| Liga: | Velká cena OSH Přerov |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 10. 07. 2005 13:00 |
| Kontakt: | Antonín Růžička, Paršovice 57, |
| Telefon: | +420 |
| Okres: | Přerov |
| Kraj: | Olomoucký |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Paršovice | Přerov | 20,02 | - | - | |
| 2. | Opatovice | Přerov | 20,22 | - | - | |
| 3. | Hlinsko | Přerov | 20,47 | - | - | |
| 4. | Horní Újezd | Přerov | 21,00 | - | - | |
| 5. | Lipník nad Bečvou V-Podhoří | Přerov | 21,36 | - | - | |
| 6. | Bělotín | Přerov | 21,48 | - | - | |
| 7. | Komárovice | Vsetín | 22,07 | - | - | |
| 8. | Býškovice | Přerov | 22,29 | - | - | |
| 9. | Radkova Lhota | Přerov | 23,69 | - | - | |
| 10. | Černotín | Přerov | 23,94 | - | - | |
| 11. | Dětkovice | Prostějov | 25,39 | - | - | |
| 12. | Čechy | Přerov | 28,43 | - | - | |
| 13. | Loukov | Kroměříž | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Plumlov | Prostějov | 16,35 | 15,76 | 16,35 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Babice | Vsetín | 16,13 | 16,53 | 16,53 | 2016/07/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Radíkov | Přerov | 16,43 | 16,57 | 16,57 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Prchalov | Nový Jičín | 16,62 | 16,41 | 16,62 | 2021/06/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Pravčice | Kroměříž | 16,18 | 16,64 | 16,64 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Babice | Vsetín | 16,25 | 16,71 | 16,71 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Olšovec | Přerov | 16,59 | 16,73 | 16,73 | 2014/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Hrabůvka | Přerov | 16,76 | 16,59 | 16,76 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Kunovice | Vsetín | 16,81 | 16,83 | 16,83 | 2013/07/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Babice | Vsetín | 16,88 | 16,50 | 16,88 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,91 | 16,73 | 16,91 | 2016/07/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Babice | Vsetín | 16,81 | 16,99 | 16,99 | 2015/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Hrabůvka | Přerov | 16,73 | 17,07 | 17,07 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Valšovice (Hranice VI) | Přerov | 17,07 | 16,88 | 17,07 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Pravčice | Kroměříž | 16,99 | 17,10 | 17,10 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Olšovec | Přerov | 16,77 | 17,11 | 17,11 | 2013/07/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Mladcová | Zlín | 17,25 | 17,00 | 17,12 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Vrbětice | Zlín | 17,13 | 16,85 | 17,13 | 2014/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Olšovec | Přerov | 17,16 | 17,15 | 17,16 | 2015/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Špičky | Přerov | 17,11 | 17,20 | 17,20 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,20 | 16,89 | 17,20 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Luboměř | Nový Jičín | 17,20 | 17,26 | 17,26 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Valšovice (Hranice VI) | Přerov | 17,07 | 17,29 | 17,29 | 2016/07/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Prchalov | Nový Jičín | 16,85 | 17,34 | 17,34 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Valšovice (Hranice VI) | Přerov | 17,34 | 16,82 | 17,34 | 2015/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Olšovec | Přerov | - | - | 17,34 | 2012/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Mladcová | Zlín | 17,38 | 17,39 | 17,39 | 2016/07/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Radíkov | Přerov | - | - | 17,40 | 2007/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Špičky | Přerov | 17,28 | 17,41 | 17,41 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Špičky | Přerov | 17,20 | 17,42 | 17,42 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Opatovice | Přerov | 16,72 | 17,30 | 17,30 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Roštění | Kroměříž | 17,85 | 17,16 | 17,85 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Olšovec | Přerov | 16,92 | 17,91 | 17,91 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Hostašovice | Nový Jičín | 17,09 | 18,26 | 18,26 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Hlinsko | Přerov | 18,39 | 17,97 | 18,39 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Střítež nad Ludinou A | Přerov | 18,55 | 17,78 | 18,55 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Opatovice | Přerov | 19,45 | 18,99 | 19,45 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Hlinsko | Přerov | 19,90 | 19,67 | 19,90 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Dřevohostice A | Přerov | 19,60 | 20,08 | 20,08 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Býškovice | Přerov | 20,44 | 19,38 | 20,44 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Spálov | Nový Jičín | 20,68 | 20,87 | 20,87 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Střítež nad Ludinou | Přerov | 20,45 | 20,95 | 20,95 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | nerozlišeno | - | 21,33 | 21,08 | 21,33 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Střítež nad Ludinou B | Přerov | 21,33 | 21,08 | 21,33 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Loučka | Vsetín | 20,01 | 21,62 | 21,62 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Loučka B | Vsetín | 22,75 | 22,44 | 22,75 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Dřevohostice | Přerov | 18,40 | 23,87 | 23,87 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Dřevohostice B | Přerov | 24,56 | 23,39 | 24,56 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Paršovice | Přerov | 26,56 | 25,71 | 26,56 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Paršovice | Přerov | 28,86 | 28,28 | 28,86 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Býškovice | Přerov | 38,32 | 39,20 | 39,20 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Velká (Hranice III) | Přerov | 18,59 | 39,23 | 39,23 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Loučka A | Vsetín | NP | NP | NP | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Milotice nad Bečvou | Přerov | - | - | 17,60 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















