Starší žáci Mladší žáci Dorostenci | |
---|---|
ID FireSport: | 43427 |
Okres: | Žďár nad Sázavou |
Kraj: | Vysočina |
Souřadnice: | 49°23*40*N,16°18*39*E |
PSČ: | 594 55 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BATALOVÁ Andrea | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 14,25 | 64 | 0 | |
HOŠEK Jan | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 16,75 | 134 | 0 | |
Hošek Jan | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 16,75 | 6 | 0 | |
HOŠEK Václav | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 17,27 | 145 | 0 | |
KLEKNEROVÁ Eliška | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 14,35 | 70 | 0 | |
Kleknerová Eliška | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 15,04 | 86 | 0 | |
MIKUŠÍK Matouš | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 13,01 | 14 | 0 | |
Mikušík Matouš | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 13,51 | 21 | 0 | |
SOUČKOVÁ Andrea | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 28,20 | 207 | 0 | |
Součková Andrea | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 19,45 | 151 | 0 | |
SOUČKOVÁ Michala | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 13,76 | 40 | 0 | |
Součková Michala | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 13,79 | 41 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
Fire Sport
Tým: Skryje BATALOVÁ Andrea, nejlepěí čas: 14,25 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Skryje HOŠEK Jan, nejlepěí čas: 16,75 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Skryje Hošek Jan, nejlepěí čas: 16,75 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Skryje HOŠEK Václav, nejlepěí čas: 17,27 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Skryje KLEKNEROVÁ Eliška, nejlepěí čas: 14,35 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Skryje Kleknerová Eliška, nejlepěí čas: 15,04 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Skryje MIKUŠÍK Matouš, nejlepěí čas: 13,01 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Skryje Mikušík Matouš, nejlepěí čas: 13,51 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Skryje SOUČKOVÁ Andrea, nejlepěí čas: 28,20 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Skryje Součková Andrea, nejlepěí čas: 19,45 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Skryje SOUČKOVÁ Michala, nejlepěí čas: 13,76 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Skryje Součková Michala, nejlepěí čas: 13,79 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019
Komentáře