| Muži Ženy | |
|---|---|
| ID FireSport: | 188395 |
| Okres: | Náchod |
| Kraj: | Královéhradecký |
| Souřadnice: | 50°24*31*N,16°07*50*E |
| PSČ: | 549 12 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
| Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Plačice | Hradec Králové | - | - | 17,76 | 2024/05/25 | |
| 2. | Lanžov | Trutnov | 17,91 | 17,87 | 17,91 | 2023/07/29 | |
| 3. | Vysokov | Náchod | 17,94 | 18,55 | 17,94 | 2024/08/24 | |
| 4. | Velichovky | Náchod | 18,32 | 18,30 | 18,32 | 2023/07/08 | |
| 5. | Letohrad - Orlice | Ústí nad Orlicí | 18,21 | 18,42 | 18,42 | 2022/07/23 | |
| 6. | Bystřec | Ústí nad Orlicí | 18,77 | 18,70 | 18,77 | 2023/05/28 | |
| 7. | Vršovka | Náchod | - | - | 18,94 | 2024/05/18 | |
| 8. | Nepomuky | Ústí nad Orlicí | 18,30 | 18,95 | 18,95 | 2021/06/19 | |
| 9. | Nepomuky | Ústí nad Orlicí | - | - | 19,00 | 2025/08/17 | |
| 10. | Horní Třešňovec | Ústí nad Orlicí | 19,03 | 19,14 | 19,14 | 2023/05/13 | |
| 11. | Dubenec | Trutnov | 19,20 | 17,99 | 19,20 | 2024/07/06 | |
| 12. | Havlovice | Trutnov | 19,27 | 19,32 | 19,32 | 2025/06/07 | |
| 13. | Havlovice | Trutnov | - | - | 19,38 | 2024/06/08 | |
| 14. | Smidary | Hradec Králové | 17,94 | 19,41 | 19,41 | 2026/05/02 | |
| 15. | Tatobity | Semily | 18,09 | 19,53 | 19,53 | 2025/08/03 | |
| 16. | Pšánky | Hradec Králové | 17,27 | 19,68 | 19,68 | 2023/09/02 | |
| 17. | Havlovice | Trutnov | 20,14 | 21,76 | 20,14 | 2025/06/07 | |
| 18. | Letohrad - Kunčice | Ústí nad Orlicí | 20,56 | 19,14 | 20,56 | 2024/07/21 | |
| 19. | Velichovky | Náchod | 20,62 | 23,32 | 20,62 | 2025/07/12 | |
| 20. | Myštěves | Hradec Králové | 19,95 | 20,79 | 20,79 | 2025/08/23 | |
| 21. | Havlovice | Trutnov | 20,93 | 20,82 | 20,93 | 2023/06/10 | |
| 22. | Lanžov | Trutnov | 20,36 | 20,98 | 20,98 | 2025/08/16 | |
| 23. | Nepomuky | Ústí nad Orlicí | 21,02 | 17,00 | 21,02 | 2023/05/27 | |
| 24. | Havlovice | Trutnov | 22,13 | 21,51 | 22,13 | 2024/06/08 | |
| 25. | Dubenec | Trutnov | 22,44 | 20,42 | 22,44 | 2021/07/03 | |
| Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
Výsledky týmu
| Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024/05/25 | Plačice | POHL | 17,76 | 1 | 6 | | |
| 2024/08/24 | Vysokov | POHL | 17,94 | 4 | 3 | | |
| 2024/05/18 | Vršovka | POHL | 18,94 | 5 | 2 | | |
| 2024/07/06 | Dubenec | JL | 19,20 | 9 | 2 | | |
| 2024/06/08 | Havlovice | POHL | 19,38 | 6 | 1 | | |
| 2024/07/21 | Letohrad Kunčice | VČHL | 20,56 | 14 | 0 | | |
| 2024/06/08 | Havlovice | VČHL | 22,13 | 6 | 0 | | |
| 2024/06/29 | Sněžné | POHL | 22,38 | 3 | 4 | | |
| 2024/09/21 | Semechnice | POHL | 22,70 | 1 | 6 | | |
| 2024/09/07 | Opočno | POHL | 23,10 | 5 | 2 | | |
| 2024/06/30 | Lukavice | POHL | 23,31 | 4 | 3 | | |
| 2024/06/22 | Častolovice | POHL | 25,11 | 8 | 0 | | |
| 2024/05/08 | Houdkovice - sportovní areál | POHL | 25,85 | 6 | 1 | | |
| 2024/08/31 | Nový Hrádek | POHL | 26,39 | 7 | 0 | | |
| 2024/07/20 | Letohrad Orlice | VČHL | NP | 16 | 0 | | |
| 2024/07/06 | Dubenec | VČHL | NP | 7 | 0 | | |
| Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
8. místo VCU 202118. místo JL 202115. místo VČHL 20226. místo VČHL 20234. místo POHL 202413. místo POHL 202516. místo VČHL 202511. místo PKL 202614. místo VČHL 2026
Jizerská liga
Tým: Vysokov , nejlepěí čas: 19,20 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65, body: 2 počet výsledků: 1x
Podorlická hasičská liga
Tým: Vysokov , nejlepěí čas: 17,76 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65, body: 12 počet výsledků: 4x
Podorlická hasičská liga
Tým: Vysokov , nejlepěí čas: 22,38 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 16 počet výsledků: 7x
Východočeská hasičská liga
Tým: Vysokov , nejlepěí čas: 20,56 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65, body: 0 počet výsledků: 4x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2015/08/29 | Vysokov u Myslivce, Noční soutěž o pohár SDH Vysokov | |
| 2016/08/27 | Na kopci u Myslivce, Noční soutěž o pohár starosty | |
| 2023/08/26 | Vysokov, 9. kolo XXIV. ročníku Podorlické hasičské ligy | |
| 2024/08/24 | Vysokov, O pohár (sklopné) | |
| Kdy | Kde | Liga |
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazy| Název | Odkaz | Kdy | Liga |
|---|---|---|---|
| Vysokov | http://www.vysokov.cz/ | FSEU | |
| Název | Odkaz | Kdy | Liga |
Člen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2024
| Kdy | Kde | St.č. | Liga |
|---|---|---|---|
| 2024/05/08 | Houdkovice - sportovní areál, O pohár (nástřikové) | 1 | |
| 2024/05/18 | Vršovka, O pohár (nástřikové) | 11 | |
| 2024/05/25 | Plačice, O pohár (sklopné) | 4 | |
| 2024/06/08 | Havlovice, O pohár (sklopné) | 1 | |
| 2024/06/08 | Havlovice, VČHL Havlovice - noční soutěž | 1 | |
| 2024/06/22 | Častolovice, O pohár (nástřikové) | 1 | |
| 2024/06/29 | Sněžné, O pohár (nástřikové) | 12 | |
| 2024/06/30 | Lukavice, O pohár (nástřikové) | 13 | |
| 2024/07/06 | Dubenec, JL Dubenec | 19 | |
| 2024/07/06 | Dubenec, VČHL Dubenec | 9 | |
| 2024/07/20 | Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ | 29 | |
| 2024/07/21 | Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ | 28 | |
| 2024/08/18 | Pšánky, O pohár Pšánky | 18 | |
| 2024/09/07 | Opočno, O pohár (nástřikové) | 13 | |
| 2024/09/21 | Semechnice, O pohár (nástřikové) | 5 | |
| Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















