| Liga: | Velká cena OSH Přerov |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 08. 06. 2003 13:00 |
| Kontakt: | Tomečka Robert, Bezuchov 39, t |
| Telefon: | +420 |
| Okres: | Přerov |
| Kraj: | Olomoucký |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Opatovice | Přerov | 19,62 | 19,43 | 19,62 | |
| 2. | Býškovice | Přerov | 20,80 | 20,79 | 20,80 | |
| 3. | Loukov | Kroměříž | 20,95 | 20,95 | 20,31 | |
| 4. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 21,09 | 19,90 | 21,09 | |
| 5. | Hlinsko | Přerov | 21,39 | 18,72 | 21,39 | |
| 6. | Radkova Lhota | Přerov | 21,76 | 20,59 | 21,76 | |
| 7. | Paršovice | Přerov | 22,14 | 21,13 | 22,14 | |
| 8. | Lipník nad Bečvou V-Podhoří | Přerov | 25,12 | 25,12 | 24,84 | |
| 9. | Horní Újezd | Přerov | 45,03 | 44,89 | 45,03 | |
| 10. | Lhota | Přerov | 49,88 | 49,88 | 25,27 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Radkova Lhota | Přerov | - | - | 18,50 | 2009/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Milotice nad Bečvou | Přerov | - | - | 18,97 | 2009/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Radíkov | Přerov | - | - | 19,28 | 2009/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Hlinsko | Přerov | - | - | 19,31 | 2004/06/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Opatovice | Přerov | 19,43 | 19,62 | 19,62 | 2003/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Hlinsko | Přerov | - | - | 20,16 | 2006/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Hlinsko | Přerov | - | - | 20,18 | 2009/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Hlinsko | Přerov | - | - | 20,39 | 2005/06/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Loukov | Kroměříž | - | - | 20,49 | 2005/06/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Paršovice | Přerov | - | - | 20,50 | 2005/06/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Lipník nad Bečvou V-Podhoří | Přerov | - | - | 20,53 | 2004/06/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Býškovice | Přerov | 20,79 | 20,80 | 20,80 | 2003/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Lipník nad Bečvou V-Podhoří | Přerov | - | - | 20,85 | 2005/06/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Loukov | Kroměříž | 20,95 | 20,31 | 20,95 | 2003/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 19,90 | 21,09 | 21,09 | 2003/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Opatovice | Přerov | - | - | 21,36 | 2004/06/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Hlinsko | Přerov | 18,72 | 21,39 | 21,39 | 2003/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Loukov | Kroměříž | - | - | 21,63 | 2006/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Bělotín | Přerov | - | - | 21,73 | 2005/06/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Radkova Lhota | Přerov | 20,59 | 21,76 | 21,76 | 2003/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Býškovice | Přerov | - | - | 22,00 | 2009/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Paršovice | Přerov | 21,13 | 22,14 | 22,14 | 2003/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Lipník nad Bečvou V-Podhoří | Přerov | - | - | 22,18 | 2006/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Radkova Lhota | Přerov | - | - | 22,56 | 2005/06/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Horní Újezd | Přerov | - | - | 22,58 | 2006/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Radkova Lhota | Přerov | - | - | 22,94 | 2004/06/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Býškovice | Přerov | - | - | 23,74 | 2004/06/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Lipník nad Bečvou V-Podhoří | Přerov | 25,12 | 24,84 | 25,12 | 2003/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Paršovice | Přerov | - | - | 28,63 | 2006/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Radíkov | Přerov | - | - | 28,86 | 2006/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2009/06/14 | Bezuchov, PR, O pohár starostky obce | |
| 2006/06/11 | Bezuchov, PR, O pohár starosty OU | |
| 2005/06/12 | Bezuchov, PR, O putovní pohár SDH Bezuchov | |
| 2004/06/13 | Bezuchov, PR, O putovní pohár SDH Bezuchov | |
| 2004/06/12 | II. kolo Bezuchov, PR, Bezuchov - II. kolo | |
| 2003/06/08 | Bezuchov, PR, O pohár SDH Bezuchov | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















