| Liga: | Jizerská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 26. 09. 2020 10:00 |
| Kontakt: | Zdeněk Menšík |
| Telefon: | 737 169 988 |
| Okres: | Semily |
| Kraj: | Liberecký |
| Zadal: | Veronika Slavíková |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Veselá | Semily | 17,70 | 17,36 | 17,70 | |
| 2. | Sychrov | Mladá Boleslav | 18,25 | 17,51 | 18,25 | |
| 3. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 19,02 | 18,82 | 19,02 | |
| 4. | Benešov u Semil | Semily | 19,09 | 18,81 | 19,09 | |
| 5. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 19,50 | 18,94 | 19,50 | |
| 6. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 19,52 | 19,16 | 19,52 | |
| 7. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 19,94 | 17,93 | 19,94 | |
| 8. | Mříčná | Semily | 19,97 | 19,58 | 19,97 | |
| 9. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 20,35 | 20,35 | 20,31 | |
| 10. | Zlatá Olešnice | Jablonec nad Nisou | 22,38 | 18,45 | 22,38 | |
| 11. | Košťálov | Semily | 24,09 | 24,09 | 17,59 | |
| 12. | Katusice | Mladá Boleslav | 30,55 | 30,55 | 29,86 | |
| 13. | Ploukonice | Semily | NP | NP | NP | |
| 13. | Břehy | Mladá Boleslav | NP | NP | NP | |
| 13. | Sychrov OLE | Mladá Boleslav | NP | NP | NP | |
| 13. | Bechov | Mladá Boleslav | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Jablonec nad Jizerou | Semily | 16,19 | 16,22 | 16,22 | 2016/09/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,14 | 16,23 | 16,23 | 2016/09/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Bašnice | Jičín | 15,63 | 16,38 | 16,38 | 2016/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | 16,40 | 16,36 | 16,40 | 2021/09/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,51 | 16,13 | 16,51 | 2014/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 16,52 | 16,24 | 16,52 | 2016/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Bašnice | Jičín | 16,57 | 16,53 | 16,57 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 16,61 | 16,03 | 16,61 | 2014/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 16,32 | 16,63 | 16,63 | 2019/09/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,63 | 16,64 | 16,64 | 2021/09/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Chrášťany | Litoměřice | 16,11 | 16,66 | 16,66 | 2016/09/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Dobšín Kamenice | Mladá Boleslav | 16,73 | 16,52 | 16,73 | 2023/09/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Stará Říše | Jihlava | 16,55 | 16,73 | 16,73 | 2016/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Oponešice | Třebíč | 16,77 | 16,30 | 16,77 | 2016/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Obrubce | Mladá Boleslav | 16,80 | 16,59 | 16,80 | 2019/09/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Stará Říše | Jihlava | 16,81 | 16,18 | 16,81 | 2015/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Jankov | Benešov | 16,81 | 16,64 | 16,81 | 2013/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,21 | 16,81 | 16,81 | 2023/09/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 16,81 | 16,83 | 16,83 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 16,57 | 16,87 | 16,87 | 2014/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,89 | 16,52 | 16,89 | 2016/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Starý Lískovec Sport | Brno-město | 16,75 | 16,89 | 16,89 | 2013/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,91 | 16,59 | 16,91 | 2022/09/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Dubenec | Trutnov | 16,61 | 16,93 | 16,93 | 2023/09/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 16,89 | 16,94 | 16,94 | 2015/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Plumlov | Prostějov | 16,95 | 16,14 | 16,95 | 2014/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Letohrad - Kunčice B | Ústí nad Orlicí | 16,50 | 16,96 | 16,96 | 2013/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Libuň | Jičín | - | - | 16,97 | 2013/09/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Trnava | Třebíč | 16,43 | 16,98 | 16,98 | 2014/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Jirkov | Jablonec nad Nisou | 16,88 | 16,98 | 16,98 | 2019/09/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Martin Bušek | 16,68 | 0 | 23.09.2020 12:57 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















