 16,24 | 16,50 | 2017/09/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Sychotín | Blansko | 16,42 | 16,54 | 16,54 | 2015/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Vitiněves | Jičín | 16,62 | 16,15 | 16,62 | 2013/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Košťálov | Semily | 16,02 | 16,67 | 16,67 | 2018/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Bohuslavice Grizzlymotor | Náchod | 16,76 | 16,54 | 16,76 | 2023/09/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Myštěves | Hradec Králové | 16,84 | 16,72 | 16,84 | 2014/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Sychotín | Blansko | 16,84 | 16,32 | 16,84 | 2013/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Vitiněves | Jičín | 16,86 | 16,41 | 16,86 | 2015/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Radíkov | Přerov | 16,90 | 16,00 | 16,90 | 2016/08/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Libuň | Jičín | 16,96 | 16,61 | 16,96 | 2016/09/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Myštěves | Hradec Králové | 16,90 | 16,98 | 16,98 | 2023/09/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Borovice | Mladá Boleslav | 17,00 | 16,34 | 17,00 | 2016/09/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Katusice | Mladá Boleslav | 17,01 | 16,67 | 17,01 | 2018/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Benešov u Semil | Semily | 17,01 | 16,48 | 17,01 | 2016/09/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Košťálov | Semily | 16,23 | 17,03 | 17,03 | 2021/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Libuň | Jičín | 16,66 | 17,03 | 17,03 | 2015/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Benešov u Semil | Semily | 17,10 | 16,69 | 17,10 | 2019/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Nevcehle | Jihlava | 16,84 | 17,10 | 17,10 | 2014/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Katusice | Mladá Boleslav | 16,68 | 17,11 | 17,11 | 2019/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Louňovice pod Blaníkem | Benešov | 16,60 | 17,13 | 17,13 | 2015/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Dlouhá Ves | Rychnov nad Kněžnou | 17,07 | 17,15 | 17,15 | 2018/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Libuň | Jičín | 16,72 | 17,19 | 17,19 | 2018/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Martin Bušek | 16,68 | 0 | 23.09.2020 12:57 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















