Štichovice 2026, (Plzeň-sever)
Kategorie:
| ID FireSport: | 163759 |
| Kategorie: | Muži |
| Okres: | Plzeň-sever |
| Kraj: | Plzeňský |
| Souřadnice: | 49°58*42*N,13°17*58*E |
| PSČ: | 331 61 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
| P | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Žákava | Plzeň-jih | 17,40 | 17,46 | 17,46 | 2026/08/29 | |
| 2. | Bučí | Plzeň-sever | 17,47 | 17,40 | 17,47 | 2018/07/08 | |
| 3. | Robčice | Plzeň-jih | - | - | 17,62 | 2025/08/09 | |
| 4. | Štichovice | Plzeň-sever | 17,69 | 17,78 | 17,78 | 2018/06/10 | |
| 5. | Namnice | Příbram | 17,69 | 17,80 | 17,80 | 2016/08/06 | |
| 6. | Úherce | Plzeň-sever | 17,82 | 17,82 | 17,82 | 2016/07/31 | |
| 7. | Strážov | Klatovy | 17,84 | 17,42 | 17,84 | 2019/08/03 | |
| 8. | Štěnovický Borek | Plzeň-jih | 17,52 | 17,87 | 17,87 | 2018/08/12 | |
| 9. | Štichovice | Plzeň-sever | 17,50 | 17,96 | 17,96 | 2016/06/19 | |
| 10. | Štichovice | Plzeň-sever | 17,78 | 17,98 | 17,98 | 2017/06/11 | |
| 11. | Neuměř | Plzeň-jih | 17,37 | 17,98 | 17,98 | 2026/07/25 | |
| 12. | Mokrouše | Plzeň-jih | 17,98 | 17,62 | 17,98 | 2018/08/11 | |
| 13. | Obora | Plzeň-sever | 17,58 | 18,04 | 18,04 | 2017/07/30 | |
| 14. | Únětice 1911 | Plzeň-jih | 18,03 | 18,04 | 18,04 | 2014/09/06 | |
| 15. | Mokrouše | Plzeň-jih | 18,04 | 18,07 | 18,07 | 2026/07/18 | |
| 16. | Žákava | Plzeň-jih | 17,42 | 18,07 | 18,07 | 2018/09/01 | |
| 17. | Nevřeň | Plzeň-sever | - | - | 18,08 | 2018/07/07 | |
| 18. | Štichovice | Plzeň-sever | 18,08 | 17,63 | 18,08 | 2026/06/14 | |
| 19. | Brodeslavy | Plzeň-sever | 18,10 | 17,83 | 18,10 | 2015/07/05 | |
| 20. | Brodeslavy | Plzeň-sever | 17,70 | 18,10 | 18,10 | 2017/07/01 | |
| 21. | Novosedly | Strakonice | 18,10 | 18,03 | 18,10 | 2017/07/16 | |
| 22. | Zahorčice | Strakonice | 18,07 | 18,11 | 18,11 | 2015/07/18 | |
| 23. | Budilov | Prachatice | 17,52 | 18,17 | 18,17 | 2019/06/01 | |
| 24. | Budilov | Prachatice | 17,52 | 18,17 | 18,17 | 2019/06/01 | |
| 25. | Plzeň - město | Plzeň-město | 17,79 | 18,23 | 18,23 | 2016/06/26 | |
| P | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
Výsledky týmu
| Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Popis | Poř. | Body | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/08/29 | Tlumačov - Hasičské hřiště | CHNHL | 16,10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 | 6. | 13 | | |
| 2026/08/01 | Stýskaly hřiště | FSEU | 16,25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 | 6. | 0 | | |
| 2026/06/20 | Bezdružice - Hasičské hřiště | CHNHL | 17,11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 | 5. | 14 | | |
| 2026/08/29 | Žákava | ZČHL | 17,46 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 3. | 15 | | |
| 2026/01/24 | Úněšov | FSEU | 17,56 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 | 5. | 0 | | |
| 2026/07/25 | Neuměř | ZČHL | 17,98 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 8. | 8 | | |
| 2026/07/18 | Mokrouše | ZČHL | 18,07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 7. | 9 | | |
| 2026/06/14 | Štichovice | ZČHL | 18,08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 9. | 7 | | |
| 2026/08/02 | Stýskaly | ZČHL | 18,41 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 3. | 15 | | |
| 2026/07/19 | Poděvousy | ZČHL | 18,76 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 11. | 5 | | |
| 2026/06/13 | Horní Hradiště | ZČHL | 18,88 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 5. | 11 | | |
| 2026/08/01 | Nevřeň | ZČHL | 19,09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 12. | 4 | | |
| 2026/07/26 | Únětice | EXČR | 19,39 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 36. | 0 | | |
| 2026/07/26 | Únětice | ZČHL | 19,39 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 11. | 5 | | |
