Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
| Poř. |
Kde |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Tým |
| 1. | Částkov | Uherské Hradiště | 18,90 | 19,12 | 19,12 | 2012/07/01 | |
| 2. | Salaš | Uherské Hradiště | 18,95 | 19,28 | 19,28 | 2013/08/31 | |
| 3. | Drslavice | Uherské Hradiště | 18,96 | 19,35 | 19,35 | 2012/05/27 | |
| 4. | Salaš | Uherské Hradiště | 19,50 | 19,50 | 19,50 | 2011/09/03 | |
| 5. | Mařatice | Uherské Hradiště | - | - | 19,69 | 2016/08/13 | |
| 6. | Staré Město | Uherské Hradiště | 19,70 | 19,29 | 19,70 | 2013/08/18 | |
| 7. | Částkov | Uherské Hradiště | 19,75 | 20,23 | 19,75 | 2015/07/05 | |
| 8. | Tučapy | Uherské Hradiště | 19,25 | 19,78 | 19,78 | 2012/07/15 | |
| 9. | Salaš | Uherské Hradiště | - | - | 19,79 | 2014/08/30 | |
| 10. | Ostrožská Lhota | Uherské Hradiště | 18,74 | 19,86 | 19,86 | 2015/08/02 | |
| 11. | Kněžpole | Uherské Hradiště | 19,45 | 19,93 | 19,93 | 2012/07/22 | |
| 12. | Částkov | Uherské Hradiště | 20,05 | 20,05 | 20,05 | 2011/07/03 | |
| 13. | Kunovice | Uherské Hradiště | 20,18 | 20,18 | 20,18 | 2012/04/28 | |
| 14. | Tučapy | Uherské Hradiště | - | - | 20,23 | 2014/07/13 | |
| 15. | Drslavice | Uherské Hradiště | 20,25 | 20,25 | 20,25 | 2011/05/29 | |
| 16. | Drslavice | Uherské Hradiště | 19,56 | 20,29 | 20,29 | 2013/06/09 | |
| 17. | Babice | Uherské Hradiště | 20,33 | 20,33 | 20,33 | 2011/07/31 | |
| 18. | Kunovice | Uherské Hradiště | 20,24 | 20,33 | 20,33 | 2011/04/24 | |
| 19. | Kněžpole | Uherské Hradiště | 20,42 | 19,71 | 20,42 | 2015/07/26 | |
| 20. | Salaš | Uherské Hradiště | 18,62 | 20,46 | 20,46 | 2012/08/25 | |
| 21. | Tučapy | Uherské Hradiště | 20,03 | 20,50 | 20,50 | 2013/07/14 | |
| 22. | Hradčovice | Uherské Hradiště | - | - | 20,60 | 2014/08/10 | |
| 23. | Salaš | Uherské Hradiště | 20,81 | 18,94 | 20,81 | 2016/08/27 | |
| 24. | Kněžpole | Uherské Hradiště | 19,62 | 20,99 | 20,99 | 2012/07/07 | |
| 25. | Kněžpole | Uherské Hradiště | 21,15 | 20,89 | 21,15 | 2013/07/28 | |
| Poř. |
Kde |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Tým |
Výsledky týmu
| Tým |
Kdy |
Kde |
Liga |
Čas |
Poř. |
Body |
Media |
|
2012/07/08 |
Velký Ořechov | ZLPS | 18,85 | 2 | 0 | |
|
2012/07/01 |
Částkov | VCUH | 19,12 | 1 | 8 | |
|
2012/05/27 |
Drslavice | VCUH | 19,35 | 1 | 8 | |
|
2012/07/15 |
Tučapy | VCUH | 19,78 | 2 | 8 | |
|
2012/07/22 |
Kněžpole | VCUH | 19,93 | 3 | 8 | |
|
2012/04/28 |
Kunovice-Bělinka | VCUH | 20,18 | 1 | 8 | |
|
2012/08/25 |
Salaš | VCUH | 20,46 | 1 | 8 | |
|
2012/07/07 |
Kněžpole | VCUH | 20,99 | 2 | 8 | |
|
2012/08/11 |
Částkov | VCUH | 24,21 | 5 | 4 | |
|
2012/07/29 |
Mistřice | VCUH | 27,81 | 3 | 6 | |
|
2012/06/24 |
Vésky | VCUH | 29,16 | 4 | 6 | |
|
2012/08/19 |
Staré Město | VCUH | 44,85 | 4 | 6 | |
| Tým |
Kdy |
Kde |
Liga |
Čas |
Poř. |
Body |
Media |
Kód pro vložení výsledků na vaše stránky: Ligy výsledky týmu
14. místo VCUH 20056. místo VCUH 200615. místo VCUH 20074. místo VCUH 20102. místo VCUH 20111. místo VCUH 20122. místo VCUH 20131. místo VCUH 20144. místo VCUH 20155. místo VCUH 201613. místo VCUH 2016
Velká cena OSH ČMS Uh.Hradiště
Tým: Salaš ,
nejlepěí čas: 19,12 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65,
body: 78
počet výsledků: 11x
Zlínská liga požárního sportu
Tým: Salaš ,
nejlepěí čas: 18,85 Pravidla Zlínská liga požárního sp,
body: 0
počet výsledků: 1x
Pořádané soutěže
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
| 2009/09/05 |
Salaš, UH, O pohár starosty obce Salaš |
VCUH |
| 2010/09/04 |
Salaš, UH, O pohár starosty obce Salaš |
VCUH |
| 2011/09/03 |
Salaš, O pohár starosty obce Salaš |
VCUH |
| 2012/08/25 |
Salaš, O pohár starosty obce Salaš |
VCUH |
| 2013/08/31 |
Salaš, O pohár starosty obce Salaš |
VCUH |
| 2014/08/30 |
Salaš, O pohár starosty obce Salaš |
VCUH |
| 2015/08/29 |
Salaš, O pohár starosty obce Salaš |
VCUH |
| 2016/08/27 |
Salaš, O pohár starosty obce Salaš |
VCUH |
| 2016/09/25 |
Salaš - areál Sdh Salaš, O slovácký džbánek (BHL. GPHO, VCUH) |
FSEU |
| 2017/08/26 |
Salaš, O pohár starosty obce Salaš |
VCUH |
| 2018/08/25 |
Salaš, O pohár starosty obce Salaš |
VCUH |
| 2019/07/06 |
Salaš, O pohár starosty obce Salaš |
VCUH |
| 2022/07/02 |
Salaš, O pohár starosty obce Salaš |
VCUH |
| 2023/08/19 |
Salaš, O pohár starostky obce Salaš |
VCUH |
| 2024/04/27 |
Salaš, O pohár starostky obce Salaš |
VCUH |
| 2025/07/20 |
Salaš, O pohár starostky obce Salaš |
VCUH |
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyNáš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2012
Komentáře
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.