| Liga: | Fire Sport SK |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 07. 09. 2014 13:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Bardejov |
| Kraj: | Prešovský |
| Zadal: | stanostas |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Spišský Štvrtok | Levoča | 18,66 | 18,66 | 18,28 | |
| 2. | Lúčka | Sabinov | 19,52 | 18,81 | 19,52 | |
| 3. | Gregorovce | Prešov | 20,25 | 19,75 | 20,25 | |
| 4. | Giraltovce | Svidník | 22,25 | 21,36 | 22,25 | |
| 5. | Hrabovec | Bardejov | 23,14 | 23,14 | 21,20 | |
| 6. | Hankovce | Bardejov | 30,51 | 30,51 | 30,40 | |
| 7. | Sveržov | Bardejov | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Podvysoká | Čadca | 14,14 | 14,54 | 14,54 | 2013/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Sveržov | Bardejov | 14,66 | 14,40 | 14,66 | 2014/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Nižné Ružbachy | Stará Ľubovňa | 14,91 | 15,15 | 15,15 | 2013/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Zlaté | Bardejov | 15,28 | 15,11 | 15,28 | 2013/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Uzovské Pekľany | Sabinov | 15,32 | 15,21 | 15,32 | 2014/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Belarus ( Bělorusko ) FIRE RACINGSPORT | bez určení okresu | 15,40 | 14,95 | 15,40 | 2013/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Sveržov B | Bardejov | 15,02 | 15,41 | 15,41 | 2013/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Nižné Ružbachy | Stará Ľubovňa | 15,49 | 14,86 | 15,49 | 2014/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Hermanovce | Prešov | 15,26 | 15,56 | 15,56 | 2014/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Hrabovec | Bardejov | 15,57 | 15,46 | 15,57 | 2014/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Hrabovec | Bardejov | 15,59 | 14,72 | 15,59 | 2013/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Hankovce | Bardejov | 15,78 | 15,61 | 15,78 | 2014/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Spišský Štvrtok | Levoča | 15,66 | 15,88 | 15,88 | 2014/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Vyšná Voľa | Bardejov | 15,92 | 15,55 | 15,92 | 2013/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Oľšavce | Bardejov | 15,98 | 15,56 | 15,98 | 2013/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Sveržov A | Bardejov | 15,98 | 14,87 | 15,98 | 2013/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Žakovce | Kežmarok | 15,41 | 16,01 | 16,01 | 2013/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Ľubovec | Prešov | 16,06 | 15,01 | 16,06 | 2013/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Spišský Štvrtok | Levoča | 15,40 | 16,19 | 16,19 | 2013/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Zlaté "A" | Bardejov | 15,78 | 16,24 | 16,24 | 2014/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Hermanovce "B" | Prešov | 16,47 | 15,35 | 16,47 | 2014/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Krivany | Sabinov | 16,58 | 16,63 | 16,63 | 2014/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Bijacovce | Levoča | 15,29 | 16,70 | 16,70 | 2013/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Komárov | Bardejov | 16,75 | 16,72 | 16,75 | 2014/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Hankovce | Bardejov | 15,98 | 16,79 | 16,79 | 2013/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Becherov | Bardejov | 16,79 | 16,74 | 16,79 | 2013/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Gaboltov "A" | Bardejov | 16,57 | 16,87 | 16,87 | 2014/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | FIRE RacingSport | Košice - okolie | 16,15 | 16,91 | 16,91 | 2014/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Veľký Slivník | Prešov | 16,86 | 17,02 | 17,02 | 2013/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Majerka Ihľany | Kežmarok | 17,16 | 16,62 | 17,16 | 2014/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Spišský Štvrtok | Levoča | 18,66 | 18,28 | 18,66 | 2014/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Lúčka | Sabinov | 18,81 | 19,52 | 19,52 | 2014/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Sveržov | Bardejov | 19,85 | 19,80 | 19,85 | 2013/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Gregorovce | Prešov | 19,75 | 20,25 | 20,25 | 2014/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Bystré | Vranov nad Topľou | 20,48 | 19,20 | 20,48 | 2013/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Giraltovce | Svidník | 21,36 | 22,25 | 22,25 | 2014/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Hrabovec | Bardejov | 23,14 | 21,20 | 23,14 | 2014/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Hrabovec | Bardejov | 30,35 | 27,05 | 30,35 | 2013/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Hankovce | Bardejov | 30,51 | 30,40 | 30,51 | 2014/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Lúčka | Sabinov | NP | NP | NP | 2013/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Hankovce | Bardejov | NP | NP | NP | 2013/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Giraltovce | Svidník | NP | NP | NP | 2013/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Sveržov | Bardejov | - | - | NP | 2014/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2014/09/07 | Bardejov, Radničné námestie, II. ročník O pohár primátora mesta Bardejov | |
| 2013/09/21 | Bardejov, radničné námestie, O pohár primátora mesta Bardejov | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















