| Liga: | Pelhřimovská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 07. 07. 2018 21:00 |
| Kontakt: | Drahomír Taclík |
| Telefon: | 733 547 475 |
| Okres: | Jihlava |
| Kraj: | Vysočina |
| Zadal: | Ondřej Pecha |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 17,85 | - | - | |
| 2. | Zajíčkov | Pelhřimov | 18,00 | - | - | |
| 3. | Dolní Cerekev | Jihlava | 18,35 | - | - | |
| 4. | Strachoňovice | Jihlava | 20,79 | - | - | |
| 5. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 21,12 | - | - | |
| 6. | Choustník | Tábor | 21,48 | - | - | |
| 7. | Střížov | Jihlava | 22,29 | - | - | |
| 8. | Lomnice nad Lužnicí | Jindřichův Hradec | 22,34 | - | - | |
| 9. | Mysletice | Jihlava | 22,37 | - | - | |
| 10. | Batelov | Jihlava | 22,66 | - | - | |
| 11. | Milíčov | Jihlava | 24,93 | - | - | |
| 12. | Cizkrajov | Jindřichův Hradec | 26,49 | - | - | |
| 13. | Chválkov | Pelhřimov | 33,58 | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Milíčov | Jihlava | 14,46 | 14,54 | 14,54 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Sedlatice A | Jihlava | 14,59 | 14,71 | 14,71 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 14,86 | 14,37 | 14,86 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Krasonice | Jihlava | 15,05 | 14,76 | 15,05 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Markvarec | Jindřichův Hradec | 14,89 | 15,14 | 15,14 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Milíčov | Jihlava | 15,08 | 15,22 | 15,22 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Libkova Voda | Pelhřimov | 14,74 | 15,27 | 15,27 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Markvarec | Jindřichův Hradec | 15,22 | 15,35 | 15,35 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Dolní Němčice | Jindřichův Hradec | 15,35 | 14,65 | 15,35 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 14,86 | 15,37 | 15,37 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Heřmaneč | Jindřichův Hradec | 14,82 | 15,45 | 15,45 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Žirovnice | Pelhřimov | 15,21 | 15,49 | 15,49 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Markvarec | Jindřichův Hradec | 15,41 | 15,50 | 15,50 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Dešná B | Jindřichův Hradec | 15,31 | 15,55 | 15,55 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Dešná B | Jindřichův Hradec | 15,60 | 15,12 | 15,60 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 15,69 | 15,01 | 15,69 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Žirovnice | Pelhřimov | 15,61 | 15,71 | 15,71 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Strmilov | Jindřichův Hradec | 15,19 | 15,80 | 15,80 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Heřmaneč | Jindřichův Hradec | 15,36 | 15,82 | 15,82 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Batelov | Jihlava | 15,67 | 15,86 | 15,86 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Sedlatice EX | Jihlava | 15,93 | 15,73 | 15,93 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Žirovnice | Pelhřimov | 15,94 | 15,17 | 15,94 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Sedlatice B | Jihlava | 15,97 | 15,67 | 15,97 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Dolní Němčice | Jindřichův Hradec | 14,60 | 15,99 | 15,99 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Dešná B | Jindřichův Hradec | 15,19 | 15,99 | 15,99 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Strachoňovice | Jihlava | 15,75 | 16,02 | 16,02 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Batelov | Jihlava | 15,33 | 16,05 | 16,05 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Krasonice | Jihlava | 14,94 | 16,09 | 16,09 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Dolní Němčice | Jindřichův Hradec | 16,25 | 15,34 | 16,25 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Libkova Voda | Pelhřimov | 16,06 | 16,31 | 16,31 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | - | - | 17,85 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Zajíčkov | Pelhřimov | - | - | 18,00 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Dolní Cerekev | Jihlava | - | - | 18,35 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Zajíčkov | Pelhřimov | 17,95 | 18,45 | 18,45 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Dolní Cerekev | Jihlava | 18,06 | 18,84 | 18,84 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Krasonice | Jihlava | 18,47 | 18,95 | 18,95 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Batelov | Jihlava | 19,00 | 18,27 | 19,00 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Boršov B | Jihlava | 18,62 | 19,08 | 19,08 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 18,53 | 19,35 | 19,35 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Strachoňovice | Jihlava | 19,36 | 18,95 | 19,36 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Strachoňovice | Jihlava | 19,15 | 19,46 | 19,46 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Sedlejov | Jihlava | 19,45 | 19,52 | 19,52 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Dolní Cerekev | Jihlava | 19,68 | 19,46 | 19,68 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Boršov | Jihlava | 19,90 | 19,23 | 19,90 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Žirovnice | Pelhřimov | 19,16 | 19,96 | 19,96 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 19,98 | 20,15 | 20,15 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Žirovnice | Pelhřimov | 19,38 | 20,15 | 20,15 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 20,19 | 20,12 | 20,19 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Zajíčkov | Pelhřimov | 18,78 | 20,28 | 20,28 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Dolní Cerekev | Jihlava | 20,48 | 19,85 | 20,48 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 19,41 | 20,52 | 20,52 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Horní Němčice | Jindřichův Hradec | 20,74 | 20,67 | 20,74 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Strachoňovice | Jihlava | - | - | 20,79 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Boršov B | Jihlava | 20,96 | 20,00 | 20,96 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Zdešov | Jindřichův Hradec | - | - | 21,12 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Choustník | Tábor | - | - | 21,48 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Chválkov | Pelhřimov | 20,50 | 21,69 | 21,69 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Žirovnice | Pelhřimov | 21,74 | 21,75 | 21,75 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 22,00 | 21,54 | 22,00 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Boršov | Jihlava | 22,11 | 21,24 | 22,11 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Budeč | Jindřichův Hradec | 17,66 | 17,39 | 17,66 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Krasonice | Jihlava | 18,58 | 17,76 | 18,58 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Boršov | Jihlava | 19,03 | 19,66 | 19,66 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | ŽiKa | Pelhřimov | 19,75 | 19,70 | 19,75 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Telč | Jihlava | 20,68 | 20,07 | 20,68 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | ŽiKa | Pelhřimov | 22,71 | 23,22 | 23,22 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Budeč | Jindřichův Hradec | 27,67 | 26,25 | 27,67 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/08/08 | Batelov (SDH Milíčov), O pohár SDH Batelov | |
| 2025/07/05 | Batelov, areál zbrojnice, O pohár SDH Batelov | |
| 2024/07/06 | Batelov, 5.kolo PLPÚ / O pohár SDH Batelov (noční) | |
| 2023/07/08 | Batelov, 5. kolo PLPÚ / O pohár SDH Batelov (2B) | |
| 2022/07/09 | Batelov, 4.kolo PLPÚ O pohár SDH Batelov 2B | |
| 2019/07/06 | Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž, 2B | |
| 2018/07/07 | Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž | |
| 2017/07/08 | Batelov, O pohár SDH, 3B úzké, noční soutěž | |
| 2016/07/09 | Hasičská zbrojnice Batelov, Noční soutěž o pohár SDH Batelov | |
| 2014/07/05 | Batelov, před hasičárnou, Noční soutěž O pohár SDH Batelov | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