| 2026/02/07 | Nevřeň | FSEU | 19,69 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 | 9. | 0 | | |
| 2026/01/10 | Dolní Hradiště | FSEU | 19,70 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 | 8. | 0 | | |
| 2026/08/08 | Robčice | ZČHL | 19,89 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 15. | 1 | | |
| 2026/06/27 | Bučí | ZČHL | 23,45 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 12. | 4 | | |
| 2026/06/28 | Horní Kamenice | ZČHL | 27,71 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 17. | 0 | | |
| 2026/06/06 | Horní Lukavice | ZČHL | 29,44 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 13. | 3 | | |
| 2026/08/09 | Štěnovický Borek | ZČHL | NP | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 17. | 0 | | |
| Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Popis | P | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
14. místo ZČHL 200419. místo ZČHL 200516. místo ZČHL 201019. místo ZČHL 201111. místo ZČHL 201216. místo ZČHL 201312. místo ZČHL 20149. místo ZČHL 20156. místo ZČHL 201618. místo ZČHL 20178. místo ZČHL 20189. místo ZČHL 201911. místo ZČHL 202018. místo ZČHL 202318. místo ZČHL 202518. místo CHNHL 202520. místo CHNHL 202510. místo CHNHL 202611. místo ZČHL 2026
Extraliga ČR
Tým: Štichovice , nejlepěí čas: 19,39 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport Results
Tým: Štichovice , nejlepěí čas: 16,25 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65, body: 0 počet výsledků: 4x
Chodská noční hasičská liga
Tým: Štichovice , nejlepěí čas: 16,10 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65, body: 27 počet výsledků: 2x
Západočeská hasičská liga
Tým: Štichovice , nejlepěí čas: 17,46 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65, body: 87 počet výsledků: 14x
Videa a fotografie týmu
| Den akce | Název akce | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
| 2026/07/25 | Neuměř, Memoriál Miroslava Becka | https://youtu.be/n_LwXZTBMzA | Redakce FireSport | |
| Den akce | Název akce | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Pořádané soutěže
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2013/06/15 | Štichovice, O pohár starosty SDH | |
| 2014/06/14 | Štichovice, O pohár starosty SDH | |
| 2015/06/14 | Štichovice, O pohár starosty SDH | |
| 2016/06/19 | Štichovice, O pohár starosty SDH | |
| 2017/06/11 | Štichovice, O pohár starosty SDH | |
| 2018/06/10 | Štichovice, O pohár starosty SDH | |
| 2019/06/09 | Štichovice, O pohár starosty SDH | |
| 2022/06/12 | Štichovice, O pohár starosty SDH | |
| 2023/06/11 | Štichovice, O pohár starosty SDH | |
| 2024/06/09 | Štichovice, O pohár starosty SDH | |
| 2025/06/08 | Štichovice, O pohár starosty SDH | |
| 2026/06/14 | Štichovice, O pohár starosty SDH | |
| Kdy | Kde | Liga |
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2026
| Kdy | Kde | St.č. | Liga |
|---|---|---|---|
| 2026/06/06 | Horní Lukavice, O pohár pana Miloslava Kozla | 17 | |
| 2026/06/13 | Horní Hradiště, O pohár starosty SDH | 16 | |
| 2026/06/14 | Štichovice, O pohár starosty SDH | 40 | |
| 2026/06/27 | Bučí, Memoriál Jana Haška | 19 | |
| 2026/06/28 | Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice | 40 | |
| 2026/07/18 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | 40 | |
| 2026/07/19 | Poděvousy, O pohár Víti Veselého | 40 | |
| 2026/07/25 | Neuměř, Memoriál Miroslava Becka | 40 | |
| 2026/08/01 | Nevřeň, O pohár #pětdevět | 40 | |
| 2026/08/02 | Stýskaly, O pohár starosty SDH | 40 | |
| 2026/08/08 | Robčice, O pohár obce Robčice | 40 | |
| 2026/08/09 | Štěnovický Borek, O pohár SDH Štěnovický Borek | 40 | |
| 2026/08/29 | Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka | 40 | |
| Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.




















